Prsteny jsme vybrali na internetu, ale abychom viděli jak vypadaji skutečně tak objednavku jsme učinili v kamenné prodejně.Milá prodávající, prsteny vyrobeny ve velmi krátkém čase a vypadají moc hezky. Ještě dárek navíc stříbrné náušnice. Určitě doporučuji a klidně bych zde nakoupila znova.

• Velmi milý přístup
    • Žádné vnucování
    • Velký výběr
    • Poměr cena/kvalita

Vše proběhlo dle našich představ. Slečna byla velice milá a ochotná. Nabídla nám nápoj a vše ohledně prstýnku a materiálu nám pěkně vysvětlila. Dodání bylo velmi rychlé a mile nás překvapil i dárek. Moc bych chtěla celému týmu Brilas poděkovat.

• osobní přístup - schůzka

Velmi příjemné prostředí, profesionální přístup personálu - Liberec - doporučuji všem!

• Vše v pořádku.

• Široký výběr na skladu ihned k odběru
    • Velice ochotná a příjemná paní prodavačka
    • Výborné ceny

Kromě kladů uvedených výše tak navíc příjemné prostředí prodejny kde se při výběru zboží pohodlně posadíte a v klidu vybere. Paní ještě k výběru nabídla kafe a vodu

Milá a velmi ochotná prodávají

• Naprostá spokojenost,klid na výběr,paní nás nechala vybrat a nechala nás u stolu samotné, dárek při vyzvednutí super

• Příjemné prostředí
    • Bleskové vyřízení objednávky

Příjemné setkáni s velmi milou paní, která ráda poradí a vše pečlivě vysvětlí

Dodržení předem domluveného času, příjemný, vstřícný a profesionální přístup slečny, která nás měla na starosti. Velký výběr snubních prstýnků z různých materiálů. Celková spokojenost. Můžeme jen doporučit :)

Vstřícnost,dobrá komunikace.

• Pritelkyne si chtela vybrat ze 7 paru nausnic a bez problemu byla moznost je zaslat pro prohlednuti z centraly na pobocku blizko naseho domu.
    • Ochotne a prijemne prodavacky.
    • Kdyz clovek specha, snazi se dodat zbozi vcas.

• Tři krát využil a vždy v pořádku

Náušnice dorazily každá jiná. Odeslala jsem zpět a byly mi vyměněny. Jediné co, že jsem platila navíc poštovné za odeslání balíčku poštou...

Reakce obchodu Brilas.cz

poštovné jsme Vám naúčtovali chybně. Omlouváme se. V brzké době Vám zašleme balíček, kde naleznete drobný dárek jako omluvu za naše pochybení.

Petr Hrabec / Brilas.cz

Velice pozitivní zkušenost jak s pobočkou v Revoluční, tak i s pobočkou v Ječné ulici. Příjemná atmosféra, profesionální poradenství, rychlé vyřízení. Přesně to, co potřebuje každý pár před svatbou.

Super:)

• Jednání slečny bylo profesionální a se vším ráda poradila. Zákazník na prvním místě. Mít víc peněz, nakupuji dodnes :-)

Profesionální přístup a rychlé dodání (2-3dny).

S obchodem jsem byl spokojen. Jediné co bych asi vytknul je doprava. Obchod má několik kamenných prodejen, ale zboží objednané na e-shopu tam nejde vyzvednout. Což by bylo velice fajn, neboť by si zákazník zboží mohl při vyzvednutí prohlédnout.

Rychlost, spolehlivost

Ztratili jsme pánský snubní prsten, proto jsme po 2 letech dokoupili stejný prsten. Protože jsme měli do 2 let narok na vyleštění prstenů, pri zakoupení ztraceného prstenu jsme rovnou využili této možnosti a nechali tam i dámský prsten. K našemu překvapení má být hotový novy prsten do jednoho měsíce, ale vyleštění druhého prstenu ma trvat az dva měsíce. Nejen, že se nam nelíbí, ze nebudou oba prsteny k vyzvednutí současně, což by mělo být samozřejmostí, ale ta čekací doba na vyleštění jednoho prstenu dva měsíce se nam zdá opravdu už přehnaná.

Reakce obchodu Brilas.cz

Dobrý den vážená klientko,

děkuji za sepsání Vaší recenze. Dovolte abych se k ní vyjádřil, protože některé skutečnosti nejsou pro nás příznivé. Máte pravdu, že opravy a repasování starších prstenů u nás trvá déle než výroba nových. Je to dáno tím, že vždy stavíme na první místo klienty, kteří ještě nemají svatbu za sebou. Prostě nikdy nedopustíme, aby objednané prsteny nestihly svatbu. Proto je nejzašší termín uváděn u oprav 5-8 týdnů a u nových prstenů 4 týdny. Je také potřeba říct, že 99% zakázek i oprav stihneme vyhotovit podstatně dříve.

Důkladně jsem prozkoumal Váš požadavek a nikde jsem nedohledal, že byste s nejzašším termínem nesouhlasila nebo, že byste požadovala dodání nového a opraveného prstene ve stejný čas. Vše umíme zařídit, jen to potřebujeme vědět. V tuto chvíli vidím, že se již pracuje na Vašem prstenu a tak odhaduji, že celková doba opravy bude pod 4 týdny. V běžném stavu bychom byli určitě pod třemi týdny, ale bohužel jak distribuci tak výrobu nám napadla infekční nemoc a tak jsme byli skoro týden paralyzováni.

Prosím kontaktujte naši klientskou péči, kde s děvčaty proberete Vaše potřeby a požadavky a my uděláme maximum možného abysme je naplnili.

V úctě

Petr Hrabec / Brilas.cz