• Zboží nemá český návod. Každý bohužel neumí anglicky.

Reakce obchodu Boom-babyshop.cz

Každá krabička s rámečkem je ze zadní strany opatřena podrobným českým návodem na vytvoření otisku. Pokud krabičku již nemáte, stačí nás kontaktovat na e-mailu [email protected] a my Vám návod obratem pošleme e-mailem. S pozdravem tým internetového obchodu boom-babyshop.cz

• zboží je možné vyzvednout osobně u místa bydliště, ale dodat ho tam je zřejmě velký problém. V pátek avizo, že zboží bylo odesláno do místa vyzvednutí a úterý se stále nic neděje. Asi jdou pěšky:-)
    • 9.5. jsem objednala letní čepičku pirátku. Do dnes ji nemám. Dodací lhůty jsou nepřijatelné. V jiných eshopech z Moravy jsou schopni poštou dodat zboží do druhého dne. Pokud to tento eshop neumí ani za 11 dní, tak je u nich něco špatně a zákazníka jen naštvou.

Nic moc. Zboží nehodnotím, protože ho nedodali.

Reakce obchodu Boom-babyshop.cz

Mrzí nás, že jste náš obchod hodnotila negativně. Zboží, které je skladem, doručujeme do 2-3 pracovních dnů. Doba doručení je závislá na tom, zda je zboží skladem a zda si objednáte dopravu kurýrem nebo pomalejší, ale levnější dopravu na výdejní místo Zásilkovny. Vy jste si objednala zboží s termínem naskladnění jeden týden a zvolila vyzvednutí na výdejním místě Zásilkovny. Vaši objednávku jsme korektně vyřídili 5. pracovní den od objednávky. Vzhledem k tomu, že to byl pátek, zboží bylo doručeno na vaše výdejní místo Zásilkovny v úterý. Doručení objednané čepičky, která nebyla skladem tedy celkem trvalo 7 pracovních dní. Objednávka z naší strany byla korektně vyřízena dle uvedeného termínu expedice a doručení na výdejní místo. Dle našich informací jste si již zásilku převzala a věříme, že budete spokojena. Tým internetového obchodu boom-babyshop.

supr,moc doporučuji,rychlá komunikace

Hracku som nevedela zohnat inde. Som spokojna a doporucujem tento obchod.

• zajímavé zboží
    • trochu zkreslené barvy na fotografiích oproti skutečnosti

spokojený nákup u profesionálního obchodníka

• Možnost využití ZÁSILKOVNY

Sháněla jsem pirátky s kšiltem od české firmy SANDO, tady je měli a také tu byla možnost využít zásilkovny, namísto pošty, která je dražší

• spolehlivost

Objednané zboží jsem v jiných obchodech neviděla.Informace o dodání balíku byly skvělé. Obchod doporučuji.

• Nevelká pozornost byla věnována zabalení zboží.

jsem spokojena

• Možnost výběru, ušetření času

hledaný výrobek jsme našli pouze v nabídce tohoto obchodu; dodávka trvala cca 10 dní kvůli dovozu z ciziny

• Pružnost,originalitu

Na jednom místě lze nakoupit neokoukané a nápadité hračky pro děti různých kategorií s velmi krátkou dodací lhůtou.

zaujímavý sortiment, výborná komunikácia, rýchle dodanie. Trošku ma mrzí, že som prehliadla možnosť 15%-nej zľavy, ale inak veľká spokojnosť :-)

Výborný

• Výborná komunikace, pěkné a kvalitní zboží.

Doporučuji!

• měli mluvící panenku Aysel Llorona, kterou chtěla dcera
    • při použití služby Zásilkovna osobní odběr nutno platit dopředu (to se mi nechtělo, protože jsem s obchodníkem neměl zkušenost, ale dobírka s PPL byla dražší, tak jsem to riskl)
    • při objednávce je avizovaná možnost rychlý online převod - která minimálně při mé objednávce 9.12. večer nefungovala
    • není možné platit kartou

jsou spolehliví, to co slíbili dodrželi, ale už jsem zvyklý na lepší služby

• zajímavé neokoukaných zboží
    • příjemná komunikace

• Velký výběr zboží
    • Možnost odběru v pobočkách zasilkovna.cz
    • Zboží skladem odesílají ihned
    • Při vyzvednutí v pobočce zásilkovny jde platit jen převodem, což trochu zdržuje odeslání zásilky

rychlý spolehlivý obchod

• Nevím