+Nakupuji zde již po několikáté. Dobrá komunikace, vzhledem k předobjednávce, byla delší dodací lhůta. Mezitím jsem si objednal další zboží a zásilku obchodník spojil v jeden balík, tak jsem nemusel 2x vyzvedávat

Reakce obchodu Black Point

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaše vyjádření, máme radost, že jste byl spokojen.

• S panem Šímou se dá velmi dobře dohodnout na termínu osobního vyzvednutí.

Vydavatelství a e-shop mohu pouze doporučit.

Reakce obchodu Black Point

• věci, které jinde nejsou ....

Reakce obchodu Black Point

Zboží bylo velmi rychle připraveno k vyzvednutí.

• ok

Všechno proběhlo v pořádku

O žádné nevím

Reakce obchodu Black Point

• Rychlost - kvalitní obal, takže nehrozí poškození LP - dobrá informace o stavu zakázky

Reakce obchodu Black Point

• přehledný e-shop, vstřícná komunikace, pohotové odeslání objednávky

Reakce obchodu Black Point

Obchod má zboží, které jiní prodejci nenabízí...

Reakce obchodu Black Point

Díky, Oldo, za to CD, Petr H.

fajn prodavač :)

Reakce obchodu Black Point

• u metra, slušné zacházení

Reakce obchodu Black Point

Obchod pro fanoušky nejen undergroundu ...

Reakce obchodu Black Point

Vše co bylo u zboží napsáno naprosto souhlasilo

Reakce obchodu Black Point

Vše na jedničku s hvězdičkou až na reklamu na Avast používanou v emailech. Mám s nimi špatnou zkušenost a jejich cílená reklama hraničí se stalkingem. Dlouho mi trvalo než jsem se jich zbavil a lekl jsem se, že mě už zase dostali.

Reakce obchodu Black Point

Milý zákazníku, to nás velice mrzí, že jsme Vás tak polekali! Ale vězte, že nedáváme Avastu nižádný prostor, a tedy ani stalkngový - ovšem nevím, co to slovo znamená, tak mě budete muset omluvit. Prostě máme své počítače zabezpečené programem Avast, a to už desítky let, a - zřejmě naivně - se domníváme, když tato firma může hlídat Bílý dům a Pentagon, tak že by to u nás taky šlo. Máme s Avastem výborné zkušenosti. Ale k meritu věci - jde přeci o to, zdali byl spokojen s nákupem u nás a sám píšete že ano. Za to Vám velice děkujeme. A mezi námi - nikomu není nic do toho, jaký program používáme k zabezpečení našich počítačů - neboli nepatří to do recenze obchodu. Přejeme znamenité letní dny plné pohody a těšíme se na Váš další nákup! A nevylekejte se zase...

výborná komunikace, jako vždy, poradí i s výběrem gramofonu, muziku se snažím nakupovat jen tady :-)

Reakce obchodu Black Point

Milý zákazníku, děkujeme Vám za tak výtečnou recenzi!!!!

• Výhodou bylo snadné objednání a rychlé a hladké převzetí objednaného.
    • Dostávám emaily s novinkami v nabídce, takže obchod se mi připomíná; přechod do katalogu je snadný a díky tomu vznikne objednávka raz dva.

Tento obchod patří mezi několik málo obchodů, které vědí, co nabízejí.

Reakce obchodu Black Point

Milý Antoníne, moc děkujeme za příznivou recenzi! Jak ale vidno z udělených bodů, máme ještě co dohánět! Poraďte - bylo by Vám příjemné například jemné ohlazování adolescentími modelkami při přejímce zboží? Nebo bychom měli nějak provonět náš sklad? Či by to spravil růžový podklad v emailech zákaníkovi? Poraďte, rádi bychom i u Vás dosáhli plného počtu bodů. Děkujeme za Vaši přízeň.

• rychlé a kvalitní, osvědčená značka

Reakce obchodu Black Point

Milý zákazníku, děkujeme za příjemné hodnocení, budeme se snažit zůstat Vaším věrným trailerem.

Vše proběhlo v pořádku.

Reakce obchodu Black Point

Děkujeme za Vaši přízeň, milý zákazníku!

• vše ok

Reakce obchodu Black Point

I Vy jste pro nás OK! Díky!