• férové jednání

• vstřícné jednání

• rychlost vyřízení a dodání objednaného zboží

Jsem naprosto spokojená s prací obchodu. Nevýhoda nákupu - nelze odhadnout, zda boty budou pasovat. Objednala jsem ve stejné velikosti dvoje boty, kozačky, mají úzký nárt(v popisu výrobku bylo úzké lýtko), neobula jsem je, a letní sandály, ty mi z nohy padaly. Mrzí mne to, neboť boty se mi líbily. Obchod bez problémů uznal vrácení zboží a vrátil mi peníze.

• Obchod je OK, ale Česká pošta je ostudná...

• Výborný přístup

osobní přístup

• rychlé vyřízeni objednavky

nic

• Rychlé a bezproblémové jednání. Objednávka OK.
    • Foto nebylo úplně jako originál.

• Rychlé vyřízení zakázky,zboží souhlasí s nabídkou-velmi pěkné a pohodlné zimní boty.
    • Dost omezená nabídka.

• velmi kvalitní obuv za rozumnou cenu
    • zatím nevím

• Výborná komunikace,rychlost dodání.

Malý výběr modelů.

• Zboží od výrobce za dobrou cenu

• přehledný obchod, perfektní komunikace,rychlé dodání
    • žádná

Obuv zimní byla vybrána pro 8 letou dcerku,která má velikost obuvi 37 a potřebovali jsme vel.38.V žádné prodejně nám obuv nevyhovovala,až u f.Wawel.Rádi doporučujeme.

Výhoda nákupu z domova. Škoda, že není na výběr víc vzorů dámské obuvi ve větší šířce tj. "H". Se zakoupenými lodičkami jsem spokojená, ikdyž jsem si je musela nechat vytáhnout. Ještě, že existuje obuvník.
    Přeji dobré obchody a hezký den.

• Byl jsem překvapený jak mě sedly boty. Vypadají kvalitně zpracovaný za rozumnou cenu.
    • Nenapadá mě.

Boty vypadají celkem dobře-trochu robusně, uvnitř jsou měkké,ale na patě se vyzouvají,vyřešila jsem to zakoupením a nalepením nadpatěnek. Ještě jsem je nevyzkoušela při delší chůzi,snad bude spokojenost.