V 21. století je dost těžko uvěřitelné, že nákup nelze zaplatit kartou online.
    Nepochopitelné je také proč posílají kartu jako zásilku jen do vlastních rukou, musíte tedy být doma když ji doručí.

Objednávka vytvořená dne 15.12. doposud nepřišla. Díky dlouhé dodací lhůtě také ztrácím dle operátora nárok na bonus 300 Kč přestože mají na stránkách uvedeno "pořiďte si v období 3. - 31. 12. 2018 novou SIM kartu BLESKmobil a aktivujte ji" získáte při dobití minimálně 200 Kč bonus 300 Kč. Kartu jsem si v té době pořídila, podmínku tedy splnila, ale bylo to k ničemu když mi doposud nedorazila.

Nemohu hodnotit protože do dnešního dne simkarta nepřišla a tudíž nemám ani nárok na výhody plynoucí z její aktivace do konce prosince. Už nemám zájem .

Nemám co hodnotit, objednal jsem si SIM kartu před týdnem a zatím nic nedorazili!!

Objednala jsem zboží, které mělo dorazit do 5 pracovních dní. Devátý pracovní den nic nepřišlo, ani jsem nedostala zpětnou vazbu.

• ani po 10-ti dnech zboží nedorazilo

• Jěště se neuskutočnil.

• Zboží mi nebylo doručeno slibovali do 5 dnů a nic nepřišlo, už ho ani nechci.

• Rychlost převodu čísla na novou SIM mezi blesk mobil a blesk mobil.
    • Dlouhá doba odeslání SIM karty
    • Klamavé emaily o termínu odeslání zboží.

Objednávka SIM karty ( potřeboval jsem jinou kvůli Nano velikosti, původu SIM ji neměla) byla ve středu cca.12:15 . Potom hned potvrzení objednávky s tím že bude odeslána další pracovní den. Druhý den v 7:15 ráno další e-mail že objednávka bude odeslána následující pracovní den, tedy v pátek. V pondělí telefon na info linku kdy tedy SIM kartu doručí a že to daly na poštu v pátek a že pošta o víkendu nedoručuje. Doručeno v úterý navečer a koukám na razítko na balíčku a ono tam pondělní datum , trošku divný když to měly dát na poštu v pátek.

Velice kladně hodnotím převod tel. čísla na novou SIM asi do hodiny.
    Doporučuji si SIM kartu koupit někde v trafice.

• komunikace na chatu-neprofesionální

Několik dní jsem čekal na potvrzení objednávky nebo doručení sim karty. Když se nic nedělo zkusil jsem chat Blesk mobil, snažil jsem se vysvětlit situaci, ale zpočátku jsem dostával odpovědi jako od telefonního automatu. Typu potvrzení objednávky dostanete do 24 hod. od objednání, ale já se bavil, že několikátý den nic. Komunikace na tomto chatu skončila vypnutím chatu bez jakéhokoliv upozornění-vysvětlení v 18:01 hod. protože někomu na druhé straně skončila pracovní doba. Když se chat přepnul do kontaktního emailu, popsal jsem situaci, také že se jedná o součást dárku a žádal potvrzení objednávky. Pak už vše probíhalo rychle ke spokojenosti zákazníka a sim kartu jsem během cca 2 dnů obdržel.Brada M.

Naprosto neprofesionální a ignorantský přístup. Ačkoliv jsem se spojil přímo s distribučním oddělením, tak jsem narazil na naprostý nezájem.
    Problémy jsou opakované a nikdo se Vám ani neomluví.
    Příště raději kaktus...

• Výhoda

Slibovali dodání do 4 dnů a zatím nic nedošlo!!!!