• Komunikace o nedostupnosti zboží a nabídka alternativního zboží.

Zvolená doprava za 90,- "balík do ruky " byla odeslána obchodníkem jako "doporučený dopis, prioritní". Dopis se ztratil. Čekám, zda dostanu zpět peníze nebo zboží ještě bude dohledáno.

Nejdříve mi bylo řečeno, abych si zásilku vyreklamovala sama, což není možné, jen obchodník má podací doklad.

Některé zboží nebylo dostupné i když jej bylo možné objednat.

Reakce obchodu Brouczech.cz

Omlouváme se za vzniklé kompliace, balíček jsme po dohodě odeslali obratem. Bohužel Česká pošta nám ho ztratila.
    Zákaznice upozornila, že na něj čeká, situaci jsme prověřili a obratem u pošty reklamovali. Bohužel zákaznice si mylně vysvětlila naší formulaci v emailu, že "budeme muset zásilku reklamovat" tím, že ji má reklamovat sama. To tak rozhodně myšleno nebylo, to jsme jí také v zápětí vysvětlili hned v dalším mailu. Obratem jsme se i se zákaznicí domluvili a iniciativně jí vrátili platbu. Reklamaci dodnes s poštou řešíme.

• dobré ceny
    • výběr produktů

Výborná komunikace, velká nabídka a rychlé dodání.
    Doporučuji.

Dobré ceny zboží, rychlé doručení, bezproblémová komunikace.

• Rychle doruceni, super komunikace

• krásné zboží
    • okamžitá komunikace obchodu
    • delší dodací lhůta

• Sortiment
    • Informace emailem
    • Dodání zboží

Obchod jsem vybrala, protože měl jediný skladem pytel na pleny Rumparooz. Celkem jsem objednávala 6ks za 1500,-Bohužel jsem měla při prvním nákupu zde smůlu. Byla jsem informována emailem, ale nejdříve se čekalo na naskladnění 1ks, bylo posláno předčasné předání dopravci, který doručoval až po více dnech, kdy jsem nemohla, tak jsem si nechala balík uložit na výdejnu, a v balíku nakonec chyběl jiný 1ks zboží, s vysvětlením, že byl přibalen někomu jinému, dodání se tím ještě zkomplikovalo a protáhlo... :-(

Reakce obchodu Brouczech.cz

Dobrý den, znovu se omlouváme za nedopatření při balení Vaši zásilky. Dobjednávali jsme kosmetiku, aby byla ve větším balení čerstvá. Bohužel při balení nám tu pak zůstala role separačních plen, což jsme zjistili a hned doposlali další den. Je nám líto, pokud při doručování zásilek pak vznikli nějaké komplikace, to už bohužel dále neumíme ovlivnit.

Rychlé a bezproblémové doručení. Děkuji

Se svrchníma kalhotkama pro miminko jsem velice spokojená a můžu je všem doporučit. Je perfektní, že jsou na suchý zip a ne na patenty. Poměr cena a kvalita je ideální :)

• Rychlost,druhý den zboží doručeni

• rychla komunikace, velka ochota, pekne zabaleno

nakupovala jsem zde poprvé, zboží bylo odesláno obratem

Dodání zboží dle tel. domluvy.

• dobrá a rychlá komunikace, rychlé vyřízení objednávky, přehledné webové stránky

• Výběr zboží
    • ceny
    • ekologické produkty
    • zboží nejen pro děti a miminka
    • přehlednost

Pro mě první nákup na tomto eshopu a jsem velmi spokojená. Komunikace rychlá - část zboží nebyla skladem - zákazník ihned informován - super. Možnost zásilkovny, nebo doprava zdarma nad určitý limit. Dáreček k nákupu - děkuji!!

Bezproblémová komunikace i doručení zboží

• specifický sortiment, možno zakoupit vzorky

Rychlost dodání, skvělá komunikace!

• Zboží jsem obednala a na druhy den jsem ho mela doma

Rychlé jednání, kvalitní výrobky.