• odběrné místo v Praze a bez příplatku

• dobrá komunikace

Nidki mě neinformoval o tom, že zboží dorazilo na prodejnu. Když jsem zjišťoval po týdnu co se stalo, tak jsem se ani jednou za tři dny nedovolal.

• Možná levné zboží.
    • Na dnešní dobu dlouhá doba dodání.

Levné zboží.ale doba dodání velmi dlouhá.Velice dobrá komunikace s obchodem.

• pracovní dobu, je pro mě krátká-obchod brzy zavírá a nemá sobotní prodej

Škoda času.Inzerovaná položka v nabídce nebyla k dispozici,ale tato informace není na webu,ale až po delší době dorazí odpověď z obchodu,že v nabídce není. ČEkejte ozveme se! Tak čekám již asi přes týden a nic....

• Mnoho výdejních míst v celé republice.
    • Dobrá cena

Komunikace bez problémů, co bylo napsáno v mailu bylo splněno.

• Nekomunikace se zákazníkem jeho obchodního partnera

• Mnoho výdejních míst, přehlednost eshopu, široký sortiment.
    • Domnívám se, že mají aroganci k malým zakázkám.

• Možnost osobního odběru v regionu.
    • Cena výrobku.

Možnost osobního odběru v regionu.
    Cena výrobku.
    Pro rozsáhlejší hodnocení nemám dostatek informací, byl to můj první nákup.

• Rychlost - internet,
    • spolehlivost,
    • zajímavé ceny
    • Snad žádné

Pokud potřebujete něco ohledně mobilů, určitě tento obchod navštivte!

• hledaný výrobek a levná cena výrobku
    • dostupnost hledaného vyrobku

protože zakoupený výrobek je s cenou i s poštovním a balným je nejlevnější pro mě

rychlé odpověd na vyřízenou objednavku

ano

dobré ceny výrobku

• velke mnozstvi odbernych mist

• nízké ceny
    • komunikace se zákazníkem

Zboží jsem objednal před 14ti dny. Dodnes mi pouze přišel email s oznámením, že zboží je na centrálním skladu tuším v Liberci a že je expedováno ke mě. Dodnes nedorazilo, zprávy žádné. Škoda. Ceny mají přívětivé, ale takovýmto jednáním se hodně srážejí.

• Dobré ceny. Rychlost.
    • Na pobočce Dvůr Králové telefon s faxem na jedné lince. Obchod s mobilními telefony by mohl mít jeden na prodejně, aby zákazníci nemuseli poslouchat kvílení faxu.

• Vlídný přístup jak prodavačů na výdejních místech, tak i lidí z webu.

Neplní termíny vyzvednutí zboží, zřejmě nemají zpětnou vazbu na výdejní místo, proto zřejmě nekomunikují

• možnost vyzvednout si zboží osobně na dostupném místě v centru Prahy
    • po deseti dnech mě nikdo nekontaktoval, musela jsem do obchodu volat sama.

• Velmi dobré ceny, rychlá komunikace a především možnost vyzvednutí v kamenné prodejně.
    • Nutnost ověřit si termín dodání zboží na prodejnu, obchod o tom sám neinformuje.

• Dostal jsem vyrozumění, že zásilka byla odeslána na prodejnu. Nedostal jsem ani po týdnu vyrozumění, že zásilka dorazila. Na prodejně Rumunská,Praha na první pokus nebyl nikdo, kdo by mi zásilku vydal a na druhý pokus zásilku nenašli (na prodali mi podobný výrobek (nabíječka na LG), ale jsem ho hned nemohl vyzkoušet a pak se ukázalo, že nabíječka není použitelná.
    • Takže po 10 dnech jsem utratil 110,- Kč a stále telefonuji z vypůjčeného mobilu.