nedá se nic vytknout

Vše ok

• Široká nabídka zboží
    • Příznivé ceny
    • Zboží, které bylo uvedeno v den objednání jako skladem, neposlali, pravděpodobně, že ho nemají (i když v eshopu bylo uvedeno jako skladem a šlo koupit a zaplatit), neboť obchod se mnou nekomunikuje, vidím pouze na eshopu, že mnou objednané zboží je nedostupné.

Jsou to již tři týdny a hračky stále nemám, v den objednání byly skladem, šly koupit a zaplatit, obchod se mnou nekomunikuje (na mé emaily vůbec nereaguje), objednávala jsem 8.1. a ani dnes 1.2. hračky nemám, ani žádnou zprávu o odeslání, nebo o tom, v jakém stavu je má objednávka, vše placeno předem.

• V tomto obchodě objednávám hračky pro vnoučata již po několikáté. Vždy vše bez jediného problému, zboží okamžitě dodáno. Mohu jen doporucit

Ráda obchod doporučuji, vždy vše bez problémů, hračky jsou krásné a v pořádku.

Rychlé dodání, skvělá komunikace

• Objednala jsem 6 dní před Vánoci v pondělí večer a hračky mi byly doručeny ve středu na druhém konci ČR. Plní sliby, moc chválím.
    • Příznivé ceny.

nevím o žádné

Velký výběr zboží za přijatelné ceny.

• Rychlé doručení, všechno v pořádku

Vše v pořádku

• vše ok a rychle doručeno

Dobrá cena, rychlé doručení

• rychlé

Lego je dobry darek.

Objednala jsem zboží skladem, které ani po týdnu od objednání nebylo odesláno. Na emailový dotaz nikdo nereagoval. Když jsem volala na tel kontakt, bylo mi řečeno, že nemají přesně tento druh zboží, ale pošlou mi mailem vyfocen jiný typ. Ani po dalším dni nikdo neodepsal. Poslala jsem opět mail, že žádám o zrušení objednávky a vrácení peněz a opět se nikdo neozval. Obchod opravdu nedoporučuji a dost pochybuji, že peníze dostanu zpátky.

Loredana

Spokojenost

• Rychlost, spolehlivost

• Přehled,ceny

vše bylo předně tak, jak má být a kupující čeká :-)