• nizká cena
    • lživě uvádí, že zboží je skladem i když není a je prý skladem někde v Evropě

Problemstické lhůty dodání i když zboží je uvedeno na skladě je na skladě mimo ČR. Neuvádí pravdivé informace.

Dobrý den pane Šťastný,
    děkujeme za Vaše hodnocení a Váš názor který je pro nás inspirací pro zlepšování našich služeb.
    Náš obchod využívá skladu a logistického areálu v Německu kde je 99% námi nabízených položek skladem a dodací lhůta do ČR je 24hod. Na našich stránkách uvádíme v dodacích podmínkách, že zboží obdrží zákazník od objednání za 3-4 dny. Pokud dojde k situaci, že zboží již není skladem, tak zákazníka okamžitě informujeme. Tuto informaci dostává zákazník ještě ten den kdy objednávku vytvořil
    Ing.Ivo Blažek
    sales manager obchodu Bosch-zbozi.cz

• zajímavé ceny
    • zatím nevím

Reakce obchodu Bosch Zbozi

děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu a služeb kterého si velice vážíme.

• Spolehlivost
    • Špatná příjezdová cesta do skladu

Celkově spokojenost

Reakce obchodu Bosch Zbozi

děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu kterého si velice vážíme.
    Snažíme se dělat naši práci tak, abychom co nejlépe vyhověli představám našich zákazníků.
    S přáním pohodového dne
    kolektiv pracovníků obchodu Bosch-zboží.cz

Obchod v pohodě. Doprava dpd tragédie. Objednáno 2.6. 6.6. došla sms že následující den bude zboží doručeno - samozřejmě že nikdo nedojel - ani nikdo nezavolal a neinformoval že nedojedou. V pondělí 10.6. v 6:44 ráno mě probudili - telefon že dojedou v 11 - každej normální člověk je v práci. Nakonec jsme se domluvili na 11.6. Přitom 6.6. mě dpd dovezlo zásilku z jiného obchodu - tento řidič alespoň ohleduplně místo volání ráno poslal sms že dojede v tolik a tolik - no asi je to o lidech.

Reakce obchodu Bosch Zbozi

děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu a služeb kterého si velice vážíme. Velice nás mrzí Vaše špatná zkušenost s přepravcem DPD. Bohužel jak píšete vždy je to o lidech. Vaši stížnost okamžitě předáváme na centrálu DPD, protože očekáváme od dopravce kterému platíme za služby, perfektní servis našim zákazníkům což se ve Vašem případě rozhodně nestalo. Děkujeme za Vaši informaci.

• Velký přehled nabídek
    • Podle mne zádné

Dobrý den pane Kačer,
    děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu a služeb které nás velice potěšilo. Naší snahou je, co nejlépe uspokojit potřeby a požadavky našich zákazníků a Vaše hodnocení je pro nás informací, že svoji práci děláme podle očekávání zákazníků.

• Kompletní sortiment dremel

Určitě mohu doporučit. Vše proběhlo hladce, ceny a zboží perfektní.

Reakce obchodu Bosch Zbozi

děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu a služeb. Vaše hodnocení nás velice potěšilo. Snažíme se dělat naši práci tak, abychom co nejlépe vyhověli požadavkům našich zákazníků.
    kolektiv pracovníků internetového obchodu Bosch-zboží.cz

• kvalitní zboží za dobrou cenu

Kupovat kvalitní zboží ve značkovém e-shopu za velmi dobrou cenu a mít jistotu,že co si objednám to dostanu-levně a rychle.

Reakce obchodu Bosch Zbozi

děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu a naší práce. Vašeho hodnocení si velice Vážíme a jepro nás inspirací pro zlepšování naší práce a služeb.

• Podrobné seznámení s nářadím
    • Značkové zboží nakupuji raději ve značkovém obchodě

Sázel jsem na jistotu
    Zkušenosti dobré a pozitivní
    Doporučil bych obchod ostatním
    Zboží přišlo perfektně zabalené s originální pečetí

Dobrý den pane Zdeňku,
    děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu a služeb kterého si velice vážíme. Vaše hodnocení nám ukazuje jak děláme naši práci a kde máme prostor pro zlepšení. Našim cílem je maximálně spokojený zákazník.

• Komunikace a rychlost.
    • Není mi známa.

Vřele doporučuji.

Reakce obchodu Bosch Zbozi

děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu a služeb které nás velice potěšilo. Vaše hodnocení je ohromnou motivací pro naši další práci, protože cílem je maximálně spokojený zákazník.

S přáním pohodového dne

• -Přehledný eshop,
    • -rychlá expedice,
    • -velké množství produktů,
    • -výborná komunikace

Byl to můj první nákup a byl jsem velice spokojen s jednáním obchodu i dobou dodání vybraného zboží.
    Tento obchod budu vřele doporučovat ostatním.

Reakce obchodu Bosch Zbozi

děkujeme za Vaše hodnocení, které nás velice potěšilo a je pro nás motivací pro naši další práci.

S přáním pohodového prožití Velikonoc
    kolektiv pracovníků obchodu Bosch-zboží.cz

Komunikace velmi dobrá, zboží jsem obdržel velmi rychle.

Dobrý den pane Václave,
    děkujeme za Vaše hodnocení které nás velice potěšilo a je pro nás inspirací pro naši další práci.
    kolektiv pracovníků obchodu Bosch-zboží.cz

• kvalitní výrobky, zajímavá cena, jednoduchá komunikace a objednávání
    • nezjištěny

obchod nabízí kvalitní nástroje a přístroje za zajímavé ceny,
    nákup v e-shopu je jednoduchý a komunikace s obchodem je vstřícná
    kladně také hodnotím možnost osobního odběru v Praze na Hájích

Reakce obchodu Bosch Zbozi

děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu a naší práce. Hodnocení nás velice potěšilo. Snažíme se dělat naši práci tak, aby naši zákazníci byli spokojeni a nezklamali jsme jejich očekávání.

• Výborná komunikace
    • o žádných nevím

samé ++++++++

Reakce obchodu Bosch Zbozi

děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu a naší práce. Vašeho hodnocení si velice vážíme, protože je to pro nás ohromná motivace když vidíme, že jsou naši zákazníci spokojeni s naší nabídkou a službami.
    kolektiv pracovníků obchodu Bosch-zbozi.cz

• přehlednost, ceny

Reakce obchodu Bosch Zbozi

děkujeme za Vaše hodnocení. Vašeho hodnocení si velice Vážíme a jsme rádi, že jste byl(a) s našim obchodem a službami spokojen(a).
    kolektiv pracovníků internetového obchodu Bosch-zbozi.cz

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Komunikuje, ale inzerovane zbozi nema
    • Podvadi ze ma zbozi na sklade

Kupuj jinde

Dobrý den pane Jardo,
    mrzí nás, že náš internetový obchod nesplnil Vaše očekávání. Na druhou stranu pokud jste si zboží objednával těsně před vánocemi tak jsme opravdu některé položky vyprodali rychleji než nám byly dodávány z centrálního skladu Bosch a pokud k tomu došlo tak jsme naše zákazníky včas informovali, kdy zboží dostanou. Do 21.12.2012 všichni zákazníci svoje objednané zboží obdrželi.
    S přátelským pozdravem kolektiv pracovníků obchodu Bosch-zbozi.cz

• Možnost se informovat o zboží, případně co by doporučili.
    • Doprava. Postaví člověka před hotovou věc v kolik zboží přivezou. A je dlouhá časová doba doručení ten den. A používají SMS. Jiný dopravce mě zavolal a upřesnili jsme si čas předání. Žádné čekání několik hodin.

Doporučil bych ho.

Dobrý den pane Dane,
    děkujeme za Vaše hodnocení kterého si velice vážíme. Rovněž připomínka ohledně dopravy je pro nás velice cenná. Snažíme se dělat naši práci tak aby co nejvíce vyhovovala našim zákazníkům.
    S přáním všeho nejlepšího v roce 2013
    kolektiv pracovníků obchodu Bosch-zbozi.cz

• výborné ceny
    • skvělá komunikace ze strany prodejce
    • zboží bylo uvedeno skladem, ale již bylo pouze na externím skladě, prodejce však okamžitě volal a upozornil, že dodací lhůta by byla delší

Dobrý večer,
    děkujeme za Vaše hodnocení naší práce a našeho internetového obchodu. Vašeho hodnocení si velice vážíme.
    Do roku 2013 Vám přejeme mnoho úspěchů a hlavně hodně zdraví.
    kolektiv pracovníků internetového obchodu Bosch-zbozi.cz

• Výborná komunikace, vstřícnost a ochota. Rozhodnutí k nákupu pramenilo především z ceny nabízeného zboží.
    • Žádné.

Vřele doporučuji.

Dobrý večer pane Romane,
    děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu a naší práce. Vašeho hodnocení si velice vážíme. Snažíme se dělat naši práci tak, abychom co nejvíce vyhověli našim zákazníkům, protože zákazník je u nás na prvním místě.
    Pohodové prožití Vánočních svátků Vám přeje kolektiv pracovníků obchodu Bosch-zbozi.cz

• asi má malý sklad :-)

obchod byl označen 5 hvězdičkami a měl požadované zboží za průměrnou cenu.

velice slušné a ochotné jednání přestože se jedná o internetový obchod není problém s "osobním" kontaktem přes mail ani telefon.

Obchod bych doporučila.

Dobrý večer paní Dano,
    děkujeme za Vaše hodnocení které nás velice potěšilo. Z Vašich oprávněných připomínek si vezmeme ponaučení, protože v tomto hektickém předvánočním období jsme podcenili zásoby na některých žádaných artiklech.
    Pohodové prožití vánoc a mnoho úspěchů v roce 2013, přeje kolektiv obchodu Bosch-zbozi.cz