• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Nezajištěný dovoz.

Reakce obchodu Braň se.cz

Přiznávám, že jsme udělali chybu. Velice se za ní omlouvám. Letos je to poprvé. Je to pro nás ponaučení. Chybu napravíme.

• Recenze smazána na žádost autora.

• O žádné nevím
    • Low endové zboží, malý sortiment.

Poslali mi jiné zboží než jsem objednal, starší model, přestože obchod na svých stránkách uváděl dle obrázků model nový...Zatím čekám na vyřízení odstoupení od smlouvy. Zbytečně jsem utratil za poštovné, plus čas při posílání zpět.

Reakce obchodu Braň se.cz

Omlouváme se za chybně zaslané zboží. Dnes byla reklamace vyřízena a vrácené peníze. Uděláme vše pro to aby se to už neopakovalo. Zboží je vždy nové originál.

• rychlé vyřízení zásilky
    • Postrádám návod k použití u všeho zboží

Kladně hodnotím rychlost vyřízení, ale postrádal jsem návod k použití, pro mě jako pro laika byla a je manipulace dost riskantní, pokud nejsem seznámen s tím, jak s materiálem zacházet, přijde mi to jako dost sloýité zařízení.

Reakce obchodu Braň se.cz

Ke všem výrobkům posíláme české návody. Pokud se zdál zákazníkovi český návod nedostatečný, měl nás hned kontaktovat a okamžitě by to bylo vyřešeno. Pokud jste s něčím nespokojeni, hned nás kontaktujte. Hned řešíme. Je problém, pokud se to dozvíme až za 15 dní z hodnocení HEUREKA. Už před 14-ti dny to mohlo být vyřešeno ke spokojenosti zákazníka.
    Bereme to jako poučení a vylepším české návody.

Dodán obušek bez poutka, ač měl být s poutkem.

Reakce obchodu Braň se.cz

Velice mne mrzí tato chyba a omlouvám se.
    Napravím.
    Mrzí mne , že se to dozvídám až z této recenze. Nebyl problém mi zavolat nebo napsat a problém byl vyřešen do 2 dní.
    Navíc, obušek byl dodán v únoru 2020 a až po 4 měsících byla napsána tato recenze. Beru to jako zlomyslnost. Po celou tu dobu mne zákazník nekontaktoval, že mu chybí poutko.

• Nevím o žádné.
    • Nespolehlivost.
    • Neserióznost.

Ani několikadenní předstih obchodu nestačil pro dodržení dohodnutého data a času k nachystání zboží, které měli skladem. Pro mě osobně obrovské zklamání a údiv nad takovým diletantismem.

Reakce obchodu Braň se.cz

Toto je zlý úmysl. Odehrálo se to na začátku října. Zboží bylo nachystáno. Jenom bylo nutné vytisknout doklady. Při prodeji za hotové nejdou z důvodu EET vytisknout dopředu. Zákazník nepočkal ani 5 minut. Beze slova zmizel. Ani nebral telefon a neodpovídal na e-mail. Byl jsem ochoten mu zboží dovézt. Nereagoval. A třešnička na dortu. Odehrálo se to v sobotu. V sobotu mám vždy zavřeno a on mne telefonicky přemluvil abych mu to v sobotu vydal. Svolil jsem a toto hodnocení je odměna za to , že jsem mu vyšel vstříc. Zajímavé je, že to píše až po 3 měsících. Beru to jako zlý úmysl mne poškodit.

Kompresor po 2 minutách chodu se nedal vypnout - vadný přepínač. Velká stupnice manometru je v jednotkách libra na stopu čtvereční, zatímco použitelné tlaky pneumatik do 2 atm jsou u nuly takřka nečitelné.

Reakce obchodu Braň se.cz

Velice mne mrzí co se přihodilo. Je to první reklamace na tento výrobek. Je to výrobní vada. Pokud by mne zákazník hned informoval, bylo by to okamžitě vyřešeno. Buď bych vrátil peníze nebo bych mu poslal nový. Nechápu proč mne nekontaktoval hned jak vznikl problém. O problému se dozvím až z recenze.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Osobni odber

Reakce obchodu Braň se.cz

Zboží bylo 10 dní připraveno k odběru. Byl zaslán i e-mail. Nerozumím tomu , proč si zákazník zboží nevyzvedl . Příště budu posílat více upozornění.

Objednal jsem si placatku, přišla s důlkem a od hlíny. Vracet ji nebudu, důlek mi nevadí, ale nakupovat v tomto eshopu už nikdy nebudu když si dovolí poslat zboží v takovém stavu (nikde jsem ani neviděl, že kupuji použitou věc)

Reakce obchodu Braň se.cz

Velice se omlouvám. Nerozumím tomu jak se to mohlo stát. Všechno zboží kontroluji. Zákazníkovi okamžitě posílám novou. Kdy by mě hned kontaktoval okamžitě bych mu zboží vyměnil.

Právě jsem se telefonicky domluvil se zákazníkem na výměně. Chybu může udělat každý. Pokud ji udělám , okamžitě ji napravím.

Objednáno zboží přes Českou poštu - zásilka nedoručena z důvodu neznámého adresáta na adrese i přes fakt, že jsem byl na adrese přítomný a nikdo se neobtěžoval zavolat na uvedený telefon a zásilka byla vrácena zpět. Prodejce jsem o situaci informoval emailem na který už přes týden nereaguje.

Reakce obchodu Braň se.cz

Objednávka byla hned po objednání odeslána příjemci. Pošta adresáta nezastihla nechala mu oznámení, že byla uložena na poště. Zde byla 14 dní. Za tuto dobu si adresát nevyzvedl zásilku z pošty. Vrátila se zpět. Co jsem mohl více dělat.

• Dobrý den. Zatím jsem nedostal žádnou výzvu k odběru zboží, které bylo uhrazeno předem a zadáno odběrové místo. Takže stále čekám a zatím hodnotím záporně. Nashledanou Macalík Radomír Hodonín.

Reakce obchodu Braň se.cz

Velice se omlouvám za naši chybu. Systém automaticky nespároval platby. Hned Vám zboží doposílám. Udělám opatření, aby se to víckrát neopakovalo.

• hned po odeslání objednávky, jsem chtěl 1 položku odebrat. reakce 0 po převzetí balíku jsem znovu psal že se omlouvá ale 1 položka byla přidána nechtěně. Jestli mohu zboží co nechci poslat zpět ... odpověď 0 ani na druhý email odpověď 0

Reakce obchodu Braň se.cz

Velice se omlouváme. Prohledal jsem poštu,ale Vaše e-maily jsem nenašel. Bohužel jsem neměl na co reagovat. Toto bude nějaké nedorozumění

Zadna komunikace,zbozi ani jeste nedorazilo.Ani po 10 dnech.To jsou ale rychlici.Cha,Cha

Reakce obchodu Braň se.cz

Velice mne mrzí mrzí toto hodnocení. To , že nebyla žádná komunikace není pravda. Minulý týden jsme měli inventuru a psal jsem zákazníkovi, že obdrží zboží tento týden a, že dostane 20% slevu jako omluvu za delší dodací lhůtu. Asi můj e-mail nečetl a vysmál se mi. 99% objednávek dodáváme do druhého dne.. Je to pro nás ponaučení. Neustále je co zlepšovat.

Objednáno 2x spray,jeden nelze použít,vyossená triska.Před zabalením zboží nebylo zkontrolováno.

Reakce obchodu Braň se.cz

Velice se omlouvám za tuto výrobní vadu. Zboží bude samozřejmě zdarma vyměněno.

• Nulová komunikace

Nulová komunikace na dva různé dotazy u dvou různých objednávek (ze dvou různých emailů),to už se nám dlouho nikde nestalo.

Reakce obchodu Braň se.cz

Velice se omlouvám. Je to naše veliká chyba. Udělám vše aby se to neopakovalo.

• Zbozi po 11 dnech nedorazilo

Reakce obchodu Braň se.cz

Velice se omlouváme za naší chybu. Systém automaticky nespároval objednávku s platbou. Jako odškodnění posílám jeden sprej navíc jako odškodnění. Uděláme vše proto aby se to už neopakovalo.

• Ko Jet 50 není tekutá střela jak je uvedeno je to sprey!

Reakce obchodu Braň se.cz

KO JET je tekutá střela. Výstřik je ve formě proudu-tekutiny. Což je JET. Nerozumím tomuto hodnocení.Je to i uvedeno v technickém listu německého výrobce, že výstřik je ve formě tekutého proudu.