Objednala jsem si prostěradla z mikroflanelu a dostala jsem prostěradla z mikroplyše. Chtěla jsem, aby mi obchod poslal to, co jsem si objednala, ale bohužel jsem zjistila, že prostěradla z mikroflanelu nemají. Proto jsem zboží vrátila.

Zásilku jsem vrátila-zboží bylo v jiné barevnosti, než v nabídce eshopu. Nejsou nikde uvedeny obchodní podmínky-reklamace nebyla uznána, je to na ČOI, základní prodejní částka vrácena až na telefonní výzvu.

• Nikdy více!

Přišlo mi nekvalitní tržnicové zboží, kvalita povlečení na obrázku absolutně neodpovídala reálu, povlečení mělo být hnědé, polštář byl však šedý. Obchod na maily nereagoval, vrácení zboží mě vyšlo přes 200kč, obchod si vzal pro sebe z vrácených peněz dalších 100kč, takže celkem jsem přišla o 300kč. Jsem ale ponaučena - zde již nikdy více.

Nesouhlasí s popisem.

Nejsem spokojený s dodaným zbožím. Přikrývka v povlečení klouže, shrnuje se na různé strany.

• Dobrá komunikace
    • Storno objednávky bez problémů
    • Zboží psané skladem je vyprodané
    • Přemrštěné ceny. Stejný produkt jsem koupila o několik set levněji a to je dost rozdíl.

Asi bych si nákup tady příště rozmyslela. Zbytečné komplikace.

• nabizené zboží nebylo v požadovanem množství jake bylo na netu v nabídce

Bylo mi zasláno úplně jiné povlečení, než jsem odjednala.

• nízké ceny
    • vybrané zboží, které bylo skladem, jsem si vložila do košíku zaplatila, až potom mi napsali, že mnou vybrané a zaplacené zboží již nemají skladem
    • asi týden firmě trvalo, než mi napsali, že zboží, které jsem už zaplatila nemají skladem

• HODNĚ ŠPATNÁ ZKUŠENOST..nikdy více

• jsou drazí

• výhoda cena,ochota,
    • špatný partner dovozu zboží(PPL) mně už 2x a mému synovi jednou NEDODÁVÁ ZBOŽÍ!!! max je nechá na zásilkovně,ale žádná námaha zboží doručit na adresu. ŘIDIČ ODMÍTÁ BRÁT TELEFON.BOHUŽEL jejich zásilkovna jde jen do 16.00 a tak nemám šanci si objednávku vyzvednout,na rozdíl od jiných kde je to do 17.00. PPL NEBRAT!!! číslo "ochotného" řidiče 728 227 225!!!

Prostě zboží si vyzvedněte přímo,ale nenechte si ho dovézt firmou PPL. ZLATÁ ČESKÁ POŠTA !!!!

Žádná reakce obchodu, zboží nikde. Objednávku zruším.

Zboží přišlo kazové a špinavé. Po upozornění obchod slíbil výměnu během 3 dnů. Prozatím se nic neděje. Znovu se neozvali a nové zboží taky nepřišlo.

Bohužel zaclona se vzory které lezou dolů je opravdu k ničemu. Reklamovala jsem, ale nereagujete. Tak nevim zda jsem nevyhodila peníze za nic!!!

Objednávka byla obchodem stornována.

• nedali mi vědět , že záclona už není , sdělili mi to až na můj telefonický dotaz

povlečení Abstrakce mi bez jakéhokoliv upozornění nebylo doručeno a ani na dotaz, jestli ještě dojde, mi nebylo odpovězeno

Polštáře, ačkoliv byly v originálním obalu, byly špinavé, na bílém povlaku obtisknuté prsty a různé nečistoty. Paměťová pěna nekvalitní - podle mého názoru obyčejný kus molitanu.

• Obchod nekomunikuje cekam na vraceni penez

Nejsem spokojena , zbozi poslali jine vratila jsem zbozi.Obchod nekomunikuje,cekam na vraceni penez. Za mě nedoporučuji.