• Extrémně předražený servis a neseriózní jednání.

Vyšroubování jedné misky středového složení mě v místním servise přišlo na 200,-. Původní domluva byla 100kč, po "servisním úkonu" navýšeno o 100%. Neseriózní přístup a extrémní cena za triviální práci, která trvá asi tak minutu. Sem už nikdy.

Reakce obchodu BS Bike

Dobrý den, podle nás jde o nedorozumění, bohužel jste si to nenechal vysvětlit a na naše e-maily nereagoval.

• dostatečný sortiment
    • nemá

v uvedeném sortimentu dobrá volba

• výhodná cena, osobní vyzvednutí v kamenném obchodě v Brně
    • ??

• Zatím žádná!!!
    • Na vebu tvrdí,že obědnané zboží odešlou Do 24 hodin,už je to 36 a neposlali nic navíc na mé dotazy nereagují....tak jen doufám že to nakonec pošlou:-(

Prozatím jsem celkem rozhořčen,alespoň odpověďet na mail by mohli!

• komunikace při telefonickém dotazu na zboží
    • rychlost dodání

objednávka došla v pořádku, originálně zabalená za výbornou cenu

• Dobrá komunikace, ochota.
    • Operativní výprodej loňského zboží.

Sleva loňského zboží, které v jiných obchodech bylo stále stejnou cenu
    Závadu hned druhý den odstranil zástupce obchodu u nás doma.
    Dobrý přístup, doporučuji

• Dobra komunikace a ochota.

Spokojenost.

• slušná nabídka, dobré ceny
    • prozatím o žádných nevím

dobrá cena
    rychlé dodání
    dobrá komunikace

• - vysoce kvalifikovaný personál
    • - solidní jednání
    • - rychlé vyřízení ojednávky
    • - dodané zboží v perfektním a funkčním stavu

spokojenost

• Široký sortiment zboží,velmi dobrá komunikace,rychlé dodání.Vlada

Doporučuji nakupovat v této perodejně

• Super komunikace, extrémně rychlá doba dodání.
    • Nenašel

S konzultací po telefonu naprosto spokojen, kupoval jsem dárek - jeden den objednáno druhý den cca v 11h doručeno.

• spolehlivost
    • flexibilita
    • rozumné ceny

vřele doporučuji
    spolehlivý, rychlý obchod

• přestože nelze uloženka u jízdního kola, pán se mi ozval a dokomunikoval se smnou i tuto možnost, mockrát děkuju za flexibilitu :-)

• rychlé a vstřícné jednání

• Ochota personálu (majitele) při obstarání zboží, které už nebylo jinde k sehnání.

• spoľahlivosť, komunikácia, cena
    • žiadne

Obchod môžem len doporučiť.

Prodejce mi zaslal zjevně vystavené či používané zboží bez jakéhokoliv upozornění či slevy. Na nosiči jsou patrné lehké oděrky od montáže a balení jednotlivých součástí nebylo originální. Zboží je sice v zásadě v pořádku, ale na tuto skutečnost jsem měl být dopředu upozorněn. U takto drahého a značkového produktu je to nehoráznost.

Reakce obchodu BS Bike

Vážený zákazníku, protože je to takto drahé zboží, tak obsah kontrolujeme, včetně funkčnosti a balení. Nevšiml jsem si, že by byl nosič poškozen. Vaše právo bylo a stále ještě je zboží ve lhůtě 1 měsíc vrátit, my za vás zaplatíme i poštovné, takže o žádné peníze nepřijdete http://www.bs-bike.eu/.
    Chtěli bychom jen upozornit, že zboží v žádném případě nebylo používané.
    Můžete nás kontaktovat a domluvit se.
    Omlouváme se za komplikace.

• Komunikace a vstřícnost.

• Osobní odběr v Brně.

• zpracování objednávek

Kolo jsem si objednal v tomto obchodě jenom proto, že jsem potřeboval velikost rámu L a jinde už ho v této velikosti nenabízeli. Proto jsem byl ochotný překousnout i to, že si obchod účtoval ještě poštovné, což je při nákupu za 10 000 docela absurdní, jiné internetové obchody mají při nákupu za takovouto částku dopravu zdarma.
    Navíc kolo dorazilo namísto ve velikosti L, kterou jsem si objednal, ve velikosti M - zpracování objednávek asi nikdo neřeší, hlavně když sedí typ a barva. Tohle byl můj první a zároveň poslední nákup

Reakce obchodu BS Bike

Dobrý den, je nám to líto. Snažili jsme se vám dovolat, ale po dvou neúspěšných telefonech je nám jasné, že o vyřešení jste neměl zájem.
    Došlo k chybě z naší strany (omylem zaslán menší rám), měl jste se okamžitě ozvat a my bychom vše vyřešili k vaší spokojenosti. Pochopte, že jsme jen lidé a můžeme udělat chybu.
    K dalším věcem se vyjadřovat nechci, protože jste to psal ve velmi silných emocích.

Opravdu je nám to líto, VELMI SE VÁM TÍMTO OMLOUVÁME, CHYBA OPRAVDU VZNIKLA NA NAŠÍ STRANĚ, ale věřte nám, že pro svoje zákazníky děláme maximum možného.