s ničím není problém

možnost zaslání vzorků

• nízká cena,rychlost

Dodáno včas a vše o.k.

• Opakovaně spokojenost

• zboží mi bylo doručeno osobně od prodejců, velmi vstřícní

• vše vynikající
    • uvítal bych platbu platební bránou nebo alespoň zobrazení čísla účtu po odeslání objednávky, ať je není nutné hledat v mailu ve faktuře

• komunikaci se zákazníkem

Super!!!

Podlaha kvalitní. Mohu doporučit.

• Po objednání rychlá doprava

• vynikajici,jsem vracejicise zakaznik

• vstřícnost
    • flexibilita

od týdne mezi objednáním a doručením (o dvě otázky níže) je potřeba odečíst Velikonoce a to, že jsem ještě v úterý dopoledne měnil objednávku.... a v pátek vše dorazilo v pořádku...

Skvělý obchod, objednávka přes telefon. Velmi milé jednání a super rychlá doprava. Maximální spokojenost.

• Komunikace obchodu

Zakoupil jsem v obchodě: VINYLOVOU PODLAHU BUKOMA STONE CLICK XL - BETON KÁMEN ŠEDÝ - 5MM/0,55MM.
    Jedná se o podlahu z luxusního materiálu.Obchod mi na mojí žádost zdarma zaslal 2 vzorky a teprve poté jsem objednal - což je super!
    Jakmile jsem zboží objednal - (úhrada předem z účtu ) - ihned mi přišla objednávka,kde byl uveden účet + variabilní symbol,kam mám peníze poslat,což jsem také ihned učinil.
    2. den mi však přišla faktura a tam byl variabilní symbol úplně jiný. Vše se nakonec vyřešilo 1 telefonátem. Dle mého názoru by nebylo vůbec marné,aby na objednávce bylo uvedeno: vyčkejte s placením do té doby,než přijde faktura.
    Co se týče dekóru,tak by se mi podlaha líbila více,pokud by byla více probarvená - viz např. jako dlažba rako stones.Škoda jen omezených možností ve výběru dekórů - takový červený beton,to by byla nádhera - ale to je samozřejmě věc výrobce.

• Výborný obchod, rychlé dodání, krásná podlaha za super peníze. DOPORUČUJI!!!

• Jeden den jsem objednal, druhý den zboží bylo doručeno.

Žádné

• Rychlá odezva a dodání

• vstřícnost, rychlost, bezproblémová komunikace