• nízká cena
    • nevím

Objednané zboží (skartovačka) měla jiné parametry než byly uvedeny na stránkách. vše až na skartování CD a kreditních karet. Bylo to dost velké pochybení, ovšem při shlédnutí jiných stránek uváděli stejné informace (jde tedy v první řadě o chybu výrobce a překvapilo mě, jak všichni prodejci tyto informace jen kopírují). nevím co by se stalo, kdybych opravdu chtěla CD skartovat...
    Na druhou stranu musím vyzvednout vstřícnost, s kterou prodejce danou reklamaci nabídl řešit a také rychlost, s kterou tato záležisost byla řešena.

objednal jsem 3 náplně do tiskárny, jedna z nich nebyla v ochranném nafukovacím obalu, ale jen tak volně v krabici. 2 z nich měly vysypaný toner. Tiskárna ukazuje, že jedné barvě chybí 1% a druhé 3%, takže zboží vracet nebudu, ikdyž nadšený jsem z toho nebyl. Naopak cena byla nejlepší, co jsem našel, komunikace a dodací lhůta taky ok.

• dobrá komunikace i rychlost vyřízení objednávky
    • nemám důvod si stěžovat

velmi dobrý

• Dostatečný výběr zboží.
    • Našel jsem tu to co jsem potřeboval.
    • Nevím

Dobrý obchod.

• drahé PPL

doporučuji, ze škály nabídek přes net. je to levné a vše dorazilo brzy a v pořádku.

• pohodlný, rychlý
    • výhodná cena
    • není žádný doklad o zaplacení zálohy na zboží

výhodná cena
    určitě doporučím ostatním