Výdejní místo Ptice není značené

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Děkujeme za zakoupení lemování Covernit Classic a věříme, že jste i přes menší zádrhel se zbožím spokojeni.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

OK

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme za pochvalu. Těší nás, že extrudovaný polystyren dorazil "co by dup".

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za pochvalu obchodu. Jsme moc rádi, že jste se službami obchodu Buildex spokojeni a skleník Tiberus byl rychle u Vás.

V neděli objednaný prémiový skleník, paní na lince mi v pondělí velice ochotně pomohla s urychlením expedice, ještě týž den bylo zboží předáno k expedici, v pátek již proběhla montáž včetně betonáže podesty, v sobotu se tam již tetelily blahem sazeničky. Samotné zboží bylo doručeno nepoškozeno a i když bylo baleno v 8 velkých kartonech nic nechybělo, montáž i celková kvalita výrobku naprosto v pořádku. Tímto děkuji celému týmu firmy za ochotu a profesionální přístup. Přeji mnoho úspěchů a spoustu spokojených zákazníků. Denisa.

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní hodnocení a zakoupení skleníku Vitavia Uranus Premium. Kdybyste v budoucnu opět něco potřebovali, náš zákaznický servis a tým Buildex je tu opět pro Vás :-).

• velmi ochotný operátor na telefonu ihned udělal objednávku, přišlo dobře zabalené

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše krásné hodnocení a jsme velmi rádi, že jste spokojen s našimi službami i krytinou Scobax Pes.

Nákup proběhl OK

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, moc si vážíme Vaší zpětné vazby a máme radost, že je vše v pořádku. Přejeme spokojenost se zakoupeným Okapovým kotlíkem Tegola Tegoaqua 80 a přejeme fajn dny.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Rychlé dodání. Nemám výhrad.

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Jsme velmi rádi, že jsme Vás učinili spokojenými. Přejeme, ať Vám skleník Vitavia Ida dobře slouží a dělá radost :-)

Rychlé dodání jsem spokojen

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za vyjádření spokojenosti se střešní krytinou Onduline Classic a naším obchodem. Přejeme Vám dlouhá léta spokojeného užívání.

• Informovanost

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojeni a že nám dáváte zpětnou vazbu, která nás ujišťuje, že jdeme správnou cestou :-). Ať Vám skleník Vitavia Triton dobře a dlouho poslouží !

• komunikace

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za vyjádření spokojenosti s dodáním. Věříme, že budete spokojeni i se zatravňovací rohoží Covernit R

Rychlé vyřízení.Doporučuji

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, těší nás, že jste s folíí Guttagliss Solair Extra a nabídkou Buildex spokojeni. Děkujeme za pochvalu.

• spolehlivy

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, jsme velmi potěšeni, že nás vnímáte jako spolehlivého partnera a věříme, že stejnou oporu najdete i v nově zakoupené podstřešní folii Krumber Flex.

• Vstřícný a ochotný přístup pracovníků obchodu k zákazníkům.
    • Rychlé doručení zboží

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám pěkně za vytyčení našich předností a zpětnou vazbu. Těší nás, že jste s polykarbonátovými deskami Exolon spokojený a přejeme Vám mnoho radosti !

• Vše v naprostém pořádku.

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujme Vám za slova chvály. Moc nás těší Vaše spokojenost se zakoupeným skleníkem Gardentec Classic a naším obchodem.

• Dobrý výběr
    • Lepší ceny
    • Doprava je šíleně předražená

Obchod má dobré ceny oproti jiným obchodům, ale má to pak vykompenzované šílenou cenou za dopravu a to běžnou dopravní firmou. Se slevovým kupónem se mi ale i tak vyplatilo tady nakoupit.

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za pochvalu obchodu. Jsme moc rádi, že jste s pařeništěm Vitavia Gamma jste spokojeni. Bohužel existují určité aspekty, které bohužel nedokážeme ovlivnit. Jedna z nich je cena dopravy u přepravní společnosti. Věříme však, že to Váš požitek ze zakoupeného zboží neovlivní. Přejeme vše dobré.