• rezervace na konkrétní termín
    • profesionální přístup
    • ochota dokola porovnávat a předvádět několik variant šperků

• Objednám zboží, do hodiny přijde email ze je zboží předáno dopravci, neuvěřitelná rychlost, a do dvou dnů mám zboží doma.
    • Nic vše v pořádku.

Milá paní s profesionálním přístupem.Citila jsem se tam velmi dobře.Doporucuji.

Skvělý osobní přístup.

• Úžasná komunikácii a trpezlivosť

Rychlost odeslání, krásné prstýnky na výběr.

• Profesionální přístup
    • Příjemné prostředí
    • Mnoho typů prstenů i materiálů
    • Prsteny nabízeny vzhledem k našim požadavkům

Pro koupi snubních prstenů jsme si nemohli vybrat lépe. Slečna opravdu profesionální a trpělivá, se vším nám ochotně poradila a pomohla, dala nám na výběr z mnoha typů prstenů, které zapadaly do našich představ i zvoleného rozpočtu. Všechny prsteny jsme si mohli vyzkoušet, jak se nám na prstě budou líbit. Prsteny byly k vyzvednutí opravdu rychle, rytina v pořádku a doživotní záruka nevypadnutí kamínků. Nakonec jsme dostali jako dáreček 2 poukazy na nákup dalšího šperku a stříbrné naušničky. Opravdu naprostá spokojenost.❤️

• Skvělý servis
    • Odborníci

Velmi příjemná obsluha. Měli jsme prostor si v klidu vybrat bez jakéhokoliv tlaku v zádech. Za nás spokojenost.

• Milí personál na obou pobočkách- Praha 2 a Praha 5
    • Krásné a zajímavě provedené prsteny a opravdu široký výběr
    • Náušnice decentní, drobné, přesto v uchu výrazné
    • Milé dárky jako poděkování za nákup
    • Kvůli probíhajícím rekonstrukcím málo termínů

• Prodavačka/reprozentantka byla extrémně milá a ochotná. Šli jsme vybírat snubní prstýnky, předem jsme věděli, co chceme, nicméně vyhrazená hodina byla velice krátká

• Příjemné jednání, skvělé ceny, velká možnost výběru, dárky k nákupu.

Určitě doporučuji.

• Přehledný eshop
    • Prstýnky naživo hezčí než na fotce

• Velká ochota a flexibilita
    • Velmi dobré ceny v porovnání např s Aurum, a to včetně výběru sortimentu
    • Víkendové hodiny na objedmávku by mohly být zmíněny na google

Nebyli jsme objednáni, protože jsem si ani nevšimnul, že bych měl být, hledal jsem na google. Každopádně, volal jsem na prodejnu a paní se nabídla, že se můžeme zastavit, i přesto, že nejsme objednáni.

Po dobu schůzky na nás vůbec nespěchala, vše nám vysvětlila, nabídla kávu, pití, no a výsledek? Objednali jsme si snubní prsteny u Vás. Za mě je to velmi osobitý a profesionální přístup, který např. ve zlatnictví Aurum, naprosto není. Člověk tam má spíše pocit, že překáží.

Stejně jako zásnubní prsten, věříme, že i snubní prsteny budou excelentní.

Sjednaná schůzka, osobní přístup.

• Velmi milá obsluha, která se nám celou hodinu věnovala a poradila s výběrem a velikostí.

Přišel mi dáreček který jsem nečekala děkuji moc jsem nadšená

Velice příjemná a trpělivá obsluha, prsteny jsou krásné a velký výběr. Už se těším až dorazí.

• Rychlost dodání - prsteny jsme vybrali na prodejně ve čtvrtek odpoledne a hned další týden v pondělí odpoledne už prsteny i s rytím doručila zásilkovna
    • Ochota a přístup k zákazníkovi - paní na prodejně byla skvělá, moc milá, plně se nám věnovala po celou dobu naší návštěvy
    • Široký výběr prstenů a materiálů
    • Většina prodejců se na vás tváří kysele, jakmile se zmíníte, že nechcete dát za prsteny jmění - paní v plzeňské prodejně byla velmi vstřícná a ochotná, nesnažila se nám za každou cenu cpát prsteny za desetitisíce, měla pochopení a doporučovala nám alternativy, které více vyhovovaly naší představě
    • Většina dámských prstenů nebyla skladem ve větších velikostech, paní na prodejně nám však ochotně hledala alternativy

• Nákup on-line i v prodejně

Velká spokojenost s nákupem snubnich prstenů na prodejně. Paní se nám maximálně věnovala. Prstýnky krásné, velký výběr. I nákup on-line , rychlé dodání.