OCHOTA, OSOBNÍ JEDNÁNÍ, VSTŘÍCNOST

zboží přišlo rychle, krásná šála, sněhově bílá, velká spokojenost

Dobrý den paní Mirko,

chtěli bychom Vám upřímně poděkovat za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste nám udělila plný počet hvězdiček. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou a jsme opravdu rádi, že jsme dokázali splnit Vaše očekávání.

Marie z Carlo Romani

• Rychlé dodání.Šperk v pořádku .

Dobrý den ,

Vaše laskavá slova jsou pro nás velkou motivací a inspirací v našem snažení poskytovat co nejlepší služby, velice děkujeme za Vaši pozitivní referenci. Jsme hrdí na to, co děláme, a Vaše uznání nám dává jistotu, že jdeme správným směrem.

Marie z Carlo Romani

• Rychlé dodání zboží a pěkné balení

Vážená paní Hano,

Marie z Carlo Romani

Rychlé dodání, perfektní zabalení, bezva zboží a navrch dáreček jako překvapení. :o)

Vše v pořádku.

Reakce obchodu CARLOROMANI-SHOP

Vážený zákazníku, chtěli bychom Vám upřímně poděkovat za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste nám udělil/a plný počet hvězdiček. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou a jsme opravdu rádi, že jsme dokázali splnit Vaše očekávání.

Marie z Carlo Romani

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Dobrá komunikace, rychlé dodání, krásné zpracování.

Vážená paní Hanko,

rádi bychom Vám poděkovali za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste nám udělila plný počet hvězdiček. Pokud byste měla jakékoli další požadavky, připomínky nebo nám jen chcete sdělit, jak bychom mohli naše služby ještě více vylepšit, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na další příležitost Vás opět potěšit a ještě jednou děkujeme za Vaši podporu.

• skvělá komunikace
    • vstřícnost majitelky obchodu
    • krásné zboží za skvělé ceny
    • rychlost dodání

Vážený zákazníku Mikulinko,

chtěli bychom Vám upřímně poděkovat za Vaši pozitivní recenzi, vaše vstřícná slova a za to, že jste nám udělila plný počet hvězdiček. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou a jsme opravdu rádi, že jsme dokázali splnit Vaše očekávání.

Marie z Carlo Romani

Zbozi mi bylo doruceno osobne pani zlatnici, aby jako darek mohlo byt vcas predano. Velmi vstricny a profesionalni pristup.
    Dekuji

Vážený zákazníku,

velice nás těší Vaše vstřícná slova, jsme za ně nesmírně vděční, jsou pro nás velkou motivací a inspirací v našem snažení poskytovat co nejlepší služby. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou a jsme opravdu rádi, že jsme dokázali splnit Vaše očekávání.

Marie z Carlo Romani

• Krásné zboží, perfektní komunikace, velmi milá paní jednatelka :-)
    • -

Vážená paní Tanjo,

Marie z Carlo Romani

Rychlost, spolehlivost, kvalita. Krásné náušnice s kameny!

Milá paní Vlasto,
    dovolte mi, abych Vám upřímně poděkovala za Vaše laskavá slova a pozitivní recenzi, kterou jste nám zanechal. Vaše uznání a plný počet hvězdiček pro nás znamenají mimořádně mnoho a jsou pro nás velkým povzbuzením. V naší práci se snažíme poskytovat služby nejvyšší možné kvality a Vaše spokojenost je pro nás tou nejlepší odměnou.

Jsme vděční za to, že jste si vybral naše služby, a těšíme se na další příležitost Vás opět potěšit.

Marie z Carlo Romani

Velký výběr zboží. Dobrá komunikace s obchodem. Kvalitní materiál výrobku (šála). Rychlé dodání.

Vážený zákazníku,

• Záměna zboží

Barva je trochu odlišná od fotografie, což se dá předpokládat.

Komunikace, dodání vše v pořádku. Byla jsem spokojená.

Vážená paní Hanko,

Marie z Carlo Romani

• Krásné zboží, v reálu mnohem krásnější než na fotce.
    • Skvělá komunikace, velmi milá, ochotná a vstřícná paní jednatelka.
    • O ničem nevím.

Jedna z mých nejlepších zkušeností s eshopem.

Milá paní Tanjo,

• Super,rychle ,zboží odpovida obrazku

• Sleva na další šperk, cenově přijatelné

Dobrá komunikace s obchodem, dostala jsem už i dva dárky, když jsem si toho kupovala více.

Milá paní Alino,

Marie z Carlo Romani

Skvělá komunikace, rychlá odezva. Nadstandardní přístup obchodnice v případě nejasností.

Milý zákazníku,
    dovolte mi, abych Vám upřímně poděkovala za Vaše laskavé slova a pozitivní recenzi, kterou jste nám zanechal. Vaše uznání a plný počet hvězdiček pro nás znamenají mimořádně mnoho a jsou pro nás velkým povzbuzením. V naší práci se snažíme poskytovat služby nejvyšší možné kvality a Vaše spokojenost je pro nás tou nejlepší odměnou.