S obchodem je špatná komunikace. Na e-mail mi nikdo neodpovídá a mobilní číslo je stále nedostupné.Před 10-ti dny jsem si objednala zboží, zaplatila předem a doposud mi nedorazilo.
    Bylo by výhodnější mít možnost neplatit vybrané produkty předem. Zákazník by se tak nevystavoval stresu.

• Jednoduché objednání, možnost zaplacení přes účet, rychlé dodání mýdla

• Velmi milé, ochotné jednání
    • rychlá odezva
    • pomoc pri výběru správných výrobků
    • super produkty - jak tuhý kondicionér, tak také tuhý sampon
    • trošku vyšší postovné
    • balení výrobků do plastu

dekuju mockrát bon savon az její skvělou práci. Produkty jsou top a určitě u nich neplatí, že by si vlasy musely dlouhé týdny ci mesíce zvykat na prechod z bezných samponu na tuhé. Pristup byl také super - milá rychlá komunikace, uzitecné rady, vysvětlení... velmi dekuji a ráda nákup doporučuji.

• kvalitní produkty

s produkty jsem spokojená, nicméně moje poslední objednávka, kterou jsem uhradila 22/10 zatím stále nedorazila a obchod nekomunikuje ani přes email ani přes fcb

Super

• Obchod má úžasné netradiční kvalitní kosmetické výrobky

• Nabízí kvalitní přírodní kosmetiku, ručně vyrobenou a českou.

Obchod velmi doporučuji, nabízená kosmetika je velmi kvalitní.

• Milá komunikace po telefonu, okamžitá expedice po zaplacení zboží
    • Kvalitní produkty
    • Pro nás z daleka drahé poštovné ale za to zboží to stojí a jinak se k němu nedostanu.

Tuhá mydla jsou kvalitní a luxusní. Mám velmi jemná vlasy,ale od té doby co je používam jsem spokojená.Vlasy jsou hutnější,dobře drží tvar,neletajì za hřebenem. Nepotřebuji žádné kondicionery, rozcesavadla ani další vlasové prostředky. Cena odpovídá kvalitě a mýdlo vydrží dlouho!!Stačí s ním jen přejet po modrých vlasech a bohatě pění. Mohu všem jen doporučit.

• rychlá reakce, možnost domluvit osobní odběr dle potřeby
    • tuhé šampony mi naprosto vyhovují, mám s nimi dobrou zkušenost, ostatní výrobky zatím nemám vyzkoušené

• Ochota poradit s výběrem produktu (přes email)
    • pomalá reakce po zaslání peněz - několik dnů po zaplacení jsem čekala na vyřízení objednávky

Nakupuji zde pravidelně a s výrobky jsem moc spokojená. Doručení je rychlé, do dvou dnů.

Rychlé vyřízení objednávky, ale poprvé byl přidán malý dáreček, mydélko, podruhé nic

• NEJLEPŠÍ šampony na světě

NEJLEPŠÍ šampony na světě! Mé vlasy je milují! Skvělá komunikace, mohu všem 100% doporučit!!
    Od Bon Savon mám Dehtovy šampon starý lékař dále chmel a kopřivu a teď mám květ tiáre. Nikdy jsem neměla lepší šampon a lepší vlasy. Vlasy se nemastí,krásně se lesklou a jsou zdravé. Opravdu dlouho vydrží. Květ tiare navíc nádherně voní. Opravdu doporučuji,jiný chtít nebudete! Děkuji Bon Savon ,že tyto zázraky vyrábí! Věrná zákaznice Veronika

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Kvalitní přírodní produkty, osobní přístup.

• Nejlepší šampon

Skvělý obchod, komunikace, nejlepší šampon na světě! Jednoznačně doporučuju!!

• kvalita, cena
    • delší expedice

příjemné jednání, kondicionér úžasný, nic lepšího jsem na vlasech v životě neměla, nízké ceny

Zbozi doruceno neni, obchod nekomunikuje.

• Vlídné jednání, kvalitní produkty

• lze objednat a vyzvednout