• Velmi prijemne chovani

• Velmi příjemný personal, široký vyber

Velmi profesionální a milý přístup ke klientce, byla jsem moc spokojená.

Profesionální přístup obsluhy na vysoké úrovni vstřícné prostředí. Celkově výborný dojem. Mohu jen doporučit.

• Skvělý Personal

Služba perfektní, odpovídali hned, ceny seděly a profesionální jednání...ale doplatila jsem si 2x dražší skla - s tenčením a také s antireflexem, i přesto že jsem původně nechtěla. Na prodejně, kde jsem byla na měření, mě překecali. Tak jsem si říkala, že aspoň budu mít brýle které budou perfektní. No, nejsou. Z brýlý se mi motá hlava, jako by bylo všechno v bublině. Zrak mi měřili přímo na prodejně, a nepřišlo mi, že by to paní odflákla... tak nevím. U jiných brýlí se mi to v životě nestalo.
    Brýle se dají nosit na doma k televizi, ale jakkoliv v nich chodím, svět se mi motá. Je to škoda, protože kdybych si nezaplatila ty dražší skla, tak by mi to vlastně ani nevadilo, protože bych je plánovala mít stejně jen na doma a venku v čočkách. Takhle je to trochu mrzuté.

Reakce obchodu Brýle-domů.cz

Dobrý den, děkujeme za reakci. Ztenčené čočky Vám byly doporučeny z estetického hlediska, aby při Vašich dioptriích brýle vypadaly dobře. S doporučením jste na prodejně souhlasila. Co se týče problémů s viděním, potřebovali bychom, abyste se stavila osobně na pobočce, kde můžeme Váš problém vyřešit. Hezký den, Váš Optiscont.

• English speaking

Excellent service, and in English! Additionally my glasses arrived in just a couple days. Recommended

• Kvalita
    • Výběr brýlí
    • Hned u náměstí
    • Příjemný personál

Super

Velice rychlé dodání.

Opakovaný nákup. Velký výběr zboží, ochotní zaměstnanci.

• Jako vždy, skvělé služby

• Velice milá, ochotná a profesionální obsluha.
    • Žádná

Velmi příjemná, ochotná a milá optička.

Profesionální přístup, příjemná komunikace

• dobře poradí
    • výběr ve všech cenových kategoriích

Ochota, velmi rychlé dodání.

Kupujeme si tam s manželem již poněkolikáté brýle. Vždy si z nabídky vybereme, výběr je dostatečný a personál je velice milý, ochotný a poradí. Nemáme důvod chodit jinam :-)

Vše v pořádku, jsem spokojen a obchod mohu doporučit. Cena poměrně vysoká.

• Velký výběr, příjemné prostředí a personál

přejemné prostředí velký výběr obrouček a hlavně skvělý přístup k zákazníkovi absolutní spokojenost