• To by se tady nevlezlo!
    • O žádné nevím

Velká spokojenost s osobním přístupem k zákazníkovi,pán Vam poradí dle dlouholetých zkušeností! Jinak také dobré ceny,servis,po dohodě odvoz kola do místa bydliště(v rozumné vzdálenosti) .Určitě doporučuji,a přeji všem novým zákazníkům stejnou radost a spokojenost s výběrem!

• Ocenil bych zaslání faktury včetně ceny zboží, poplatků za platbu dobírkou a platbu za balné a přepravu. Došel spolu se zbožím jen paragon s cenou zboží. Potřebuji celkovou částku k proplacení organizací

maximální spokojenost

• Rychlost realizace

Od objednání jsem měl zboží na poště za dva dny

• vstřícnost
    • dobrá cena
    • ví co potřebuji

BSV doporučuji. Byl jsem spokojen. Pokud někdy zase něco na kolo tak od BSV

• Slušné vystupování
    • rychlé jednání
    • doprava až domů s předvedením kola
    • velký výběr produktů
    • výborné ceny

V BSV nakupuju po několikáté, a jsem vždy mile potěšen, jakým způsobem se personál o mě stará. Nikdy nebyl problém s jakoukoliv prosbou, výměnou, atd. Vždy bylo vyhověno a doplněno dle mých požadavků. Za mě jednoznačně DOPORUČUJI !!!

• Nabízejí zboží které vůbec nemají!

• Ochota najít rychle nové řešení nastalé situace
    • Krásné,kvalitní zboží bylo přivezeno domů za méně než 24 hod.

Obchod můžu na 100% doporučit!

• ochota najít řešení, poradili mi s výběrem

Maximální spokojenost,výborná komunikace, ochotný personál,kvalitní zboží, super ceny, rychle doručeno,můžu jen doporučit.

• vstřícné jednání
    • rychle dodání ( dovezl majitel osobně)
    • velký výběr
    • dobrá cena
    • -

Při komunikaci s BSV bylo vše v naprostém pořádku, věškeré dotazy byly téměř okamžitě zodpovězeny, doporučené kvalitní komponenty.

BSV DOPORUČUJI!!!!

• Bike Sport Vratimov

Velice se omlovám za špatné hodnocení,patřilo to jinému uživatelovi a omylem jsem to odeslala na tuto adresu.S Bike Sport Vratimov jsem byla spokojená na jedničku.Ještě jednou žádám o omluvu.Děkuji za vyřízení.Jan

• Zboží ani po 7 dnech nedorazilo,někdo napsal špatnou adresu.Místo v Teplicich v čechách,tak zásilka dorazila do Teplic nad Bečvou-nevím jak je to možné?Nikoho to nezajímá a s nikým se nedomluvíte-hruza.

• Prizniva cena
    • Zbozi skladem
    • Vstricne jednani
    • -

Obchod vrele doporucuji

• Dobrá cena,velmi vstřícné jednání.
    • Není to asi slabina,ale myslím si,že by mělo kolo být vybaveno přední a zadní odrazkou a odrazkami ve výpletu.

Spokojenost,určitě při nějaké koupi se do Vašeho obchodu opět podívám.Už jsem Vás doporučil kolegům.Díky a pěkný den.

• Nekomunikuji ohledně dotazu na dostupnost, tvrdí, že zboží mají skladem, ale nemají

• Příznivé ceny
    • Výběr zboží
    • Příjemná a milá komunikace

Obchůdek určitě moc doporučuji

• Dobrá cena, rychlé jednání.
    • Nezjištěny

Doporučuji, spokojenost.