• Tychlost

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, děkujeme Vám za napsání hodnocení :-) Jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás spokojen. S přáním krásných dní, Kristýna.

super obchod , rychle vyřízeno vytamíny fungují
    děkuji

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, Ireno :-) Děkujeme Vám za napsání hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti. Přeji Vám krásné dny, Kristýna.

Super rychlá komunikace, ve čtvrtek jsem objednal a v pátek bylo zboží doma

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, Filipe, děkujeme Vám za pochvalu :-) Jsme moc rádi, že jste byl s objednávkou spokojený. Přeji Vám krásné dny, Kristýna.

• Vše v pořádku
    • kvalitní nabídka
    • rychle dodání

Vše naprosto ok. Děkuji.

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, děkujeme Vám za recenzi, jsme moc rádi, že jste s objednáním u nás spokojená a děkujeme Vám za nákup :-) S přáním hezkých dní, Kristýna :-)

ok

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, jsme moc rádi, že bylo s nákupem vše v pořádku a děkujeme Vám tímto za hodnocení. S pozdravem a přáním krásných dní, Kristýna.

Vždy rychle vyřízení

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, děkujeme Vám za hodnocení :-) Velmi si Vaší spokojenosti vážíme. Mějte se moc hezky, Kristýna.

• kvalita, rychlost dodání

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, Petro, Vašeho hodnocení si velmi vážíme :-) Jsme moc rádi, že bylo s Vaší objednávkou vše v pořádku. S přáním hezkých dní, Kristýna.

Jsem jako vždy velmi spokojený

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, Romane. Děkujeme Vám za hodnocení. Vaší spokojenosti s nákupy si velmi vážíme. Kdykoliv se na nás můžete obrátit, pokud byste potřeboval s výběrem poradit. Mějte se moc hezky, Kristýna.

Naprostá spokojenost, jako vždy.

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, Levanko :-) Velmi si vážíme Vaší důvěry a jsme moc rádi, že Vám naše produkty pomáhají. Mějte se moc hezky, Kristýna.

Rychlé dodání. Velký výběr dobrých doplňků.Myslím,že mi pomohou.

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, Heleno, velmi si vážíme Vaší důvěry a kdybyste kdykoliv potřebovala ohledně produktů poradit, určitě se na nás můžete obrátit. Přeji Vám hlavně moc zdraví, Kristýna.

• Rýchlosť dodania

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, děkujeme Vám za hodnocení, jsme moc rádi, že bylo s objednávkou vše v pořádku. Přeji Vám hezké dny, Kristýna.

Vše v pořádku

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, Barboro :-) Moc nás těší, že bylo s Vaší objednávkou vše v pořádku. Mějte se moc hezky, Kristýna.

Vse v absolutnim poradku.

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, děkujeme Vám za napsání hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti :-) S přáním hezkých dní, Kristýna.

Báječný přístup. Nejzdravější eshop se suplementy v České republice.

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, děkujeme Vám za pochvalu :-) Velmi si vážíme Vaší spokojenosti. Mějte se moc hezky, Kristýna.

• Kvalitní zboží
    • Doprava zdarma a dárečky k nákupu

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, Evo, děkujeme Vám za hodnocení, kterého si velmi vážíme. Přejeme Vám hlavně mnoho zdraví :-) Kristýna

• rychlost dodání skvělé produkty

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, děkujeme Vám za hodnocení :-) Jsme moc rádi, že jste s nákupy u nás spokojený. S přáním krásných dní, Kristýna.

• kvalitní produkty
    • objednávala jsem již několikrát a vždy spokojenost

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, Lucie, velmi nás těší, že jste s nákupy na našem e-shopu spokojená :-) Za hodnocení Vám tímto děkujeme. S přáním krásných dní, Kristýna.

• Skvělý sortiment pro mozek ;)

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, Michaelo, děkujeme Vám za hodnocení :-) Jsme moc rádi, že jste s naším sortimentem spokojená. Mějte se moc hezky, Kristýna.

Vše v pořádku

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Krásný den, Maruško :-) Děkujeme Vám za hodnocení, kterého si velmi vážíme. Přeji Vám hezké dny a mnoho zdraví, Kristýna.

Skvelý tovar,rýchle doručení ,moc potešil i darek:)

Reakce obchodu BrainMarket.cz

Hezký den, Andy, děkujeme Vám za napsání hodnocení. Máme radost, že jste byla s objednávkou spokojená a udělal Vám radost také dáreček. Mějte se moc hezky, Kristýna :-)