• Kvalitní produkty bez zbytečných a škodlivých přísad
    • Web trochu slabší. Nepamatuje si rozdělanou objednávku mezi přihlášeným a odhlášeným zákazníkem. Nepamatuje si objednávku na účtu, když ji potřebuji dokončit na jiném PC a pod.

Rychlost vyřízení a výborná komunikace

Vše ok.

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, Hanko, Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Kdykoliv se na nás můžete obrátit, kdybychom Vám mohli s čímkoliv poradit. Přeji Vám krásné dny, Kristýna.

spokojenost

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, děkujeme Vám za napsání hodnocení :-) Velmi nás těší, že jste s nákupem u nás spokojená. Přeji Vám krásné dny, Kristýna.

Rychlost doporucuju

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, děkujeme Vám za hodnocení. Moc nás těší, že bylo s Vaší objednávkou vše v pořádku :-) Mějte se moc hezky, Kristýna.

• zboží objednáno, doručeno a kvalita výrobků je velmi dobrá

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, děkujeme Vám za pochvalu. Moc si Vašeho hodnocení vážíme a jsme rádi, že bylo s objednávkou vše v pořádku. Mějte se moc hezky, Kristýna.

Vždy vše rychle doručeno, kvalita super, mužu jen doporučit :)

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, Honzo, děkujeme Vám za napsání hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s našimi produkty spokojený a také že bylo s objednávkou vše v pořádku. S přáním pěkných dní, Kristýna.

super , vše OK

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, Natko :-) Vašeho hodnocení si moc vážíme, děkujeme Vám tímto za něj. S pozdravem a přáním hezkých dní, Kristýna.

vše ok

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, děkujeme Vám za napsání hodnocení. Jsme moc rádi, že bylo s objednávkou u nás vše v pořádku :-) Mějte se moc hezky, Kristýna.

• Rychle dodani
    • Prehledne stranky

Vse naprosto v poradku

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, velmi si vážíme Vašeho hodnocení. Těší nás, že jste byla s objednávkou spokojená. Děkujeme Vám rovněž za pochvalu našeho webu :-) S přáním hezkých dní, Kristýna.

• Rychlost a přesnist

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, děkujeme Vám za hodnocení :-) Moc nás těší, že bylo s objednávkou vše v pořádku. Mějte se krásně a přejeme Vám hlavně zdraví, Kristýna :-)

• Rychle doručení

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, Danieli :-) Vašeho hodnocení si velmi vážíme a děkujeme Vám tímto za něj. S přáním krásných dní, Kristýna.

Rýchle dodanie

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, Aleno, děkujeme Vám za napsání hodnocení :-) Těší nás, že bylo s objednávkou vše v pořádku. Přeji Vám krásné dny, Kristýna.

• Rychle dodani a velmi kvalitni zbozi

Vzdy rychle dodani a velmi kvalitni zbozi.

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, Moniko, děkujeme Vám za napsání hodnocení, které nám udělalo radost :-) Jsme moc rádi, že jste s nákupy u nás spokojená :-) S přáním krásných dní, Kristýna.

Již několik let naprostá spokojenost moc děkuji

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, děkujeme Vám za napsání hodnocení. Velmi si vážíme, že u nás pravidelně nakupujete. S přáním hezkých dní, Kristýna.

• kvalitní produkty, široký sortiment, velmi proklientský přístup, poradenství

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, děkujeme Vám za pochvalu :-) Velmi si ceníme, že jste s nákupy u nás spokojená. Kdykoliv Vám i do budoucna rádi poradíme :-) Mějte se moc hezky, Kristýna.

• Tychlost

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, děkujeme Vám za napsání hodnocení :-) Jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás spokojen. S přáním krásných dní, Kristýna.

super obchod , rychle vyřízeno vytamíny fungují
    děkuji

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, Ireno :-) Děkujeme Vám za napsání hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti. Přeji Vám krásné dny, Kristýna.

Super rychlá komunikace, ve čtvrtek jsem objednal a v pátek bylo zboží doma

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, Filipe, děkujeme Vám za pochvalu :-) Jsme moc rádi, že jste byl s objednávkou spokojený. Přeji Vám krásné dny, Kristýna.

• Vše v pořádku
    • kvalitní nabídka
    • rychle dodání

Vše naprosto ok. Děkuji.

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, děkujeme Vám za recenzi, jsme moc rádi, že jste s objednáním u nás spokojená a děkujeme Vám za nákup :-) S přáním hezkých dní, Kristýna :-)