• máme to kousek

Velmi ochotný a příjemný už tam chodíme spoustu let

Kdysi (snad před 14 lety) jsem si stejnou bundu koupil (dodnes ještě slouží). Protože jsem s ní nesmírně spokojen, koupil jsem si (pro případ, že by ta stará již nepřežila) ještě jednu.

Perfektní

Bunda ( materiál - střih - provedení ) je super, ale bohužel velikost nesedí, budeme měnit za menší.

Rychlé doručení, perfektní komunikace

• Velké velikosti

• kvalitní zboží, vše funguje

• spolehlivý obchod
    • krátká doba (5 dní) na vyzvednutí objednávky v obchodě, ne vždycky mi to vyjde

Kvalita

• Skvělý výběr, originální provedení v patřičné kvalitě. Výhodou jsou slevové akce.

V kamenném obchodě jsou vstřícní a vždy poradí.

• komunikace
    • kvalita

V obchodě nakupuji celkem pravidelně. Zboží je kvalitní, příjemně se nosí a dobře sedí. Doporučuji

Doručený produkt je v pohodě. Naštvalo mě však, že zboží je bráno na kus ne pár. Cena tak byla dvojnásobná.

Reakce obchodu BUSHMAN.cz

objednal jste si zboží ponožky Short Set 2,5 black 43-46. v popisu zboží je jasně uvedeno, že se jedná o 2,5 páru, což je 5 kusů ponožek za cenu 4 kusů. Níže posílám popis produktu.
    POPIS PONOŽKY SHORT SET 2,5 BLACK
    Když to nejde po dobrém, musí to jít po našem! BUSHMAN se rozhodl jednou pro vždy skoncovat s odvěkým problémem člověka s ponožkami a rozšiřuje unikátní „lichožroutskou“ sadu 2+2=5. Ztracenou ponožku už hledat nemusíš, jednoduše si vezmi záložní. Jak může ode dneška říkat každý správný bushman: Lichožrout se nažral, a pár ponožek zůstal celý!
    Ponožky SHORT SET 2,5 jsou ideální do nízkých nebo sportovních bot. Jsou prodyšné, pružné a pohodlné, skvěle odvádějí pot, nepřetáčejí se a jsou unisex. V sadě jich najdeš hned pět za cenu čtyř.
    Z naší strany nedošlo k pochybení ani klamání zákazníka.
    Bushman tým

• rychlé dodání a vyzvednutí objednávky z eshopu zdarma

všechno O.K.

Výborná komunikace v Teplicích.. Nemá to chybu.

• Nejlepší shop na oblečení

Vše OK na 100 %