• Výborná komunikace, ochota a krátká dodací lhůta. A hlavně ta kvalita kurníku. Žádná fórová krabice, kterou slepice za pomoci počasí rozloží za pár dní. Vše bytelné, kvalitní funkční a promyšleně praktické.

Jsem naprosto spokojen. Přišlo to, co jsem očekával a kvalitou a zpracováním to předčilo mou představu. Za mě super díky

Tyčinky mohu jen doporučit, už dvakrát obědnáno a oba psí kluci jak diví,obědnám znovu, nato že jsou hodně ale hodně mlsný tak šmakuje, díky, konečně něco co baští

❤️ Sme veľmi spokojní a naši psíkovia majú veľkú radosť z bravčových ušiek! Ušká nám prišli na adresu, kvalitne zabalené a rýchlo dodané !
    Ďakujeme

• Velký výběr, příznivé ceny a rychlé dodání.

Sušené pochoutky, které zde kupuji, mé fence velice chutnají.

• Podle firmy, informace na jejich webových stránkách neodpovídají stavu v jejich skladu. Objednané zboží nebylo na skladě. Přestože jsme telefonicky i emailem potvrdili, že nám nevadí výměna, zboží stále po týdnu nedorazilo. Komunikace ze stran firmy, proč zboží nedorazilo, není.

• Dobrý obchod

Objednáno výběrové vepřová ouška a přišli malé ouška 10-13 cm než obvykle velká ouška. Psal jsem jak na messengr tak e-mail žádná odpověď. Arogance nezná meze. Předem děkuji Hájek

Rychlost a spolehlivost

OK

Rychlost

• Vše vyřízeno včas a ke spokojenosti

Šlo to rychle a v pohodě

Jsem spokojená

V dnešní rychlé době kdy člověk objedná a do dvou dnů má, mi přijde pro obchod docela zlé na reklamu aby člověk co objedná v neděli zboží ho po týdnu neměl doma a přišel mu dřív dotazník spokojenosti..

spokojenost

• Nemá výhodu

Rychlé doručení

Veľmi rýchle dodanie.

• Jsem moc rád, že ještě někdo prodává takový výběrový sortiment kuřecích konzerv, to je moc dobře.

Prosím upgradujte svůj e-shop, vypadá zastarale, ale hlavně chování Košíku při přidávání zboží je divné a nakupujícího laika to odradí. Myslím, že tím ztrácíte potenciální zákazníky.