• Nemusim do kamen.obchodu

• možnost nákupu přes internet
    • kvalita zboží
    • přijatelné ceny
    • kamenný obchod není nikde v mém okolí

• -komunikace

• super nabídka
    • nemá

určitě doporučuji, je to skvělá kosmetika....

• Kvalitní zboží,veliký výběr,příjemný personál
    • Cenová dostupnost, veliký výběr

• tyto výrobky mi vyhovují a mám je brzy doručené
    • malý výběr zboží

doporučuji obchod ostatním

• Široká nabídka zboží
    • Kvalitní zboží.
    • Zajímavé dárkové balení
    • Obchod mimo mého místa bydliště.
    • Není v žádném lukrativním místě Prahy ( nákupní centrum Chodov, Budějivická - zrušeno)

• Škoda že se zrušily obchody

Již jednou jsem v obchodě nakupovala cca před půl rokem a bez problémů... Nyní jsem čekala jsem skoro měsíc na objednávku čítající 3 položky, kterou zaslali až po 2. urgování na telefonické lince. Zboží ještě k tomu přišlo nekompletní !! A dovolat se kvůli reklamaci? Zatím neúspěšná mise pravděpodobně na celý den, tedy pokud mi to vůbec hodlají zvednout...

• hlavni vyhodou je, ze tato firma ma i kamenny obchod, kde si nakonec pozadovane zbozi musite koupit, protoze objednane zbozi pres e-shop nedorazi.
    • hlavni slabinou je jeho E-shop, ktery nefunguje

objednal jsem si 18.7. zbozi se stavem "na sklade do 24 hod." Do mailu mi prisel automaticky odeslany mail s prijetim objednavky. Po 5 dnech, tedy 23.7. mi prisla zmena stavu objednavky na "vyrizuje se" (zrejme take automaticky odeslana, protoze ve skutecnosti na objednavce nikdo nepracoval)Protoze jsem zbozi potreboval jako darek na 27.7. zacal jsem se po zbozi 24.7. dotazovat u firmy Streethouse, ktera e-shop pro firmu Body Basics zajistuje. Dockal jsem se jen lzi a slibu, ktere nemohli splnit. Nejdrive nemohli objednavku vubec najit, pak mi slibovali, ze balicek drzi v ruce a odpoledne stoprocentne odejde postou, a kdyz jsem se druhy den znovu dotazoval, proc mi balicek neprisel, nemohli se nejdrive dostat do odeslane posty a po tretim telefonatu zjistili, ze z nepochopitelnych duvodu balicek neodesel. Proste des a hruza a tak jsem v patek odpoledne v 35 stupnovem vedru sel shanet darek, ktery jsem si pred 8 dny u teto firmy objednal, a ktery tato firma nebyla schopna dodat.
    Vsechny tedy pred firmou Streethouse, zajistujici e-shop firmy Body Basics varuji

• priaznivé ceny
    • dĺžky dodacej lehoty je zbytočne dlhá

obchod je super, ceny tiež akurát by mali zapracovať na dodacej lehote, inak všetko ok :-)

maximální spokojenost jak se zbožím, obchodem i cenou :)

• komunikace,
    • dodací lhůta,
    • délka dodávky

VYHOVUJICI

Velmi vstřícný přístup při jednání s panem Rybářem. Ochota, na úrovni a profesionální přístup.

• nízká cena
    • nejasná dodací lhůta

Zakoupené zboží bylo bezkonkurenčně nejlevněší na trhu. Jde o kvalitní krémy, které jinde stály i dvojnásobek.

S obchodem jsem spokojená, objednávka byla vyřízena k mé spokojenosti. Doporučuji.

• Komfort
    • Neúplná nabídka produktů Body Basics

Doporučuji, nebojte se nákupu zde.

• Nedpororučujem obchod svojim známym, nakoľko som nedostala kompletnú objednávku i napriek tomu, že bola zaplatená. Hneď po prebratí zásielky som si skontrolovala tovar a chýbali objednané kusy. Vzápätí som to aj reklamovala, ale do dnešného dňa nikto nereagoval na moju reklamáciu.Podotýkam, že tovar bol dodaný v neporušenej krabici, ale ani váha nezodpovedá objednanému tovaru. Lajtošová

• dostupnost výrobků, které nejsou v kamenných obchodech
    • malý sortiment

výborná komunikace, doporučuji