• Cekam na fakturu/danovy doklad

• Ochota a spolehlivost.

vše rychlé, bez vad a výborné jednání

• Komunikace obchodu se zákazníkem - po objednání osobní informace o dostupnosti a termínu dodání zboží.
    • Vstřícné jednání - potřeboval jsem se domluvit na konkrétním dni dodání - splněno.
    • Lepši ceny než v showroomech BMW.
    • Za mně nemohu říct žádné negativní hodnocení.

- rychlost dodání
    - komunikace
    - vstřícnost
    - cena

• Všechno

Obrovským obloukem se vyhněte tomuto eshopu, za kterým stojí firma MZB Auto z Kladna, zde je možno si přečíst názory mnoha naštvaných a podvedených zákazníků:
    Já jsem to bohužel zjistil pozdě a objednal v lednu sadu zimních kol za více než 40 tis, které jsem bohužel předem zaplatil. Dodnes nemám kola ani peníze zpět. Pan Brynda z MZB je podvodník a zloděj, na předžalobní výzvu nereaguje, tak to půjde před soud.

• Komunikace, vstřícnost

Zboží bohužel nedorazilo ani po 14 dnech od objednání a zaplacení, přitom byla u zboží uvedena lhůta dodání "do 7 dní". Telefonicky jsem se ještě před objednáním dotazoval, jestli zboží určitě dorazí včas, protože mi na tom visí převzetí nového auta, bylo mi řečeno ano. Jediné malé plus je, že eshop nedělá mrtvého brouka a stále nějak komunikuje. Jako asi všichni kupující jsem se nechal zlákat nižší cenou, ale zatím je tento nákup obrovské zklamání.

• Veluce rychla komunikace
    • Perfektne opravany disk

Velice rychla a snadna domluva. Potreboval jsem opravit alu kolo. To se take stalo do 120 min !! Perfektni ! Dekuji

• Velmi dobre poradili
    • Velky vyber
    • Velmi rychle dodani
    • Doprava az na misto

Velice rychle dodani. V autorizovanem servisu BMW nemeli, tady mi jej privezli jiz treti den po oobjednani az domu. Urcite priste znovu budu kontaktovat

• Rychlost, ověření

jeden den objednáno, druhý den doručeno - skvělé

Bezproblémová komunikace, rychlost dodání, zboží odpovídalo 100% popisu na jejich stránkách

Bezproblémová komunikace, doručení až na místo. Vše v pořádku.

• Přehlednost, rychle vyrizeni, super komunikace