• Čekám na zboží , které jsem objednala 2.12. , dnes je 9.12. a zatím mi zboží nebylo dodáno.
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Nepříliš rychlá komunikace.

Reakce obchodu Bylinkuj.cz

je mi líto, že balíček ještě nemáte. Objednala jste zboží 27.10. s platbou převodem, po víkendu 31.10. přišly peníze na náš účet, kdy jsme zároveň i zboží expedovali. V ten moment byla na Váš email odeslána zpráva o expedici zásilky a samozřejmě i s informací, že pokud by byl jakýkoliv problém s doručením, abyste nás neváhala kontaktovat, abychom mohli případný problém vyřešit.

Momentálně se nachází balíček na depu DPD v Českých Budějovicích s informací, že je problém s PSČ, které bylo předáno přesně takové, jaké bylo zadáno v objednávce. Když se nyní dívám na mapy.cz, k uvedené adrese je PSČ správné, takže v tento okamžik netuším, kde je problém, budu tudíž kontaktovat DPD.

Ještě jednou se omlouvám za komplikace způsobené dopravcem. Pokud je nějaký problém, opravdu se nám stačí ozvat, uděláme vše v co je v našich silách, abychom problém vyřešili.

Bylinkuj.cz

• Nemám informaci kdy dojde zásilka. Uhrazeno před 4 dny

Za mne velká nespokojenost.
    Objednala jsem si čaj s názvem "endometrioza" tento čaj obsahuje spousty bylin a mezi ně patri i kotryhel.
    Můj doktor, když jsem mu tohle řekla se zdesil.

Při endometrioze kotryhel není vhodné užívat. Podporuje tvorbu estrogenů, podporuje růst děložní sliznice.

Objednávku jsem zrušila a čekám na vrácení peněz. Pro obeznámen webu Bylinkuj mi paní přes email napsala, že jsou pouze prodejci a, že vzkaze výrobci.

Za mne prodávat čaj přimo na endometriozu který obsahuje pro endometriozu velmi skodlivou bylinu by měli buď změnit název nebo kotryhel úplně vynechat z čaje.

• Moc pomalý obchod a doručeno na místo, kde je jen do 12 hodin

Reakce obchodu Bylinkuj.cz

za zpoždění se omlouváme, neseděl nám počet čajů meduněk a proto jsem Vám mylně psal, že hned odesíláme. Co se týče délky otevírací doby výdejního místa, to my neovlivníme. Nabízíme veškerá aktuálně otevřená místa Uloženky a které si vyberete, je na Vás. Na webu Uloženky (resp. dnes WEDO) jsou veškeré informace včetně otevírací doby konkrétního výdejního místa uvedeny. Jinak je samozřejmě možno doručení přímo na adresu, kde tento problém odpadá.

Za bylinkuj.cz Daniel Hatina

Nakupuju poprvé a rozhodně naposledy. Zboží stále nemám, zaplaceno 26/2 k přepravě zboží dali až 5/3 a nyní 8/3 stále zboží nikde...

• Není možná platba až pri převzetí zboží. Zboží jsem zaplatil předem, cca 500 Kč před 10 dny. Nemam zboží, na dotaz obchod nereaguje. Skokan.

Zboží nepřišlo, ačkoliv je dávno zaplaceno, přesto přichází dotazník "spokojenosti " ?!

Po 14 dnech žádná zpětná vazba o stavu objednávky. Bez odpovědi na email a telefon mi též neberou. Objednávka již zaplacená

Reakce obchodu Bylinkuj.cz

omlouváme se za zpoždění, jak jsme psali do emailu, problém byl s dostupností 2 položek z Vaší objednávky. Každopádně včera vše odešlo k Vám.

Moc se omlouvám za pomalejší reakci na Váš email, řešíme vše do nočních hodin a někdy to nestíháme tak, jak bychom si sami přáli.

Daniel Hatina

Zboží jsem zaplatila, ale zatím nedošlo. Důvodem je prý nedostatek na skladu. Nevím teda proč ho nabízíte

Objednávka jsem zaplatila a zboží mi nebylo vůbec doručeno

• Špatná komunikace přišla půlka.

Zatím nevím co hodnotit. Obchod se mi omluvil, že zatím nemá počet kusů, já zaplatila, tak čekám. Vl.

• obchod po týdnu nekomunikuje

Je to již týden, co jsem objednala a zaplatila a nic se neděje, žádná reakce ze strany obchodu.

zboží je pořád ještě na cestě...

• ZAPLATIL JSEM ZBOŽÍ A ZATÍM NIC NEPŔIŚLO

• Objednávka dosud nebyla vyřízena!
    I. Kapustová, Hradec Králové

Reakce obchodu Bylinkuj.cz

při objednání jste zvolila platbu předem na účet a bohužel dosud Vaše objednávka nebyla uhrazena, proto jsme ji neexpedovali.

Daniel Hatina

• Zboží je objednáno už delší dobu, ale stále nedorazilo. Přitom bylo psáno, že je skladem. tak

• po 11 dnech zboží nikda

Reakce obchodu Bylinkuj.cz

mrzí mne Vaše zkušenost, nejspíše došlo k přehlédnutí - vybral jste si způsob platby převodem a k dnešnímu dni - tj. 22.3.2018 zatím od Vás platba nedorazila, proto jsme taktéž zatím nic neposílali.

Popřemýšlím, jak lépe zvýraznit v případě vybrané volby převodem, že se nejedná o dobírku.