Zakoupila jsem si svíčku Candlemania -santalové dřevo. Bohužel však nevoní, jen hoří.

• Od 20.9.je objednávka na cestě, bohužel ani po pěti dnech nedorazila.

Reakce obchodu Candlemania.cz

Dobrý den, omlouváme se za komplikace zaviněné dopravcem, Váš balíček se 10 dní toulal mezi depy Zásilkovny, což my jako prodejce nemůžeme ovlivnit. Při odeslání objednávky vždy posíláme tracking číslo, díky kterému si trasu balíčku můžete sledovat. Eva z Candlemanie

• Nekvalitní zboží. I několikanasobně levnější svíčka z Ikey voní mnohem více.
    • Dlouhá doba vyřízení objednavky.

Mimo tento produkt jsem zakoupila ještě svíčku Prices - LIME Basil za celkem vysokou cenu pod dojmem, že se jedná o klasiku Candelle, kterou mám vyzkoušenou. Ale svět div se! Svíce sice hoří, ale vůně minimální,(skoro žádná). Pokud chcete cítit vůni limetky musíte strčit nos přímo do svíčky. Takže varuji před nákupem tohoto druhu svíček značky Prices, jedná se o vyhození nemalé finanční částky za nepoužitelný produkt.

Reakce obchodu Candlemania.cz

Dobrý den, mrzí nás, že náš obchod nedoporučujete. Zásilka byla odeslána cca 2 hodiny poté, co jsme ji obdrželi. Dodána byla přepravcem taktéž rychle. Pokud se Vám nelíbilo zboží nebo se můžeme jakkoliv zlepšit, prosím kontaktujte nás. Děkujeme, Eva - Candlemania.cz

• Od data objednání 21.10. a zaplacení tentýž den nemám žádnou informaci

• vše proběhlo v pořádku co se týká objednávky a dodání zboží
    • jsem zklamaná ze svíček signature (luxusní vůně), které velice slabě voní

Zboží - svíčka PRICES BLACK CHERY - skleněné víčko přišlo rozbité rotříštěné do vosku, měla jsem ji jako vánoční dárek , již jsem ji reklamovala , ale bohužel nikdo se mi nozval. Děkuji Jelínková

Vážená paní Jelínková,
    mrzí nás, že nejste s nákupem spokojená. Obdrželi jsme Váš e-mail s reklamací a přesně za 12 minut jsme Vám odpovídali, abyste škodu zdokumentovala, že Vám rádi pošleme svíčku novou. Následně jste se již neozvala. Všechny reklamace řešíme ihned, bez průtahů, jen potřebujeme součinnost druhé strany. Děkujeme za pochopení. Eva-Candlemania.cz

Vyřízení objednávky proběhlo rychle. Nelíbí se mi však, že bez předchozí domluvy mi byla zaslána úplně jiná svíčka než jsem objednala.

• Nejsem si jistá kvalitou produktu. Podle mě se jedná o levně vyráběné svíčky a tváří se být luxusní. Balení není jako na fotce, etikety na svíčkách nejsou pořádně přilepeny, plechová víčka taky vypadají lacině. Čekala jsem něco více "luxury".

Reakce obchodu Candlemania.cz

mrzí mě, že nejste spokojena. Nevyhovující zboží samozřejmě můžete vrátit. Vzhledem k velkému množství opakovaných nákupů a velké spokojenosti jak u nás, tak u mateřské společnosti Price´s London, si za kvalitou stojíme. Etikety se "na volno" lepí schválně, někteří zákazníci preferují mít svíčku zapálenou bez etikety a nechtějí ji pracně seškrabovat. Díky a hezký den ! Eva / candlemania.cz

Voní pouze svíčka Limetka-bazalka. Ostatní svíčky téměř nevoní.

Reakce obchodu Candlemania.cz

mrzí nás, že nejste spokojena s vůněmi. Bohužel kromě limety a bazalky jste zvolila svíčky, které primárně slouží jako pohlcovače pachů. Jejich úkolem není pach přebít vůní, ale zneutralizovat jej. Výsledná vůně pak skutečně intenzivní není.
    Pokud se Vám vůně nelíbí, není problém je vrátit, informace o vrácení máme na stránkách.
    Hezký den, Eva / Candlemania.cz