• Rychlá dodávka, kvalitní výrobky

• Extra rychlé doručení i před Vánoci
    • Dáreček navíc
    • Překrásné balení
    • Provoňelo celý pokoj

Kvalitní produkty, skvělá komunikace a rychlé odeslání. Doporučuji.

• jak bylo uvedeno bylo splněno - super

rychlost, spolehlivost

• Krásný vzhled svíček
    • Krásná vůně
    • Rychlá odpověď na dotazy přes email

• Rychlé dodání objednávky. Krásné svíčky.

Překrásné svíčky ze sojového vosku. Designově naprosto dokonalé (těžko uvěřitelné, že to není pohár) a úžasně voňavé.
    Rychlé dodání, v krásně zabaleném balíčku bylo ručně psané poděkování za objednávku a drobný dáreček-spokojenost na 5*

• Milá majitelka. K nákupu přidán malý vzorek mýdla.

• dlouhá dodací lhůta

• skvělá komunikace
    • úžasné voňavé produkty
    • dárky k nákupu

žádná!

Až neuvěřitelně příjemné jednání, maximální ochota a balíček - neskutečná vůně.. Člověk by měl až chuť se do každého kousku zakousnout :) Jedním slovem - úchvatné!

• Krásně zabaleno
    • Ručně psaný vzkaz
    • Dárek i k objednávce za minimální částku

Objednávka mi rychle přišla, když jsem balíček rozbalila, čekalo mě tam milé překvapení v podobě ručně psaného vzkazu a dárku navíc♥️

• Spokojenost se zbožím

S produkty jsem velmi spokojena. Celý proces nákupu byl velmi příjemný - přehledné stránky, rychle doručení, krásné balení a skvělé zboží.

• přehlednost
    • český výrobce
    • eko balení
    • kvalitní výrobky

Letos jsem se rozhodla na Vánoce podpořit české výrobce. Na značku CandySoap jsem narazila letos v EkoKočce na Vsetíně. Uchvátila mě vůně vosků do aromalampy "Santal, šafrán" a tak bylo jasné, že CandySoap bude jednou ze značek, u kterých budu na Vánoce nakupovat :-) Vyzvedávala jsem v Zboxu a už jak se otevřela schránka, bylo cítit, co že za balíček vyzvedávám :-) Krásné a úsporné balení, milé dárečky, krabičky na mýdla-s těmi si někdo vyhrál! :-) Jde poznat, když někdo dělá to, co ho baví :-) Jediný problém mám s tím, že bych si nejraději všechno nechala :-D Už se ale těším na radost, jakou z nich budou mít obdarovaní :-)

• velký výběr skvělých věcí, hlavně teď před Vánoci super tip na dárky
    • při objednávce nad, myslím, 600 Kč extra dárek

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Skvělá komunikace
    • Rychlé dodání objednaného zboží

Vždy je radost jednat přímo s lidmi, kteří za projektem či značkou stojí. Dají si záležet, aby každý aspekt nákupu jejich produktu proběhl v pořádku a co možná nejlépe, aby zakoupené zboží během tohoro procesu zacházením nedegradovalo - a proto se mohu spolehnout na kvalitu produktů, které se mi dostanou do ruky. Vstřícný servis od začátku až do konce. A pak ty výrobky samotné - to je umění!