• Nekvalitní zboží, špatná komunikace, nevrací penize ..
    • Objednané boty jsem zaslala obratem zpět, protože byly nekvalitní a vypadaly použité.K mému zděšení mi bylo sděleno, že vrácení neuznáváji . Ať pošlu poštovné a boty mi zašlou zpět .Takže 3x zaplacené poštovné a doma boty ,které můžu vyhodit.Nikdy více..

• Otřesná komunikace , nechtějí vracet poštovné, i když je chyba na jejich straně

Dobrý den, prosím vás nemáte náhodou někdo tyto boty od této firmy ?

potřebuji někoho kdo má tyto boty ve velikosti 40 .Děkuji. Obchod na dvě věci a absolutně nedoporučuji. Škoda že jsem si recenze nepřečetla již dříve.

• Pokud se rozhodnete vrátit zboží ať už z jakéhokoli důvodu, je zapotřebí si vytisknout vratku a balík doručit na vlastní náklady. Doporučuji opravdu před koupě zboží zvážit celkový nákup. Kvalita zboží opravdu odpovídá ceně a je velký předpoklad, že vratku budete dělat. Sice ušetříte při pořízení, ale v případě nespokojenosti, vše zaplatíte.
    • komunikace 0

Levné zboží, ne ovšem vždy kvalitní a služby k tomu nulové.

• Rychlé odeslání zboží
    • Kvalita zboží
    • Nedodržení slibu při vrácení peněz

Objednávala jsem 3 páry bot. Jediné co mohu kladně hodnotit je rychlost dodání zboží.
    Když boty dorazily, přišlo první zklamání. Jedny boty přišly úplně jiné než jsem objednala, druhé byly flekate, poškrábané, u kotníku rozlepene a třetím neodpovídá velikostní tabulka uvedena na eshopu.
    Okamžitě jsem psala email ohledně vrácení zboží, odpovědí mi bylo, že mám vše zabalit a odeslat na adresu, přičemž mi budou vráceny nejen peníze za zboží ale také částka 110 Kč jako náhrada za poštovné které mi vznikne odesláním balíčku.
    Balík jsem odeslala zpět (cena balíku 159 kc), dnes mi přišla vrácena platba. Za zboží sice částka odpovídá, ale místo slíbených 110 Kč mi eshop poslal 37 Kč (aby se asi neřeklo).
    Abyste mi rozuměli, nejde mi ani tak o pár korun, ale spíše o princip. Nejen že prodejce prodává nekvalitní a ošklivé zboží, ale nedodrží ani to co sami slíbí.
    Za mě poslední nákup a s tímto eshopem už nechci mít nic společného!

• Boty dorazily v pořádku a celkem rychle
    • Jsou stejné jako na obrázku
    • Každá v jiné velikosti
    • Neposílají v reklamaci správné zboží jen peníze
    • Zvláštní přístup obchodu

Objednala jsem si boty vel. 39. Po týdnu dorazily jedna vel. 38 a druha 39, což nechápu jak se muže něco takového stát. Po zavolání na info linku mi bylo řečeno, že mám zboží vrátit jako reklamaci ale správnou velikost bot nedostanu jen peníze. Já ale nechci peníze, chtěla jsem boty proto jsem si je taky objednala. Je to Škoda mají opravdu spoustu krásných bot a za tu cenu bych určitě objednávala často jen po tomhle to už riskovat nehodlám.

• Široký výběr
    • Boty jsou stejné, jako na obrázku

Čtu zde recenze na tento krám a nestačím se divit. Objednal jsem z tohoto e-shopu asi 8 párů bot pro mou přítelkyni na občasné nošení. Boty přišli v pořádku. Žádný problém jsem neshledal. Ba naopak mi přišlo, že za takto podezřelé nízkou cenu, to bude nějaký šunt. Jaké příjemné překvapení, když jsem boty rozbalil a vše přesně odpovídalo fotce a botky celkem hezké a příjemné. Musím dát 5 hvězd. Je tedy pravda, že jsem ani jedny boty nereklamoval, neb všechny boty skvělé fungují i po roce používání. Z těchto 8 párů bot tedy jedny byly nakonec větší. Jinak bez problémů. Můžu směle doporučit tento e-shop. :)

• nemožnost reklamace, arogantní jednání

Nedoporučuji tento internetový obchod. Reklamovala jsem boty, které nevypadaly vůbec, jako že se dají používat na běžné nošení. Materiál toxicky zapáchal. Bylo mi zamítnuto vrácení peněz s tím, že jsou boty používané. Přitom jsem je vracela ihned po odzkoušení. Komunikace byla značně arogantní.

• rychlé objednání
    • reakce zákaznického centra do druhého dne
    • neochota zákaznického centra řešit problémy
    • nezvyklé velikosti bot
    • chyby v cenách - nesedí ceny v e-shopu a ve faktuře

Objednání proběhlo téměř v pořádku, doporučuji ale prohlédnout tabulku velikostí, velikosti jsou nezvyklé malé.
    Doprava a převzetí zboží proběhlo v pořádku.
    Po rozbalení zboží jsem si ale všimla, cena ve faktuře nesedí s cenou na e-shopu. (dříve jsem změnu nezaregistrovala, objednávala jsem více párů bot). První e-mail s požadavkem o vyřešení problému byl zamítnut, že se jedná o mou chybu bez jakékoliv snahy problém vyřešit a pokud nastala chyba, měla jsem to řešit před platbou. Až po mé druhé zprávě, že cena prostě nesedí, obuv je špatně naúčtována a chyba je zřejmě v e-shopu, mi byl nabídnut slevový kód. Omluvy nebo alespoň snahy problém vyřešit, aby se neopakoval u jiných zákazníků, jsem se nedočkala, což mě od zákaznického centra přijde velmi nevhodné.
    (Cena ve faktuře byla úplně mimo - 199 Kč, boty ale stály 133 Kč s 50% slevou, tedy plná cena byla 266 Kč. Nerozumím, kde se 199 Kč vzalo.)

Reakce obchodu časnaboty.cz

Vážený zákazníku, omlouváme se za tuto situaci. Je nám líto, že jsme nesplnili vaše očekávání.
    Kontaktujte nás (00420) 732 153 269 nebo [email protected]
    Dejte nám šanci Váš problém vyřešit a dokázat Vám , že nám na Vás záleží.

Za mě super, poměr kvalita cena. Měla jsem při objednání velký strach vzhledem k recenzim na internetu a nemohu si stěžovat. Boty došly nádherné zabalené v naprostém pořádku. Velikost sedí a jsou i pohodlné. Za mě rozhodně doporučuji.

• Z obchodu jsem moc zklamaná, ze šesti párů jsem musela 3 páry vrátit, protože byly malé. Dle ostatních recenzí jsem kontrolovala údaje, ale bohužel velikosti neodpovídají. Jedny boty jsem musela také reklamovat, byl na nich kaz.
    • Na reklamaci e-shop nereaguje, boty malé a nekvalitní. NÁKUP ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!

POZOR!!! V tomto eshopu raději nic nekupujte !!! Uvádějí špatné míry v tabulkách. Navíc jsem obdržela jedny boty s viditelnou vadou, které jsem reklamovala. V odpovědi znělo, žádnou vadu jsme nenašli a poštovné vám vracet nehodláme. Na další e-maily již nereagují. Z 6 párů jsem vracela 4 páry. Je to velice špatná zkušenost s tímto obchodníkem. Lákají na nízké ceny, ale kvalita těch bot je mizivá.

Reakce obchodu časnaboty.cz

Vážený zákazníku, omlouváme se za tuto situaci. Je nám líto, že Vaše situace nebyla řádně vyřešena.
    Kontaktujte nás (00420) 732 153 269 nebo [email protected]
    Dejte nám šanci Váš problém vyřešit a dokázat Vám , že nám na Vás záleží.

• Rychlost dodání, kvalita výrobku, přesné číslování bot

Dnes mi zásilka dorazila a měla jsem jisté obavy po přečtení recenzí ještě když jsem si objednala rovnou dva páry bot, ale byla sem velmi mile překvapena! Boty sedí naprosto přesně, jsou velmi hezké, za skvělou cenu a dorazily do 3 dnů. Rozhodně jsem neobjednávala naposled :-)

• Jednání

Boty dorazili v pořádku. Vypadají jako na fotce. Kvalita odpovídá ceně. Jsem spokojená s nákupem. ❤️

• Nekvalitní zboží

Tak na tenhle obchod pozor!!! Objednala jsem si kozačky a hned po třetím nošení(pouze cesta do práce) jsem zjistila při příchodu domů, že u jedné kozačky upadl během cesty jezdec(úplně celý.. zůstal jen samotný zip) takže bota nefunkční a zip rozjetej Ihned jsem volala do obchodu co se mi stalo a boty prý mám poslat na reklamaci Jezdec upadl samovolně po cestě a né mechanickým poškozením!! Ještě se mi to u žádných bot nestalo. Už uběhlo víc jak 30dni, žádná zpráva z jejich strany, tak jsem zavolala a prý tato závada nespadá do reklamace a jestli chci boty poslat nazpět.Takže ja bych měla zaplatit dvojí poštovné a boty můžu hodit do koše. Boty rozjeté jako slupka od banánů. Ještě se mi to nikdy u žánych bot nestalo.

• Boty vypadají úplně stejně jako na obrázku

Vůbec nemůžu pochopit, proč je tu tolik špatných recenzí. Já si totiž nemůžu opravdu na nic stěžovat - boty jsou za krásnou cenu, úplně stejné jako na obrázku, velikost sedí, nesmrdí a přišly mi do týdne od objednání. Opravdu veliká spokojenost!

• Dobré ceny
    • rychlost dodání
    • přehledné stránky obchodu

Naprostá spokojenost, mohu doporučit tento obchod.

• je jasný že je to čína ale nevadí mi to kupuji ji vždy a vydrží + vyšlo to levněji

• Měkké dobře padnoucí boty
    • Skvělá komunikace s dopravcem. Čas doručení se překrýval s mými plány. S panem jsme se domluvily a dovezl mi boty dřív. Hodnotila bych ho 5*, za mě naprosto parádní
    • Do týdne boty doma, u mě 4 dny
    • Jedna z krabic přišla promíchaná. Všechny krabice od bot byly zabalené v jakési lepkavé fólii. I tak se ale botkam nic nestalo.

Po přečtení komentářů jsem byla hodně napjatá. Samozřejmě jsem si je přečetla až po tom, co jsem si objednala 4 páry bot. Do dvou dnů mi ale přišel email, že objednávku předávají z dopravci. To mě naplnilo nadějí, že mi přeci jen něco přijde. Pak to převzal dopravce a boty mám bezpečně doma. Vypadají parádně, nepáchnou a velikost 39 krásně sedí (39 nosím i normálně).
    Jediné, u čeho jsem se obávala, jsou balerínky - oprávněně. Velikost 39 mě trochu tlačí. Nicméně jsou měkké a věřím, že se po týdnu domácího nošení rozšlápnout a budu je pak moct venku vyvětrat.
    Za mě supr obchod, s ničím jsem neměla problém. Uvidím, jak dlouho boty vydržím. Myslím ale, že jednu sezónu určitě. Děkuji!

Reakce obchodu časnaboty.cz

Děkujeme moc, za Vaši spokojenost! :)

• Dodání do 48 hodin
    • Nedoporučuji

Nedoporučuji, e shop uvádí klamavé informace k velikostem obuvi, na jejich základě jsem boty objednala.
    Objednala jsem čtvery párů sportovních bot velikosti 38, u kterých e shop uvádí délku stélky 24,5 cm. Na tomto základě jsem boty objednala, po vyzkoušení a přeměření bot, délka stélky s délkou uváděnou eshopem absolutně nesouhlasí, boty jsou o 1,5 cm menší tudíž nepoužitelné. Po komunikaci s eshopem o vrácení peněz, mi bylo sděleno, že informace o velikosti jsou pouze přiměřené. Neskutečný blábol a klamání zákazníka, jak můžete u sportovních bot uvádět klamavou informaci o velikosti?
    Výsledek, zaplaceno 140,- poštovné za tří kilový balík jako vratku nazpátek eshopu a domáhání se svých peněz za vracené boty+ domáhání se za mnou uhrazeného poštovného za balík, který jsem byla nucena díky klamavé informaci eshopu, vrátit nazpátek.
    Kvalita bot odpovídá ceně.
    Nedoporučuji.