• zajímavý sortiment

Ochota, příjemné jednání a hlavně rychlé vyřízení objednávky.

Naprosto luxusní a profesionální přístup. I přes změnu objednávky, ochota, vstřícnost a osobní přístup. Cena odráží kvalitu. A kabelka odpovídá jak fotografiím, tak i špičkové kvalitě. Moc děkuji a rozhodně doporučuji, pokud si chcete koupit nadčasový kousek ;-)

Reakce obchodu BORSSINI.CZ

Dobrý den, moc Vám děkuji za pozitivní recenzi. Přeji, ať se zboží dobře nosí. S pozdravem Haris, Borssini.cz

• Velký výběr kvalitního zboží, dobrá komunikace, rychlost dodání.

Reakce obchodu BORSSINI.CZ

• Krásná Kabelka/batoh, je kvalitně vyrobená a pečlivě zabalená. Skutečnost odpovídá obrázkům. Akorát je menší než jsem si představila, ale nevadí...

Reakce obchodu BORSSINI.CZ

Dobrý den, moc Vám děkuji za pozitivní recenzi. Přeji, ať se batoh dobře nosí. S pozdravem Haris, Borssini.cz

• Jsem spokojená, příjemné nakupovani

• jsem zpokojen

Reakce obchodu BORSSINI.CZ

nemám zkušenosti s obchodem, mohu však sdělit , že moje objednávka byla velice rychle vyřízená k mé spokojenosti,

Reakce obchodu BORSSINI.CZ

Taška přišla poměrně rychlé. Krásně zabalena aby se nepoškodila. Komunikace byla rychla a přesná. Doporučuji.

Reakce obchodu BORSSINI.CZ

velká spokojenost s kvalitním značkovým italským zbožím

Reakce obchodu BORSSINI.CZ

Kvalitní zboží, okamžitá reakce obchodu po nákupu přes internet, zboží okamžitě k vyzvednutí.

• Krásná kabelka

Reakce obchodu BORSSINI.CZ

Dobrý den, moc Vám děkuji za pozitivní recenzi. Přeji, ať se kabelka dobře nosí. S pozdravem Haris, Borssini.cz

ok

Reakce obchodu BORSSINI.CZ

Pěkné zpracování kabelky,kvalitní kůže, snad jen že barvy na kabelce jsou jiné než na obrázku při objednávce.

• Široký výběr
    • Spolehlivost
    • Vysoká profesionalita
    • E-shop, který může být příkladem

Nakupovala jsem zde poprvé, dvě kabelky v různém barevném provedení. Vzhledem k nevyhovujícímu vzoru jsem zasílala jeden kus zpět. Zboží jsem vyzvedla v pátek, v pondělí poštou odeslala, v úterý bylo vše vyřízeno, od společného posouzení, nabídky řešení až po dobropis a vrácení prostředků. Tento obchod nenabízí jen kvalitní produkty, ale poskytuje svým zákazníkům naprosto profesionální přístup. Nenapadá mne co víc by si mohl zákazník přát. Chválím, doporučuji a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

Reakce obchodu BORSSINI.CZ

• Kabelka přišla brzy a v naprostém pořádku, řádně zabalená.Libo se mi jsem spokojená.
    • Naprostá spokojenost a rychlost dodávky
    • Máte velký výběr.

Reakce obchodu BORSSINI.CZ

byla jsem spokojena s rychlostí

Reakce obchodu BORSSINI.CZ

Přehledné stránky, výborný popis produktu včetně fotografií. Skvělá komunikace a rychlé doručení zboží (do 2 dní).

Reakce obchodu BORSSINI.CZ

Perfektní komunikace, extra rychlé doručení, velmi hezké zboží

Reakce obchodu BORSSINI.CZ

Rychlost, kvalitní zabalení, výrobek perfektní