výborný přístup k zákazníkovi, rychlá komunikace, skvělá rychlost dodání

• nákup v klidu domova
    • může přijít jiná velkost než jakou jsem si objednala

doporučila bych ho ostatním nakupujícím

Reakce obchodu BootsMarket

Nikdy nemůže přijít jiná velikost obuvi, než kterou si zákazník objedná. Zákaznice dostala přesně tu velikost, kterou si objednala. Nerozumím tedy hodnocení. U každé boty a velikosti jsou uvedeny přesné počty kusů skladem, které lze objednat a ihned dodat. Zboží expedujeme ve stejný nebo následující pracovní den od objednávky. Dodávky zajišťujeme prostřednictvím přepravní služby České pošty. Obchod umožňuje výběr ze 4 služeb České pošty, aby si každý mohl vybrat rychlost doručení, které potřebuje. Zákaznice zvolila lacinější variantu zaslání zboží jako Cenný balík, jehož doručení trvá déle. Naopak Balík Na poštu a Balík Do ruky Česká pošta doručuje zpravidla do dalšího pracovního dne. Možnosti dopravy a předpokládané termíny doručení jsou přehledně uvedeny na stránkách obchodu.

• Neuvěřitelně vstřícná majitelka.

Téměř okamžitě po odeslání objednávky mě majitelka mailem kontaktovala a objednávku jsme následně upravovaly, aby přesně odpovídala mým požadavkům. Zboží, které lépe vyhovovalo mým požadavkům, bylo potřeba objednat u dodavatele. Přesto bylo vše vyřešeno ve velmi krátkém čase. Dodanému zboží není co vytknout. Určitě se do obchodu vrátím a ráda doporučuji.

• Blizkost, profesionalni pristup.

• kvalitní obuv za dostupnou cenu
    • způsob dopravy jedině poštou a není možnost zaplatit kartou

i momo letní seozonu jsem koupila sandálky s pevnou patou
    Výborná komunikace s obchodem a rychlé doručení
    Určitě doporučuji

• přehlednost zboží včetně přehledného uvedení dostupných velikostí, kvalitní obrázky zboží

• rychlost,kvalita

perfektní služba zákazníkovi

• velmi vstřícná komunikace

• příjemná a rychlá komunikace

• Nemohli jsme sehnat přesně tento typ bot, v kamenných obchodech byla omezená nabídka.
    • Pokud nemám boty vyzkoušené z normálního obchodu, nemohla bych je po internetu koupit.

Internetový obchod je výborný, ale měla by být možnost si boty prohlédnout a vyzkoušet osobně. Nějaký kamenný obchod specializovaný na tyto boty (Praha, Brno). Těžko sháním obchod, kde mají Essi boty. Mají vždy jen málo typů a čísel.

• Dobrá cena, výborná komunikace s majitelkou
    • Nevím

Byla jsem velice spokojena

• dobrá cena
    • boty které jsem nikde jinde nesehnala

Koupila jsem boty pro syna, potřebuje je do školy místo bačkůrek - zdravotní sandále s plnou špičkou a pevnou patou a aby vnitřek bot nebyl z uměliny!Takové jsem v jeho vel.32 nemohla nikde senat, až v tomto obchodě.
    Komunikace s obchodem byla na jedničku. Paní majitelka se zajímala, zda zboží dorazilo v pořádku, což není vždy zvykem.
    Jsem velice spokojená a mohu nákup v tomto obchodě jen doporučit. Až syn z botiček vyroste, určitě se zase na stránky tohoto obchodu vrátím a budu doufat, že zde zase se svýmy nároky uspěju.

• rychlost jednání,
    • možnost osobního odběru
    • s možností si zboží vyskoušet

• Na stránkách nevidím dostupnost zboží.

Reakce obchodu BootsMarket

Dostupnost zboží je uvedena u jednotlivých velikostí obuvi. Po výběru velikosti boty se zobrazí počet kusů skladem. Pokud není velikost skladem, zobrazí se tlačítko s výzvou k zaslání dotazu ohledně dostupnosti. Jestliže je bota aktuálně vyprodána ve všech velikostech a není dosud stažena z nabídky, zobrazí se jen výzva k zaslání dotazu. Na webu je uveden vždy aktuální skutečný stav skladu obchodu.

• kvalitní české boty pro děti
    • vstřícná a rychlá komunikace

Spolehlivý obchod s kvalitními botami pro děti. Majitelka se obchodu věnuje a k botám přibalila i dáreček:-)

• kvalitní botky za super ceny
    • žádné jsem nenašla

vřele doporučuji všem

• Zbozi zde maji skladem.
    • Okamzite zaslani.

Zbozi je zde skladem.
    Okamzite zaslani.
    Perfektni komunikace.
    Zbozi dorazilo v poradku.

• moznost vyzkouseni
    • zbozi skladem