Velice ochotná obsluha

• Rychle dodani, objednavala jsem 2x a do 2 dnu doma!

Nakupujeme opakovaně.Vždy skvělá komunikace, nejvíc oceňuji poradenství při nákupu bot.Nejlepší široko daleko. děkuji!

• Byla jsem velice příjemně překvapená z ochoty zaměstnankyně, která mi po telefonu radila s výběrem vhodné obuvi, měřila stélku, doporučovala vhodný typ. Opravdu příjemný personál, velký výběr, dobré ceny. Doporučuji.

Určitě jsme zde nenakoupili naposledy. Ráda se vracím tam, kde si váží zákazníka.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Možnost osobního odběru
    • Příjemná obsluha

Botičky zde nakupujeme pravidelně a jsme maximálně spokojení. Tentokrát jsme poprvé využili objednávku přes eshop a obchod nás opět nezklamal . Pro další botičky půjdeme určitě zase sem!

• Skvělá komunikace s obchodem, v době uzavření prodejen skvěle poradili s výběrem bot i papuček

Obchod doporučujeme, výborná zkušenost, rychle odpovídají, rychlé dodání, vždy pomohli na dálku vybrat botky, které skvěle sedly, již 3x jsme kupovali na dálku, max spokojenost s obchodem i přístupem

• Milá konverzace po telefonu
    • Rychlé odeslání zboží

• Prodavačky poradí, obrovský výběr bot. Možnost osobního odběru nebo poštovné za super cenu..
    • Žádná nevýhoda

Rozhodně doporučuji.

Nakup probehl bez problemu a rychle bylo zbozi nachystano na vyzvednuti i komunikace byla fajn. Spokojenost.

• široký sortiment

Paní zavolala konzultoval jsme spolu nákup .Paní byla milá ,vstřícná. Určitě budu nákup v budoucnu opakovat.

Úžasný obchod, jsou ochotní a skvěle poradí. Botičky jsme měli za 2 dny doma. Určitě zde nakoupím ráda i příště.

Mají toho spoustu a v dobré kvalitě.
    Nakupujeme tady pravidelně.

Botičky byly krásné, i když jste poslali PEON MI013XH. Vnoučkovi se ale natolik líbily, že jsem je nemusela měnit.

• velmi rychlý nákup, obsluha pochopila, že jde o boty pro kluka a vybrala pěkné vzory vhodné pro chlapce

• Výběr zboží

Vše super!

• Velice rychlé odeslání, dobrá cena a hezké zboží.

Naprostá spokojenost.

• široký sortiment barefoot obuvi
    • možnost odeslat na zásilkovnu
    • v případě problému eshop komunikuje (nehraje mrtvého brouka)

• Milý personál, objednané zboží přes internet jsme si vyzkoušeli přímo na prodejně při vyzvednutí, syn dostal navíc balónek, papučky krásné, kvalitní a za super cenu (výprodej posledních velikostí).

Spokojenost se vším. Určitě se sem rádi vrátíme pro další boty! ☺️

Reakce obchodu Boty Rybička

Děkujeme Vám. Velice si toho vážíme :) A těšíme se na viděnou :)