• Rychlé, kvalitní,..

Rozhodně spokojenost, produkt vrs. Cena... OK!

Reakce obchodu Black Point

Není co dodat, milý zákazníku, velmi děkujeme za Vaši pochvalu!

Bezproblémový

Reakce obchodu Black Point

I Vy jste bezproblémový, mockrát děkujeme!!

• rychle

našel, objednal, zaplatil a rychle dostal:)

Reakce obchodu Black Point

Viděl, četl, radost měl, a poděkování poslal!!!!

• Rychlost, zboží skladem, perfektní balení pro účely dopravy.

Milý zákazníku, děkujeme za Vaše přijemné hodnocení, moc jste nás potěšil!

Perfektní komunikace nad rámec běžných zvyklostí.

Milý zákazníku, děkujeme za Vaše přijemné hodnocení, moc jste nás potěšil!

Tradiční obchod s dobrou hudbou. Velmi pečlivě zabaleno. Vše došlo zrovna tak, jak zobrazeno na fotkách. Majitel mi osobně telefonoval zda vím, že si objednávám bazarové zboží spolu s ostatním novým. Po ujištění že je vše ok mi zboží zaslal. Vše v pořádku. Moc děkuji za 1 extra MC kazetu.

Milý zákazníku, děkujeme za Vaše přijemné hodnocení, moc jste nás potěšil!

• Kvalitní hudby znalý majitel pan Šíma...

Pro důchodce snad jen to 2. patro...ale zase víte, co tam na vás čeká...

Rychlé dodání

Obchod je blízko

Reakce obchodu Black Point

Milý zákazníku, velice děkujeme za Vaši reagenci. V hodnocení uvádíte několik sporných bodů - pojďme se na ně podívat: První objednávku jste učinil 5. 12. dopoledne, zvolil jste si platbu kartou - a nezaplatil. Na naše upozornění o neprovedené platbě jste nijak nereagoval, druhý den (6. 12.) jste však objednal znovu stejné zboží a zvolil si platbu převodem, kterou jste uskutečnil. Tato platba dorazila na náš účet další den, tedy 7. 12. Ten den bylo zboží expedováno - dříve to vzhledem k Vaší platbě nebylo skutečně možné. Nechápeme tedy, proč nás hodnotíte známkou 3,5 z 5. Dále - zboží bylo odesláno Zásilkovnou, a z objednávek za posledních 10 let je patrné, že jste nikdy žádnou jinou neučinil. Nebyl jste tedy nikdy u nás pro osobní odběr zboží. Přesto kvalitu výdejního místa hodnotíte 4,5 body z pěti. Proč? Jste jasnovidec nebo kouzelník? Další věc, která s předchozí souvisí - píšete, že "není kde zaparkovat" jako vzkaz ostatním zákazníkům. No, pokud jste u nás nikdy nebyl, těžko jste mohl či nemohl zaparkovat. Pro úplnost - naši zákazníci v pohodě parkují přímo před domem s naším výdejním místem, kde je vždy místa dost. Takže zase jedna nehorázná lež, že. Následuje perlička Vašeho hodnocení : "obchod je blízko". Zákazníci obyčejně píší blízko čeho, třeba bydliště nebo zaměstnání, ale tak daleko zřejmě nemyslíte. Nechme to fantazii - vzhledem k tomu, že uvádíte jako svou adresu Prahu 6 Břevnov, tak od nás z Palmovky, Praha 8, je to - přes celé město! Ale možná se pohybujete nějakým zázračným autem, které sice nejde zaparkovat, ale zato má skákací botky a vrtuli jako míval na svém autě ing. Špuntík. No, každopádně Vám gratulujeme za ten neskutečný pelmel kravin, kterým jste nás počastoval a tuto reagenci berte především jako vzkaz ostatním zákazníkům, že ne každý nakupující není magor, který si vymýšlí.

Je blízko mého bydliště

• zabývá se i menšinovými žánry
    • V našem městě (Kralupy nad Vltavou) je dost boxů bez obsluhy k vyzvednutí po celých 24 hodin/den. (jako ALZA boxy). Obchod je ale k doručení nenabízí, jen balíkovny, či zásilkovny, kde provoz končí příliš brzo.

Reakce obchodu Black Point

Milý zákazníku, děkujeme za Vaši reagenci, jen Vás chceme upozornit, že nemáte pravdu: Zásilkovna využívá VŠECH dostupných boxů, kde je vyzvednutí možné po celých 24 hodin. Tedy i alzaboxů apod. Stačilo zadat adresu Vámi zvoleného boxu do formuláře objednávky a zásilka by Vám došla na zvolené místo. Vaši chybu Vám tentokrát promíjíme, nebyla úmyslná. Leč stačilo poslat dotaz a my bychom rádi poradili... Přejeme Šťastné Vánoce. PS Ještě k hodnocení nabídky - nezabýváme se I menšinovými žánry, ale už 34 let se zabýváme PŘEDEVŠÍM a HLAVNĚ menšinovými žánry.

Rychlá komunikace a dohoda na osobním předání. Místo vyzvednutí hned u metra Palmovka.

Reakce obchodu Black Point

Milý zákazníku, děkujeme za Vaši reagenci i za Váš nákup. Jsme rádi, že jste byl spokojen.

• Neskutečná rychlost,
    • Precizní zabalení

• Opět spokojen

• zajímavý sortiment nabídek

spokojen

• ZAJÍMAVÁ NABÍDKA ZBOŽÍ
    • RYCHLÁ DOBA DODÁNÍ

Reakce obchodu Black Point

Spolehlivost, rychlost a profesionalita.

• Vyborny stav bazarove LP
    • Rychle doruceni