Prisla sms at si jdu zbozi vyzvednout, ale boty tam nemeli. Pry nejaka chyba.

• Rychlé odeslání

Uvádí dopravu zdarma, ale pokud vrátíte část objednávky naůčtují Vám dopravu v plné výši tam i zpět :(

Reakce obchodu bosoneboso

dopravu zdarma nabízíme u objednávek nad 2 000,- Kč. Pokud při vrácení klesne hodnota objednávky pod 2 000,- Kč, částka za dopravu je zohledněna v dobropisu. Vše je popsáno na našich stránkách a doufám, že vzhledem k vzniklým nákladům je tento krok pochopitelný. Pokud vracíte celou objednávku, dopravné vracíme v plné výši dle zákona.
    Vrácení zboží nabízíme za 45,- Kč, pokud nechcete využít tuto možnost, samozřejmě nemusíte.
    Klára / bosoneboso.cz

• Poloha (metro, bezplatné parkování u prodejny po dobu 1 hodiny)
    • Možnost osobního vyzvednutí objednávky z e-shopu v kamenné prodejně. Možnost předem si “rezervovat” zboží k vyzkoušení.
    • Široký sortiment
    • Velmi neochotná, pro mě až nepříjemná obsluha (majitelka/prodavačka). Opakovaně se jedná o tutéž osobu a absolutní nezájem o zákazníka. Místo rady/pomoci po celou dobu řeší věci v počítači.

Není to má první negativní zkušenost v kamenné prodejně. Zboží bylo objednáno přes e-shop k osobnímu vyzvednutí. Zboží jsem na místě vyzkoušela a z důvodu nesedící velikosti následně nechala na prodejně. Prodavačka mě ale zcela ignorovala, přestože v danou chvíli byla prodejna prázdná. Prostě mi jen podala krabici přes pult a dále si koukala do počítače, nenabídla mi třeba jiné boty, které by mohly sedět lépe, neporadila, byla jsem ráda, když při odchodu odpověděla na pozdrav, a toto jsem zde již bohužel opakovaně zažila. Proto jsem si již po několikáté řekla, že je to můj poslední nákup zde, ale mám kamennou prodejnu blízko a je pro mě dostupný pro osobní odběr zboží, nebo pokud je zboží nabízeno v akci se slevou.

Obchod nedoporučuji z důvodu, že boty mají jiný rozměr stélky než měl obchod uvedeno na e-shopu. Při vrácení bych musela platit poštovné, takže je nevracím a budu doufat, že je vynosíme za rok, ale letos to byl zbytečný výdaj navíc.

• Nemám co hodnotit, na zboží stále čekám.

Reakce obchodu bosoneboso

Dobrý den, vzhledem k tomu, že jste zvolila platbu převodem na účet a dosud jste objednávku neuhradila, nemohli jsme zboží zaslat.

• Nekvalitní obuv pro děti. Špatně šité, viditelné lepení, kazové zboží, které mi bylo i přesto prodáno. Botičky jsem okamžitě vrátila.

Po prvním rozbalení doporučuji zboží důkladně prohlédnout.