• Rychlé dodání, bezva komunikace.

• Spolehlivý obchod
    • Delší dodací lhůta

Velmi rychle připraveno k vyzvednutí, jsem kávomil a káva od Boba jednoduše chutná, dobrá cena jako bonus, zrovna objednávám podruhé. Díky :)

Velice rychly obchod.Kavu jsem jeste neochutnala,je to darek..

• z mého pohledu není co vytknout

• velký výběr
    • dobré ceny
    • přehledný eshop
    • ochota

Můj nedávný nákup kávy z tohoto eshopu byl naprosto úžasný. Nabízí široký výběr kávových druhů, který uspokojí i ty nejnáročnější milovníky kávy.

Co mě opravdu potěšilo, byla rychlost expedice. Moje objednávka dorazila rychle a bez jakýchkoli problémů. Zákaznická podpora byla velmi ochotná a vstřícná.

Celkově jsem byl s tímto eshopem velmi spokojený a rozhodně ho doporučuji všem kávovým nadšencům!

100% Spokojenost

• Dobra komunikace. Jelikoz se vyskytly potize, okamzite ne kontaktovali mailem a nasledne i na telefonu s omluvou a nabidli mi kompenzaci v podobe jednoho baleni kavy zdarma navic. To se v dnesni dobe moc nevidi, takze si toho cenim jeste vice nez kompenzace samotne. Za me urcite plus.

Nemam ...

• Rychlé dodání, poradenství,ochota

• čerstvá káva
    • obratem expedované

S nákupem mám skvělou zkušenost. Káva se skvělým aroma a s rychlím dodáním. Těším se, až vyzkouším i další druhy kávy.

• dodání do 4 dnů
    • dodaná káva opravdu velmi dobrá

• Jsou schopni dodat velice chutnou kávu a sortiment druhů je také postačující.
    • Dodávka do 2-3 dnů.
    • Ani jednu z našich objednávek jsme nedostali vykrytou tak jak jsme ji objednali, vždy byl problém s dodávkou už pouhých 2 balení kávy.

Pokud se spokojíte s dodávkou pouhého jednoho kg od zvoleného balení, což v případě nákupu do firmy nepostačuje lze BOBKAFE.CZ doporučit.

Nakoupili jsme zde již několikrát, káva je dobrá, termím dodání také jen ne vždy mají skladem to, co v nabídce uvádí jako skladovou položku.

• Rychlost doručení

Super obchod kvalitní zboží a určitě jsem nenakupoval naposledy

• Káva byla čerstvá a moc mi chutnala
    • Doručili mi to druhý den
    • Dobrá cena

Byli rychlí, a kafe mně i mým kolegyním moc chutná. Příště si objednáme zase u bobkafe

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.