spolehlivé vyřízení objednávky

• Rychlé dodání, pečlivě zabaleno

S nákupem jsem spokojena
    Sehnala jsem co jsem potřebovala

• komunikace
    • rychlost doručení

• Spolehlivost

přehlednost,,sortiment a dobre ceny

Rychlé dodání, zboží odpovídá

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Předprodej barev a nejspíš i dalších věci z Číny

Nedoporučím obchod těm, kteří hledají kvalitu. Samozřejmě moje chyba, že mi nedošlo, že v popisku neuvádí původ barev, ani značku. Budu dávat větší pozor, kde co nakupuji. Každopádně jsem hledala přírodní a to v popisu je.
    Asi mi úplně nevadí, kdo s čím obchoduje, ale fér by bylo to přiznat ať si zákazníci mohou opravdu vybrat a nejsou naivně uvedený v omyl. Barvy jsem mohla vrátit, ale chci vyzkoušet lesklý efekt svíček a tudíž je vyzkouším pro vlastní potřebu.

Reakce obchodu CALIPO

Je to škoda, že se paní nezeptala předem, odkud je výrobce MICA barev, které si objednala, pokud jí na tom záleželo. Zrovna MICA barvy odebíráme přímo od výrobce a že má továrnu zrovna v Číně, neovlivníme. Chtěli jsme barvy, které nám prostě funkčně vyhovovaly a byly cenově dostupné pro zákazníky. Máme zboží původem z Česka, z Německa, Nizozemí, Malajsie... a samozřejmě také z Číny. Některé produkty se prostě jinde nevyrábí, nebo ne za cenu, kterou by zákazníci akceptovali.
    My dodavatele ani zákazníky nesoudíme podle toho, z jaké země jsou, ale chápeme, že někomu na tom záleží.
    Nebráníme se tomu postupně doplnit země původu, u produktů, u kterých to víme. Některé velkosklady nám tyto údaje zatím neposkytli.
    Každopádně děkujeme za podnět k dalšímu doplnění obsahu našich stránek.

Obchůdek je fajn, lidi vstřícní.

• všechno přišlo velice rychle a zabaleno podle přání

Reakce obchodu CALIPO

Děkujeme za milé hodnocení.
    Občas někdo zmíní, že chce zásilku nějak specificky zabalit a rádi vyhovíme. Umíme to jak esteticky, tak s ohledem na recyklaci a životní prostředí. Stačí svou preferenci zmínit do poznámky. ;-)

• Velice rychlé doručení. V neděli v noci jsem objednala a v úterý už byl balíček doma.
    • Krásně zabalené.
    • Dostala jsem i dáreček. Děkuji

Reakce obchodu CALIPO

To nás velice těší. Rádi napneme síly, abyste mohli rychle tvořit. ;-)

Solidní obchod

• rychlé zpracování
    • kvalita produktů

Rychlost dodání

Naprosto spolehlivý.

• rychlost dodání

Zboží jsem zakoupila v tomto obchodě i díky uceleným informacím k výrobě svíček. Jednoduše vše na jednom místě.

Reakce obchodu CALIPO

To nás velmi těší. Na ucelenosti informací se stále snažíme pracovat a obsah vylepšovat. Jak je vidět, má to smysl. :-)

• Zboží doručeno v čas

• přehledný web

• E-shop má krásný sortiment
    • Komunikace je bez problémová
    • Bohužel 2x mi nedorazila kompletní zásilka

Před týdnem jsem objednal sadu na výrobu svíček . Ta dorazila ve středu.. bohužel byla nekompletní. Psal jsem ihned e-mail skrze to a to. E-shop reagoval okamžitě a opravdu vstřícně. Dokonce mi odeslali novou zásilku následující den. Dnes dorazila nová zásilka, ve které opět chybí věci . E-shop mi slíbil, že před odesláním zkontrolují kompletnosti krabice, aby se vyhnuli stejnému problémů. Bohužel to zřejmě neudělali i přesto, že jsem je o to žádal. Věřím , že e-shop mi vše dopošle, ale je velice smutné vidět, že na vaše žádosti kašlou . Jelikož se jednalo o dárek, který dorazil jak pozdě, tak i 2x s chybějícími věcmi, tak už mě odrazuje další objednání. Ano e-shop je vstřícný, ale musí také dbát na to, aby byl zákazník spokojen. Nehledě na to na krabici je i napsano co má sada obsahovat, tak nevidím problém to zkontrolovat podle toho...