• musím pochválit, zboží došlo v pořádku a ani jsem nečekal jak bylo psáno, cca 14 dní. Ochota při telefonickém kontaktu. takže dávám 10bodů. :-)

nízká cena a velký výběr

Reakce obchodu Buying.cz

Dobrý den, děkujeme za udělenou recenzi.

• siroky sortiment
    • dlhsia doba dorucenia

celkova spokojnost

• dodání za 2 měsíce, zboží očividně používané, nikdo to nekontroloval, nebo bych spíše řekl, přímo používal!
    • příště raději rovnou z alíka

nekupovat pokud nemáte jejich výdejnu rovnou za barákem

Reakce obchodu Buying.cz

v našem eshopu neevidujeme reklamaci, že by někomu mělo být doručeno použité zboží. Což i popíráme, neboť naše zboží je vždy zcela nové. Blíže se nemůžeme vyjádřit, neboť tato recenze není z ID objednávky registrující naše zákazníky, a uživatel zde neuvedl ani své jméno.

• Dodací doba

Reakce obchodu Buying.cz

zásilku máte uloženou na poště s poznámkou "Adresát nezastižen", dodací lhůta, na kterou upozorňujeme, byla z naší strany dodržena.

• Ceny
    • OD 26.3.je odesláno do České republiky, od té doby se nic neděje.

Možná,že obchod za to nemůže, doprava hrozná.

Reakce obchodu Buying.cz

opětovně pro všechny naše zákazníky. U jednotlivých produktů máte v náhledu dobu doručení, obvykle činí 14-30 dnů. Před provedením objednávky jste na toto upozorňování, dále v emailech před provedením platby, na heurece.

• Cena, schopnost rychle a levne zaslat vzdalene zbozi
    • Podle me zaroven stejna jako prednost a to je doprava ze vzdalene zeme.

Vse v poradku s detailem, ze i pres vyplnenou dorucovaci adresu mi byla zasilka stejne dorucena na adresu firmy. Coz, vzhledem k tomu, ze je 100km jinde byl problem. Jinak je sluzba ok a jsem spokojen

Reakce obchodu Buying.cz

děkujeme za udělenou recenzi.

• Nízká cena,sice dobrá komunikace při problému,ochota řešit problém.
    • Zaslané hodinky byli bez češtiny,bez českého návodu na nastavení a bez daňového dokladu.

Pokud by byla čeština v hodinkách,tak bych dala 5 hvězdiček,ale takto dávám pouze 3.I když za ochotu řešení by mohlo být zase 5 hvězdiček.

Reakce obchodu Buying.cz

daňový doklad je zasílám zákazníkům v emailu o přijaté platbě (zde je rovněž upozornění že tvoří součástú, je zde vložen jako příloha. Stejně tak návod v českém jazyku je přiložen přímo na našich stránkách u tohoto produktu a zasílali jsme Vám ho také emailem. Za nedodání instalace v ČJ jsme Vám vrátili platbu.

• Perfektní komunikace, dostávali jsme info o každém kroku, který při objednávání a dopravě nastal, zboží dorazilo rychle (očekávali jsme mnohem delší dodací dobu), dorazilo úplně v pořádku, jsme maximálně spokojeni!

Úplná spokojenost, doporučujeme!

• Seriozni a professionalni pristup

Doporucuji

Zatím je ticho po pěšině

Reakce obchodu Buying.cz

objednávka byla učiněna dne 23.2.3017. Přímo v náhledu tohoto produktu je stavena doba doručení 20 až 50 dnů, ve dvou emailech jsme zákazníka informovali jak o objednání tak o odeslání zásilky. O době doručení je každý informován v několika emailech tak při zakoupení produktu.

• -cena
    • -doba doručení(ale na to upozorňují)

Zatím nemohu posuzovat, ještě nic nedorazilo, ale s delší dobou dodání jsem předem počítal. Upozorňují na to na stránkách. Už se ale na zboží těšim.:)

Reakce obchodu Buying.cz

děkujeme za udělenou recenzi.

• Zbozi dorazilo v poradku.odpovida nabizenemu produktu.vyhodna ,nizka cena.

Obchod doporucuji.Zbozi i komunikace s obchodem ok.

Reakce obchodu Buying.cz

děkujeme Vám za udělenou recenzi.

• Presne tak v OP maji ze jsou prostrednici a horra@seznam nak ze jsou obchod. Ty zvasty o jejich skladech jsou tqky dobra lez at se nekdo koukne na jejich sidlo v panelaku. Trapaci ze nase sklady v Cine a EU ty vole to je prdel

Nedoporucuji

Reakce obchodu Buying.cz

Dobrý den, zajímavé je, že neevidujeme zákazníka přihlášeného pod tímto jménem. Samozřejmě taky tato recenze není psána z ID zákazníka evidující tuto objednávku. A najednou nám v rozsahu 30 minut přijdou 2 obdobné špatné recenze bez spojení s objednávkou. Že by někomu vadily naše nižší ceny oproti jiným obchodům?

• Celkem promyslenz podvod na DPH. Kdo zna celni zakon vi o cem je rec. Neni to obchod ale pouze prostrednik ktereho platite uplne zbytecne. Zaruka zadna a jeste Vam zustane celni dluh a dluh na DPH. Spolehaji na to ze castka do 20 USD projde ale pokud je nekdo dovozcem jako oni musi mit dovozni cislo takze se ptam jake je vase dovozni cislo a jak se mu rika? Zadne dalsi vymluvne lzi mne nezajimaji jen odpoved na otazku

Jeden velky podvod na lidi co jdou po cene a nechteji kupovat venku. Paradoxem je ze daji penize na zbozi bez zaruky, CLA a DPH tedy nelegalniho

Reakce obchodu Buying.cz

Dobrý den, opět musím reagovat stejně jako u hodnocení výše. Údajný zákazník se samozřejmě nepodepsal. Tato recenze není psána z ID zákazníka evidující objednávku. A najednou nám v rozsahu 30 minut přijdou 2 obdobné špatné recenze bez spojení s objednávkou. To že jsme zprostředkovatelé obchodu je přímo na našich stránkách. Záruku samozřejmě poskytujeme.

• Výhodná cena a velky výběr.Komunikace s obchodem o průběhu objednávky.
    • Delší dodací lhůta,ale na toto prodavajici upozorňuje.

Obchod doporucuji.U mě spokojenost se zbozim i s komunikací.

• dobré ceny, kvalitní zboží , komunikace s obchodem

Sice delší doba doručení, ale za poloviční ceny než jinde.

• Po zkusenosti s objednavkou ktera jeste nedorazila neni vyhoda zadna !!
    • Podvodny pristup

Uz nikdy pres vas neobjednavat !!

Reakce obchodu Buying.cz

u každého produktu je uvedena dodací doba daného produktu s údaji o době doručení. Vy jste zakoupila hodinky, kdy je zde doba doručení od 17 dnů. Tuto informaci poskytujeme každému zákazníkovi jak v náhledu produktu, tak v informativních emailech, a tuto dobu doručení uvádíme rovněž na portálu heureka.cz. Je tedy logické, že dnes 15.2.(11 dnů po objednávce) Vám zboží ještě nemohlo být doručeno. Každý zákazník je upozorněn že zboží je odesíláno mimo EU, proto tak dlouhá doba doručení.

• -nizsi cena nez v ostatnich obchodech za stejne zbozi
    • -rychle dodani
    • -nic

- za me urcite doporucuji

• - objednané zboží dorazilo dřív než je uvedena dodací lhůta
    • - nejlevnější cena jakou jsem našla
    • - s oběma produkty, které jsem objednala jsem spokojena, pěkné, funkční
    • - nic

- jsem spokojená,obchod doporučuji

• Cena.
    • Dodací lhůta až 40 dní. Stále nic nedorazilo a čekáme a čekáme a čekáme. Uvítal bych průběžné info, kde se výrobek nachází, zda je to Čína, Evropa, Česko, atd. Nemám žádné info a čekám dál.

Zatím no comment.

Reakce obchodu Buying.cz

podací číslo zásilky Vám bylo dáno k dispozici ihned jakmile byla zásilka dodavatelem odeslána a to po přihlášení do detailu Vaší objednávky na našem e-shopu. Platba od Vás byla přijata dne 30.1.2017, dnes 10.2.2017 zásilka překročila hranice ČR, bylo opětovně zasláno podací číslo emailem. Takže ve Vašem případě zboží dorazí do 14 dnů od platby. O době dodací doby je informován každý zákaznik hned v detailu produktu, tak v infor. emailech i na portale heureka.cz.