• Doruceni zdarma
    • Žádné info.

Objednání zboží bezproblémové

Týden od objednání uběhl a nikde nic.

• Objednaná karta ani 10 dní od nákupu vůbec nedorazila, musel jsem se zařídit jinak.

Byl trochu problém v tom,že z Vaší strany bylo uvedeno číslo Baška 26 a ne 026 a nebyla uvedena poznámka Chata a ani tel.číslo. Z rodinného domu se ta simka vrátila zpět na poštu a po urgenci u Vás 3.7. jsem si ji včera 9.7. vyzvedl na poště v Bašce.

• Levnější volání
    • Velmi pomalé pro odeslání SIM

• Jsem velice spokojen objednal jsem si SIM byla do rucena a vše bez lítání po obchodech

• Sim měla přijít do 2-5 pracovních dní, 5. den mě zákaznická linka ujistila, že dorazí 6. den. Nestalo se tak. Komunikace ze strany prodejce jinak nulová.

Na webu psáno doručení do dvou dnů. Při objednávce napsáno do čtyř dnů a přišlo za pět dní. Ale jinak OK

Simka měla dorazit v pondělí . Odjížděli jsme pryč ve středu a furt nic . Teď už je nám k ničemu .

• Obchod je na dobre kvalitní urovni a dalším kupujícím jej doporučuji. Kveta
    • Radim obchod na velmi dobrou úroveň.

rychlá reakce na objednávku,
    výborná komunikace,
    rychlé doručení zboží,
    rozhodně doporučuji

• Už po třetí jsem objednavala sim kartu a ani jedna nepřišla ...Nevím kde je chyba..

OK :-)

Čekat na 12 dní na dodání se mě zdá neadekvátní. JIní obchodníci na zboží dodívají do 3 dnů.

6. 5. jsem objednal nano sim kartu. Objednávka byla potvrzena s tím, že zboží bude expedováno následující pracovní den. Přes urgence u operátorů, kteří používali naučených frází i oficiální stížnost (na kterou nebylo odpovězeno) mi do dnešního dne 17. 5. 2020 nebyla karta doručena. Jsem tak téměř 14 dní bez telefonického spojení a vážně uvažuji o změně operátora.
    M. Hrádek

• supr cena