• Příjemně široký výběr, kvalitní sortiment.
    • Obchod nemůžu doporučit, neboť objednávka evidentně nebyla ani po 10 dnech zpracována a obchod nijak nekomunikuje, ani nereaguje na maily.

Stránky obchodu jsou pravděpodobně neaktuální nebo nefunkční, nevím, zda je obchod stále v provozu.

vše proběhlo bez problémů a hladce, objednala jsem vybranou konvičku, ihned jsme dostala info, že až bude připravená k distribuci, tak dají vědět.

skvělý obchod, objednala jsem si konvičku na čaj a byla doručena v pořádku celá a kvalitně zabalené. Děkuji Skuhrová

Vše ok

Technicky příšerně zvládnutý eshop v tomto konkrétním případě skvěle vystihuje, jak se majitel staví i ke všemu ostatnímu. Sami o sobě se vám neozvou, když zavoláte vy, tak lžou. Nešlo mi o termín doručení, ani mi nevadilo, že část zboží nemají a na eshopu ho stále nabízí. Mám pochopení i pro to, že potvrzení objednávky vůbec nepřišlo. Možná by mi stačilo, kdyby řekli aspoň jednu věc, co je pravda.

Vše v pořádku

zboží bylo objednáno před třemi týdny a dosud nedorazilo - ani žáná omluva

• Bez komunikace

• Krasne zbozi
    • Velky vyber
    • Odeslali zbozi na zasilkovnu, jakou jsem udala v objednavce
    • Odstranili z objednavky dva caje a nedali mi vedet
    • Na email s dotazem nereagovali

Eshop je zrejme nezivi :) Ale dostala jsem, co jsem potrebovala a nebylo to rozbite, takze uspech Sice dva caje z objednavky vynali s tim, ze nehsou skladem a nikdo mi nevolal ani nenapsal mail. Skoda, vzala bych vice kusu jineho druhu, ale to je jejich kseft, o ktery prisli. Ja si z toho zily nervu, i kdyz se mi nad tim rozum pozastavuje :) Napsala jsem email, kdy zbozi prijde, zadna odpoved... Zbozi prislo cca za tyden, doporucuji objednavat predem.

• Vcelku rychle dodání. Všechny křehké věci dobře zabalené.
    • Komunikace s obchodem.
    • Ohřívač na konvičku přišel jiný, než jsem si objednal. Sice nevadí, ale kazí to celkový dojem z kompletu (konvička, šálky, ohřívač).

• Naprosto laxní přístup, objednala jsem si čajový set, který měl podle webu dojít za 10 dní, po 3 týdnech jsem tam zavolala a pán mi jen tak jakoby se nechumelilo sdělil, že to zboží došlo a ať si to seženu jinde. Ani se neobtěžoval napsat e-mail. Prostě hrůza!

Naprosto příšerná zkušenost, objednávka měla být dárek pro přítele a byla jsem velice zklamaná

• Hezký výběr
    • Téměř žádná komunikace!a s obchodem. Zboží, které bylo uvedeno, že je ihned k dostání, tak i po deseti dnech mi nic nepřišlo

Další nákup zde již neprovedu

• rychlost, dobře zabalené,spokojenost

Výborná komunikace

• Dlouhá dodací lhůta

• neviem, mozno platbu cez Paypal, ak potrebujete vratit platbu, vacsia istota
    • komunikacia, komunikacia, komunikacia

overit si dostupnost tovaru pred zaplatenim, priebezne sledovat stav objednavky formou kontaktovania predajcu, necakat na kontakt od predajcu, lebo sa nedockate...

• zatím nemám žádné problémy a obchod má zboží, které jsem hledala
    • žádné neznám

• Velký výběr .

Prodávající nebyl schopen ani na 3 pokus zaslat správné, mnou objednané zboží.
    Ke cti mu slouží,že se snažil mi vyhovět,
    vratil mi peníze i s poštovným, ale ne čas,který jsem strávil chozením na poštu
    a zklamání ze špatně zaslaného zboží.

Děkuji jsem velmi spokojená - tak bych si představovala nákup e- shopu. Jsem velmi spokojená i s komunikací obchodu.

• Hezké a unikátní zboží.
    • nic mne nenapadá

Skvělé a příjemné nakupování. Doporučuji.