Skvělá komunikace

• Ceny,výběr

vstřícné jednání, mohu jen doporučit

Jsem velice spokojená s objednávkou i s doručenim . Opravdu kvalitní obchod mohu jen doporučit. Děkuji

• Supr jednání,ochota

Poradenske sluzby a rychle dodani+

• Rychlost dodání, komfort platby.
    • Zboží mnou objednané v obvyklé mé velikosti je trochu střihově a velikostí větší.
    • Nedostatek odvětrávání na rukávech u bundy.

Kvalita dodaného zboží.

• komunikace
    • rychlost přípravy zboží

• Rychlost, cena

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení našich služeb. Budeme se těšit na Vaši příští objednávku:-)

vše proběhlo v pořádku..

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za kladné hodnocení našich služeb. I nadále se budeme snažit, aby zboží od nás pomáhalo bezpečně ukrajovat kilometry z Vašich cest.
    Těšíme se na Váš příští nákup.
    Tým Bolder.cz

...super obchod, kvalita nabízeného zboží, skvělé ceny a výborná komuniukace s obchodem pokud se něco nepodařilo vybrat ok..... rozhodně doporučuji !!

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za milá slova. Velice nás těší, že se nakonec vše podařilo k Vaší spokojenosti:-)

• Vše v pořádku

Milá Aneto,

děkujeme za doporučení. Těšíme se na Vaši příští objednávku:-)

Tým Bolder.cz

rychlá reakce na objednávku vše v pořádku

Vážený zákazníku,

děkujeme za milá slova. Těší nás, že jste si na své cesty zvolil zboží z Bolder.cz. Budeme se i nadále snažit, abyste i díky němu bezpečně dorazil do cíle své cesty.
    Těšíme se na Váš příští nákup.
    Tým Bolder.cz

Rychlé dodání zboží ve vysoké kvalitě. Vzhledem k tomu, že jsem si zvolil špatnou velikost, byl jsem velice mile překvapen vstřícností obchodníka a snahou o vyřešení mého problému k mé plné spokojenosti. Mohu všem jenom doporučit, neboť prodávající má nejenom bohatý sortiment, ale i veliký přehled ve svém oboru!

Vážený zákazníku,

děkujeme za milá slova. Jsme rádi, že jsme naplnili Vaše představy kvalitního nákupu. Těšíme se na Vaši příští objednávku:-)

Tým Bolder.cz

Výborná komunikace ,se vším poradi pokud zboží nesedí,tak okamžitě vyměněn.Skvely obchod,vřele doporučuji.

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení našich služeb. Velice nás těší, že jste si pro své moto aktivity vybral zboží z Bolder.cz.
    Těšíme se na Vaši příští objednávku:-)

Tým Bolder.cz

Dokonalý přehled a výborný přístup k zákazníkovi. Ochota a vstřícnost je pro tento obchod na prvním místě. I s kvalitou zboží jsem velmi spokojen .

Vážený Michale,

děkujeme za krásnou pochvalu. Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu:-)

Rychlost, akvalita, vstřícnost

Vážená Mileno,

děkujeme za kladné hodnocení našich služeb. Těšíme se na Vaši příští objednávku:-)

Tým Bolder.cz

rychlé dodání, zboží odpovídá tomu co nabízí

Vážený zákazníku,

těší nás, že jste byl spokojen se zbožím z Bolder.cz . Těšíme se na Vaši příští objednávku

Super ceny

Vážený zákazníku,

jsme rádi, že jste spokojen se zbožím značky Bolder. Těšíme se na Vaši příští objednávku:-)