• Používají dopravní službu. která asi zcela nefunguje. Zboží ač bylo avizováno nedošlo ani po týdnu od aviza.

• Dobrá cena. Předvedení zboží na prodejně. Rychlé jednání.

Spokojenost

3.6.2021 jsem si objednal kufr na vrtačku Bosch s dodáním do 5 dnů. Dne 14.6. jsem od vás dostal žádost o vyhodnocení vaší firmy. Proto jsem dodání ihned reklamoval. Do dnešního dne se nikdo z vaší firmy neobtěžoval mi odpovědět. Telefonicky jsem se tedy spojil s vašim pracovníkem, který omlouval kolegu, který měl tento obchod na starosti, s tím, že výrobce zatím zboží nedodal, a že by se tak mohlo stát v relaci 1-2 měsíců. Proč nebylo firmou postupováno když už ne profesionálně, tak aspoň ve slušnosti, jsem se nedozvěděl. Mohu jen doufat, že pracovník se kterým jsem jednal, dodrží slib, že mě ihned po dodání zboží výrobcem, o tomto uvědomí.
    Jiří Sedláček, Heyrovského 15, Olomouc.

• Lzive informace o dostupnosti

Na strankach meli dostupnosti do 5ti dnu, druhy den mi psali, ze to bude trvat 3-4 tydny. Dva tydny po objednavce maji na strankach stale “dostupne do 5 dnu” ale zbozi nikde.

• Za tři dny mi nebyli schopní poslat údaje pro platbu převodním příkazem.

dobré ceny, bezproblémový a rychlý nákup

Uvedené zboží "skladem" neměli ani objednat neuměli prý dodavatel neposkytl ani náhradu. Velký omyl konkurenční firma mi stejné zboží ještě v den objednání zajistila až z centrály Bosch v Německu!!!! Mají se hodně co učit

• žádná jen slibuje termín dodání
    • v e shopu jj máme a ejhle nezaplatíš dopředu tak nemáme jedině že počkáš, měsíc dva ....atto mě fakt neba

velmi nespokojen

Potvrzení přijetí objednávky došlo za skoro až týden.Zboží po 10dnech
    nedošlo,reakce obchodu žádná.

• z množství nabízeného sortimentu toho mají jen zlomek, pokud vůbec

Reakce obchodu Boschprofesional.cz

ze dvou Vámi objednaných položek brusiva jsme jednu měli skladem k odeslání, druhá skladem nebyla a byla nedostupná i u dodavatele.

Kolega Vám nabídl nedostupný brusný pás od jiné značky, který jsme měli skladem, ale to jste odmítl a objednávku jste zrušil.

Zkuste to příště jinde.

S pozdravem,
    Boschprofesional.cz

• Velmi rychlé vyřízení objednávky

• Dlouhé dodací doby. I když tvrdí, že mají vše skladem.

8.června jsem objednával pilový kotouč, ten ale dosud bez vysvětlení
    nedorazil.

• Nic jsem nezakoupil, nic nedodali, zboží nemají , neinformovali mě 14 dnů a po osobní intervenci řekli, že to zrušíme. Nehodlám se tím dále zabývat.

• Dobrý výběr
    • Dlouhá dodací doba