• Skvělá domluva, rychlost

• zboží které jsem potřeboval bylo skladem
    • bez slabin

Velmi příjemné nakupování, zboží jsem zaplatil převodem, jakmile dorazila má platba do obchodu, zboží bylo ihned expedováno. Jsem velmi spokojen. Objednal jsem si osvětlení , už je doma namontováno a funguje skvěle. moc děkuji.

ok

• pohodlný nákup

rychlé vyřízení objednávky.Obchod doporučuji

• ceny

ceny

• Vyplnil mezeru v nabídce kamenných obchodů, které nechtějí brát zboží na sklad.
    • Příliš malý obrázek zboží. Chyběl popis nebo nákres uchycení skříňky, které by si mohl zákazník při rekonstrukci koupelny dopředu a včas připravit.

K nákupu přes internet mě donutila situace v kamenných obchodech, které nemají dostatečnou nabídku. Nevýhodou je, že nevíte, jak přesně zboží vypadá a musíte doufat, že vás po rozbalení nezklame. V případě koupelnové skříňky šlo zejména o způsob připevnění,který je do rozbalení tajemstvím. Zákazníci by jistě uvítali i přiložení žárovky, neboť pátrání pro vhodné žárovce oddaluje používání produktu.
    Potěšil mě způsob zabalení a přepravy zboží, který zaručil, že se zrcadla nerozbijí. Jednání po telefonu ohledně doručení bylo příjemné.

• Přehledný obchod, výborná komunikace

Bezproblémový obchod, vše v naprostém pořádku od objednání až po doručení.

• Rychlost vybavení zakázky

Doporučuji, spolehlivé dodání na místo určení

• líbilo se nám zboží
    • nemáme žádnou odezvu od chvíle kdy jsem objednali

moc nefunguje

• přehlednost
    • nevím

Vcelku uspokojivé.

• Uvádí zboží skladem, ale teprve po objednávce jej teprve zajišťují u výrobce.
    • Neví jestli se zboží, které nabízí ještě vyrábí.

Nespokojen. Až po několika dnech, konkrétně den před doručením mi bylo sděleno, že zboží skladem nebylo a už ani nebude.
    Vymluvili se na výpadek systému výrobce i když uváděli zboží skladem.
    E-mailem mě informovali o nutnosti storna objednávky.

Absolutně bez výhrad.

• Komunikace..nevěděl jsem, jestli zboží dorazí ,či ne.. pro dotaz jsem volal na uvedené tel. číslo v emailu a na druhém konci mi bylo sděleno, že to je soukromé číslo a položili mi to..(pro jistotu jsem kontroloval číslo vícekrát)

Zboží dorazilo v pořádku ,ale celé to bylo zmatečný ,už od začátku transakce.. cena dopravy zmatečná.. náhoda ,že jsem byl doma, protože zboží dorazilo bez předchozího upozornění (ani řidičem dopravce..)

• dobra cena
    • nevím o ničem

dobrý

• Velký výběr, super ceny

vše ok

• bohatý sortiment

• zboží které mně zajímá a u nás v krámě není

• protože jinde ve městě se to nedalo sehnat a musel bych čekat až mi to objednají

ano všem dopručují mají tam všechno a rychle vše vyřízeno

• Velký výběr kvalitního zboží.
    • Obchod ani ne,ale ten dopravce byl nějaký divný.

Našel jsem zde to,co jsem jinde nemohl sehnat. Proto bych ho s klidem doporučil dalším zákazníkům.