• 7den od objednani olej.filtr údajně skladem. Se uráčili napsat email -"STORNO objednávka ....atd....."Děkujem za pochopeni!!! A teší se na dalši nákup....

Dobrý den, přikládáme e-mail, který jsme Vám odeslali: Dobrý den,
    Velice se omlouváme, ale objednané filtry již nejsou k dispozici.
    Ano, měli jsme uvedeno skladem, bohužel v tak obrovském množství filtrů a dalšího zboží, které nabízíme, jsme to neuhlídali, za což se Vám ještě jednou omlouváme.

Objednávka bude stornována.
    Děkujeme za pochopení.

Dostatečně jsme se omluvili, že jsme také jen lidé a neuhlídali skladovou dostupnost. Z více jak 3000 kladných recenzí je zřejmé, že toto se stává ojediněle, nikoliv běžně.
    Bonatrade
    PS: ... a žádné slovo o těšení se na další nákup...

• Zboží doručeno a bylo již 1.rok prošlá použitelnost aditivum nafta zimní
    • Jíž nikdy tento obchod nepoužiji.
    • Zvažuji zaslání na obchodní inspekci k prověření.

Reakce obchodu Bonatrade

Dobrý den, ale již jste zapomněl napsat, že 2/3 objednávky byla v pořádku dodána a dále jak bylo dořešeno... ihned jsme se Vám omluvili, že jsme jen lidé a ne roboti a udělali jsme chybu, zboží jsme ihned stáhli na naše náklady a peníze ihned vrátili zpět.
    Bonatrade

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• objednané zboží došlo nekompletní

už bych si zde vice neobjednal

• Stačí udělat jiný druh parfému. Objednávala jsem v průhledné dóze, ale přišla v černé barvě a měla jiný název. přírodní a vůně není to, co jsem chtěl.

Reakce obchodu Bonatrade

moc nechápeme Vaší recenzi. Pokud Vám přišlo jiné zboží, proč jste nás o tom neinformoval? Mohli jsme jednoduše provést nápravu. Pokud je zde jazyková bariéra, mohl jste nás kontaktovat třeba v angličtině. Takto se to dovídáme až z Vaší recence, a provést nápravu tedy asi nemá smysl, když jste nás ani nekontaktoval.
    Bonatrade

zakoupená autobaterie 46Ah měla při koupi rovných 12,4V a je vyrobena v Dubnu 2021. Myslím,že taková autobaterie by se v Prosinci 2022 neměla vůbec nabízet k prodeji. Baterie se po koupi nabíjela inteligentní nabíječkou neskutečných 26.hodin. Nevracel jsem ji, protože na to mezi vánoci a koncem roku nemám čas, navíc jsem svou dosud používanou a fungující 9.let starou baterii odevzdal při koupi nové, takže by to bylo komplikované. Reakce prodávajícího, že je potřeba ji jen nabít mně přesvědčila v tom,že tady už nakupovat nebudu.

Reakce obchodu Bonatrade

nemáme od Vás žádný podnět k reklamaci. Pokud by bylo rešeno ihned mohli jsme se domluvit na výměně baterie, či nějaké kompenzaci. Takto cca 3 týdny po odběru už toho moc nevyřešíme. Baterie nám přišla od výrobce na začátku prosince 2022. Vaši starou autobaterii jsme vykoupili, nikoliv že jste odevzdal, to jen pro pořádek. Děkujeme za pochopení. Bonatrade

po 25 dnech čekání na výrobek,mi bylo sděleno,že můžou zboží dodat,ovšem s od dost větší cenou.Objednávku jsem zrušil

Reakce obchodu Bonatrade

Dobrý den, jak jsme Vám vysvětlili, tak dostupnost byla jasně uvedena "u dodavatele" a dodavatel bohužel navýšil cenu, což v dnešní době těžko můžeme ovlivnit. Slušně jsme Vám zavolali a omluvili se za tuto situaci, ale zřejmě už slušnost nemá žádnou cenu. Snad někde pořídíte lépe. Bonatrade

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Ani po týdnu nic nepřišlo

Reakce obchodu Bonatrade

již v přijetí objednávky jasně vidíte, že se jedná o zboží, kde je jasně uvedena dostupnost "u dodavatele", na tuto skutečnost Vás ještě upozorňuje červeným písmem informace před ukončením objednávky. Konkrétně je napsáno 5 - 14 dní. Toto jsme Vám vysvětlili i v e-mailu, kde jste se dotazoval na dodání. Momentálně od Vaší objednávky uplynulo 7 dní, takže do 14 dní ještě máme dalších 7 dní. Žádám o stažení lživé recenze. Bonatrade

nevýhoda je v tom, že mají ceny vyšší než je obecný statistický průměr. navíc předem neupozorní, že např. svíčky bosch, které posílají jsou ruské výroby. (druhovýroba?) atd.

Reakce obchodu Bonatrade

Ano, takže znovu pane Stránský. Na základě Vaší poptávky a dotazu, kdy jste chtěl poradit, Vám byly nabídnuty produkty. Tuto nabídku vč. cen jste odsouhlasil a zboží objednal (SÁM). Zásilku jsme Vám odeslali v kvalitě jakou jste požadoval. Nemluvě o tom, že olej zn. Mazda máme za cenu jednu z nejnižších v ČR. Druhovýroba zn. Bosch jsme Vám již vysvětlili, že neexistuje. Navíc máte možnost zboží vrátit zpět, což jsme Vám taky nabídli. Opravdu za dobrotu na žebrotu.... Tuto Vaši recenzi tedy bereme jako neoprávněnou a žádáme o její okamžité stažení. Bonatrade.

zboží se neshodovalo z obrázkem

Reakce obchodu Bonatrade

??? Vy jste dostal jiné zboží? Nemáme od Váš žádnou zprávu, o tom, že by zboží bylo jiné. Pokud Vám bylo dodáno jiné zboží, pak by bylo vhodnější se s námi zkontaktovat, aby bylo dořešeno, než psát negativní recenze, která problém nevyřeší. Bonatrade

Do dnes jsem zboží neobdržel.

Reakce obchodu Bonatrade

Dobrý den, dostupnost "u dodavatele", jasně uvedeno 5 - 14 dní, tzn. že musíme čekat až se zboží naskladní. Termín expedice je 2.12.2021, stačilo se jen zeptat, než psát negativní recenze. Máme tedy Vámi objednané zboží odeslat? Bonatrade

• Nemám vúbec feedback zda zboží dorazí...

Reakce obchodu Bonatrade

již několikrát jsme Vám telefonovali, abychom Vám sdělili termín dodání zboží od dodavatele, protože jste si objednal zboží, kde je uvedeno "u dodavatele". Bohužel není šance se s Vám spojit. Bonatrade

• dobrá cena
    • Dodal bez vysvětlení olej v jiném balení a s jiným popisem než bylo v nabídce obchodu a na fotografii výrobku!

Nepovažuji za solidní poslat jinak vypadající výrobek s jiným popisem a fotografií než byl deklarován. Samozřejmě se situace, že velkoobchod pošle jinou řadu výrobku stát může, ale v tom případě musí obchod o této situaci odběratele informovat a dotázat se jestli o výrobek i v jiném balení a s jiným popisem stojí , a ne doufat, že je moula a ničeho si nevšimne.

Reakce obchodu Bonatrade

Dobrý den, to si děláte asi legraci, že??? Vysvětleno bylo maximálně vč. tabulky, kde je jasně vidět, že zboží je naprosto totožné jen je jiný obal. Dokonce jste dostal i kontakt na konzultaci s autorizovaným dovozcem oleje... Bonatrade

Neúplný popis u zboží (rozměr připojovacího závitu) a nespolehlivý formulář pro dotazy a velmi neochotná osoba na kontaktním telefonu je pro e-shop divná kombinace.

Reakce obchodu Bonatrade

Dobrý den, jak Vám již bylo mailem objasněno, tak opravdu nemůžeme vědět, že nám píšete z několika e-mailů a že si myslíte, že budeme na všechny Vaše e-maily odpovídat. Snad stačí odpověď na 1 e-mail? Pokud jsme tak špatní, proč jste vytvořil objednávku, když jste s námi nechtěl obchod uzavřít??? Asi proto, abyste mohl objednávku stornovat, přesto, že my jsme si dali tu práci a objednávku zpracovali a připravili k expedici okamžitě a jen čekali na Vaši platbu, kterou jste neprovedl. Z této recenze je zřejmé, že jste objednávku udělal jen proto, abyste mohl udělit negativní recenzi. Snad je Vám lépe....
    Bonatrade

Velmi špatně zabalené zboží olej byl v krabici vylitý a filtry pomačkané.
    Na straně pošty chyba nebyla, balík nebyl zvenku poškozen.
    Zboří bylo do krabice ledabyle naházeno, bez jakékoli výplně.

Reakce obchodu Bonatrade

Dobrý den, pokud se Vám nelíbilo, jak bylo zboží zabaleno, popř. bylo poškozeno, pak máte vždy možnost dodání reklamovat. Bohužel k reklamaci nedošlo, takže nemohlo dojít k nápravě. Pokud byste se ozval, mohli jsme rychle a jednoduše reklamaci vyřídit. Zatím je vždy chváleno, jak je zboží zabaleno. Proto, jestliže ve Vašem případě, k tomu nedošlo, tak se omlouváme za ojedinělou chybu našeho skladníka. Přesto si nemyslíme, že to je důvod proto, aby jste nám udělil takto negativní recenzi. Koupil jste oleje, které byli v danou chvíli nejlevnější v ČR, takže alespoň proto jste mohl udělit recenzi lepší. Snad příště nakoupíte lépe. Bonatrade

• Rychlé dodání.
    • Mnou koupené zboží je obtížně použitelné na cokoliv.

Prodávají zboží, které je de facto v praxi nepoužitelné. Nejde použít na žádnou kuželovou maznici, vazelína jde všude okolo, jen tam, kam jít má, nejde.

Reakce obchodu Bonatrade

Dobrý den, mrzí nás, že nejste s produktem spokojen. Na tento produkt ještě nebyla žádná reklamace, ale pokud výrobek nefunguje, tak jak má, můžete jej reklamovat. Každopádně v této recenzi jste byl požádan o hodnocení obchodu a ne produktu. A jelikož Vám byl objednávka okamžitě a bezproblémově doručena, tak předpokládám, že svou recenzi upravíte, protože vše z naší strany proběhlo korektně a rychle. Děkujeme. Bonatrade.

• Měřič přišel ve zbytečně velké krabici
    • Blistr, ve kterém byl měřič zabalen jevil značné opotřebení, jako by to byl předváděcí nebo vrácený kus
    • Měřič přišel s vybitou baterií, která se běžně od kontaktu separuje proužkem plastu. Vzhledem k aktivaci měřiče už jemným pohybem měřící výsuvné části, k vybití baterie muselo dojít.

Vzhledem k tomu, že obchod by měl zasílat pouze zboží v pořádku, byl jsem zklamaný.

Reakce obchodu Bonatrade

Dobrý den, omlouváme se pokud jste nebyl spokojen, ale stačí nám napsat, že máte nějaký problém s výrobkem a zahájili bychom reklamaci vůči výrobci, který nám tento výrobek dodal. Jelikož jste tak neučinil, bohužel jsme nemohli sjednat žádnou nápravu. Bonatrade

• Neseriózní obchod, v nabídce na e-shopu objednáte a dodají menší balení, když jim napíšete co to má být, bylo mi sděleno že je balení menší ale vylepšené....bludy a oblbování kupujících.

Nikdy si tady už nic nekoupím, po několika e-mailech které nikam nevedly s vedením Bonatrade jsem se rozhodl celou věc řešit přes ČOI, s tím jsem firmu seznámil, nebyla to výhrůžka ale opravdu bych to udělal kdyby mi nevrátili peníze na účet.Tím jsem s nimi skončil.

• šíře sortimentu
    • aditiva VIF dlouho po datu záruky dané výrobcem (24 měsíců, VIF co mi byly doručeny staré víc než 3,5 roku) Obchod na výtku nereaguje

Obchod mi dodal staré aditiva (po době dané výrobcem). Na e-mail s výtkou nereagoval

Reakce obchodu Bonatrade

Dobrý den, omlouváme se, že jsme nereagovali ihned, ale stále čekáme na vyjádření od výrobce. Děkujeme za pochopení. Bonatrade