• Balík prišiel pekne zabalený, nepoškodený s objednávkou som spokojná určite sa sem vrátim

Krásne zabalený a kvalitný tovar.

• Prima obchod, super výběr, bezproblémová komunikace. Snaží se vyjít vstříc :-)

• Velký výběr zbozi
    • Skvělá komunikace obchodu
    • Rychlé doručení

Vše bez problémů. Skvělá komunikace s obchodem. Rychlé dodání.

Ráda se vracím, hezké zboží :-)

• Velky vyber
    • rychlost doruceni
    • Perfektne zabalene
  • Kytica stabilizovanej Gypsophily mi bola doručená v zlom stave, kvietky a listy boli miestami hnedé, zvädnuté. Kytica putovala rovno do koša. Veľké sklamanie. Fotografia na e-shope absolútne nezodpovedala skutočnému stavu. Obchod som o stave mojej doručenej objednávky bezodkladne informovala, do dnešného dňa sa mi nikto ani len neospravedlnil.
    Tento obchod neodporúčam.

Reakce obchodu bloomingdesign

Dobrý den paní Paholíková,

přesto, že jste odpovídala na automaticky generovaný email a nekontaktovala jste nás na email, který máme na e-shopu a slouží pro komunikaci, ihned jsme Vám na něj reagovali (bohužel příloha zde nelze vložit). Pokud jste s produktem nebyla spokojená, tak řešením určitě není ho vyhodit a pak si stěžovat. Produkt lze do 14ti dnů vrátit a my bychom Vám samozřejmě poslali peníze zpět na Váš účet. Dle fotografie, kterou jste nám poslala, je (byl) nevěstin závoj zcela v pořádku. Prosím uvědomte si, že je po vytažení z krabice, ale tím že je stabilizovaný, lze ho krásně upravit, nic se nezlomí. Co se týká barvy, tak v popisu není, že je BÍLÝ, ale v barvě CHAMPAGNE. Vše se mi tedy jeví v pořádku. Objednala jste si 1 svazek, ten by měl mít gramáž zhruba 45g, což jistě splňoval, protože všechny svazky ručně chystáme a převažujeme...
    Velice nás mrzí, že jsme nesplnili Vaše očekávání.
    S přátelským pozdravem Bloomingdesign.cz :-)

Krásné zboží, dobře zabaleno.

Dobrá komunikace, rychlost

Krásne kvietky, výborná komunikacia

Velky vyber tovaru, krasne farby umelych rastlin, trosku vyssia cena, ale za kvalitu sa oplati zaplatit. Tovar dobre zabaleny.

• Prvotriedna kvalita
    • Krásne

S obchodem mám dobré zkušenosti, vždy skoro do třetího dne od objednání u zákazníka.

• Brzké dodání

Rychlé jednání

široký sortiment, přehledné třídění pro snažší vyhledávání. Hezké umělé květiny za dostupnou cenu.

pěkná sušina,perfektně zabaleno

objednané zboží skladem, rychlé dodání, zboží v pěkném stavu, doporučuji

• veliký výběr

krásné zboží,rychle a v pořádku doručeno,všem doporučuji a urcčitě jsem zde nenakupovala naposled.