• Rychlost dodani
    • Super zabalene

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, děkujeme Vám za pochvalu :-) Jsme moc rádi, že bylo s objednávkou vše v pořádku. Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Mějte se moc hezky, Kristýna.

Vše v naprostém pořádku, spokojenost.

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, Barte, děkujeme Vám za napsání hodnocení, kterým jste nám udělal radost :-) Velmi si vážíme, že bylo vše s objednávkou v pořádku a jste spokojený. Mějte se moc hezky, Kristýna.

• komunikace
    • doba dodání
    • ceny

Dala jsem na kladné recenze, ale za sebe obchod rozhodně nemohu doporučit, zboží mi ani za 14 dní nebylo doručeno, komunikace ze strany obchodu laxní, peníze z karty mi byly strhnuty za jednu objednávku 2x (nakonec po mých žádostech vráceno).
    Za mne až příliš komplikací za jednu objednávku . Především zboží za 2,5 tisíce stále nemám. Za ceny jejich výrobků bych čekala lepší služby.

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, Veroniko. Velmi mne situace ohledně Vaší objednávky mrzí. Bohužel došlo k chybě na naší straně, za což se Vám velmi omlouvám, neboť byl Váš balíček omylem předán jinému dopravci, než jste si zvolila. Neměli jsme od Vás zpětnou vazbu, že nedošlo k odeslání balíčku, ale pouze zabalení, a z tohoto důvodu jsme situaci neměli možnost řešit dříve, jinak bychom pro Vás neprodleně zajistili nápravu. Situace již pro Vás nyní byla zajištěna, jak jsme si dnes potvrdily v telefonu a o expedici budete v e-mailu informována. Je mi opravdu líto, že na své produkty čekáte tak dlouho a ještě jednou bych se Vám za to ráda omluvila. Věřím, že Vám brzy nově expedovaná zásilka dorazí. S přáním hezkých dní, Kristýna.

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, děkujeme Vám za hodnocení. Jsme moc rádi, že Vám byla objednávka doručena včas a věřím, že budete spokojena také s produkty. Mějte se moc hezky, Kristýna.

O.K. v pořádku + výhodná sleva na zboží

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, děkujeme Vám za hodnocení :-) Jsme moc rádi, že jste s nákupy u nás spokojení. Mějte se moc hezky, Kristýna.

Zkušenost s obchodem nemám.Byla to první objednávka.Vše proběhlo dobře.

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, děkujeme Vám za hodnocení. Velmi nás těší, že s Vaší první objednávkou bylo vše v pořádku a věřím, že Vám objednané produkty budou vyhovovat. Kdykoliv nás můžete kontaktovat, rádi Vám s výběrem v budoucnu poradíme. S přáním hezkých dní, Kristýna.

Rychlé vyřízení

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, děkujeme Vám za hodnocení :-) Jsme moc rádi, že jste s objednávkou spokojená. Mějte se moc hezky, Kristýna.

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, děkujeme Vám za hodnocení. Jsme moc rádi, že Vám objednávka došla včas a bylo vše v pořádku. S přáním pěkných dní, Kristýna.

• Rychlé doručení
    • Zajímavý sortiment

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, Romane, děkujeme Vám za hodnocení, jsme moc rádi, že bylo s objednávkou vše v pořádku. Mějte se moc hezky, Kristýna.

Rychlost dodávky zboži

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, děkujeme Vám za hodnocení, jsme moc rádi, že Vám objednávka dorazila včas a jste s ní spokojený. S přáním hezkých dní, Kristýna.

• Velke mnozstvi doplnku stravy na jednom miste

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, děkujeme Vám za pochvalu. Velmi nás těší, že Vám nákupy u nás vyhovují :-) S přáním hezkých dní, Kristýna :-)

• výběr
    • přijatelné ceny

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, Radys, děkujeme Vám za pochvalu a hodnocení. Velmi si Vaší spokojenosti vážíme :-) S přáním hezkých dní, Kristýna.

Zboží ještě nedorazilo, ale vzhledem k svátkům je to pochopitelné. Zatím. Vina nemusí být v obchodě, ale v dopravci.Nebo ve svátcích.

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, děkujeme Vám za hodnocení :-) Vaši objednávku jsem kontrolovala a vidím, že jste již zboží od dopravce převzala, tak jsem ráda, že vše v pořádku dorazilo. Přeji Vám hezké dny, Kristýna.

• Vždy velmi kvalitní produkty
    • Žádné zbytečnosti ve složení
    • Vyšší cena

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, Veroniko :-) Vaše hodnocení nás velmi těší, děkujeme Vám tímto za něj. Chceme prodávat produkty v té nejvyšší možné kvalitě, což se odráží na ceně, nicméně se i tak snažíme, aby byly naše doplňky cenově dostupné co nejvíce lidem. S přáním hezkých dní, Kristýna.

rychlost doručení skvělá, komunikace na 1

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, Jano :-) Vaše hodnocení nás velmi potěšilo, jsme moc rádi, že jste se vším spokojená. Přeji Vám hlavně zdraví, Kristýna.

Kvalita, kvalita, kvalita :-)

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, děkujeme za pochvalu :-) Velmi si Vašeho hodnocení vážíme. S přáním krásných dní, Kristýna.

• rychlost dodání

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, děkujeme Vám za hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s objednávkou i doručením spokojený. S přáním hezkých dní, Kristýna.

• Kvalitní produkty, velký výběr, rychlé dodání
    • Jediné mínus je,že mi vitamíny přišly silně zaprášené, není to hrozné, hvězdičku neubírám, jen to trošku zhorší první dojem

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, děkujeme Vám za hodnocení :-) Jsme moc rádi, že jste s produkty i dodáním spokojený. Co se týče zaprášení, tak se bude jednat o prach z papírové výplně, neboť zboží balíme do výplně, kterou si vyrábíme sami z již použitých krabic. Máme ve skladu stroj, který nám jakýkoliv karton upraví a my ho můžeme použít jako výplň. Vedlejším produktem je trošku prach, nicméně je to to nejvíce ekologické řešení, jaké můžeme pro balení produktů použít, proto věříme, že nám to odpustíte :-) S přáním hezkých dní, Kristýna.

rychlost

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, děkujeme Vám za hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s objednávkou a jejím doručením spokojený. Přeji Vám hezké dny, Kristýna.

Super rychlost doručení. Oceňuji

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, děkujeme Vám za pochvalu :-) Jsme moc rádi, že bylo vše s objednávkou v pořádku. Přeji Vám krásné dny a mnoho zdraví, Kristýna.