• Okamžitá reakce obchodu, výborná komunikace

Tento obchod jsem již využil několikrát a vždy k mé spokojenosti. Vždy výborná komunikace, vždy i dobře poradí při problémech s počítačem. Sestrojí počítač dle požadavků a na vysoké úrovni. Prostě obchod plný odborníků jak to má být. Všem mohu nákup v tomto obchodě jen doporučit.

• Jediny obchod, kde jsem nasel toto zbozi.

Vše v pořádku a rychle ...

• Vynikající přístup, rychlé a perfektně zabalené a doručené objednané zboží.
    • Vynikající přístroj co do funkcí .
    • krásné zpracování - vzhled
    • výborná skladnost
    • vynikající výkon i cena

Na doporučení známého, který má s tímto e-shopem už dlouholetou pozitivní zkušenost, jsem si zboží objednala a opravdu nelituji - jsem velmi spokojená s obchodem i zbožím. Přístroj jsem už za těchto pár dní vyzkoušela v různých jeho funkcích zpracování potravin a mohu opravdu jen DOPORUČIT.

Vse veskrze v poradku od objednavky az po doruceni. Celkova spokojenost.

Již po několikáte spokojenost s nákupem.

• Blesková akce výtečná spolupráce

• rychlé a kvalitní doručení

Dodáno dle požadavku, vše v pořádku.

• ochota poradit
    • vstřícnost v poskytování potřebných informací pro konečné rozhodnutí (telefonicky i e-mailem)
    • profesionalita (hledání řešení, když si zákazník neví rady)
    • rychlost dodání

Vybíral jsem monitor pro práci do kanceláře. Na základě recenzí jsem se rozhodl, že monitor koupím přes Bohemia Computers. Protože jsem potřeboval poradit (nevyznám se v IT), vznesl jsem pár dotazů e-mailem, následně telefonicky. Komunikace probíhala vždy pružně, bez toho, aniž bych měl pocit, že obtěžuji. Ochotní přístup i projev. Aktivně mi navíc doporučili korekci na propojeni MacBook Air s monitorem a mohl jsem jí rovnou doobjednat. Monitor jsme objednával cca v 16:45 hod. a druhý den v 9:30 mi jen PPL dovezla. Jsem velmi náročný na klientský servis, byl jsem velmi mile překvapen. Naprostá spokojenost.

• vše super

• nevím

Jsem velice spokojená!

Bezproblémové doručení zboží. To funguje, jak má.

• Rychlé doručení

• výborná komunikace, stručné, jasné, rychlé; velmi rychlé doručení zboží

• Rychle vyřízeno

Přesně tak má E shop fungovat.

• zboží dorazilo pečlově zabalené
    • u daného výrobku výrazně lepší cena než kdekoliv jinde
    • zboží bylo zabalené zbytečně pečlivě

Originální krabice se zbožím byla vložená do velké krabice od tiskárny a vycpána pásem s nafouklými igelitovými sáčky. Pás má asi tři metry, místo krabice by stačila zalepená taška/smršťovací fólie.

Zhruba 5 dní po mé objednávce mi obchod poslal email o jejím stornování. Konkrétní důvod jsem se nedozvěděl. Obchod rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu BOHEMIA COMPUTERS

Děkujeme za Vaše hodnocení. Objednávka byla stornována z důvodu neuhrazení. Zvolil jste platbu převodem a objednávka nebyla za 7 dní zaplacena. Pokud máte o zboží stále zájem máme ho skladem a je možné jej zaslat.

• cena, rychlost
    • žádná