• super e-shop, jsem nadšená, veliký výběr kosmetiky, kterou jsem jinde nesehnala, spolehlivé dodání - veliká spokojenost, doporučuji

první nákup :-)

• váhal jsem,jelikož firma BIOSTYL 24.CZ z důvodu málo recenzí NA INTERNETU,ale hezkých a kvalitních.Váhal jsem zbytečně tedy.Vše jsem zařizoval cestou internetu a jejich e-shopu. Poprvé jsem psal prosbu dne 14.01.2024 neděle večer.Prosbu ten večer četli ,jde o firmu na Slovensku.Dne 15.01.2024 pondělí jsem zavolal ještě na jejich číslo,abych se dozvěděl více o své objednávce. Za chvíli na to mi volali nazpět ( paní účetní příjemná a poté hovor přepojila na pána,který vše vyřizuje.Ve všem mi bylo vyhověno oč jsem poprosil,ale musel jsem vyčkat na zboží (DNE 18.04.2024 AČ MĚLI MOJI OBJEDNÁVKU HOTOVOU ),které jsem žádal tzn.chtěl jsem červený štětec k pudru LILLE,který jsem manželce objednal - Sada Lille Egyptská hlinka 10 g + kozmetický štetec + Lille Egyptská magická rtěnka 3 g.Vše je perfektní
    • Dne 18.01.2024 čtvrtek Zboží mé objednávky na Slovensku předali Packetu (Zásilkovna na Slovensku ),poté naší Zásilkovně a dne 19.01.2024 pátek jsem ho měl již doma.Neuvěřitelné že ?Ale je to pravda.
    • Firma BIOSTYLE 24.CZ či BIOSZYLE24.SK je jedna firma a velice kvalitní a perfektní.Jako zákazníkovy vyjdou maximálně vstříc a splní vám váš požadavek jako to bylo u mne s tím štětcem k pudru LILLE( přál jsem si pro manželku jinou barvu pouzdra cestovního štětce tzn.ne stříbrný ale červený a bylo mi vyhověno.Rád jsem si počkal na zboží na čtvrtek tzn.18.01.2024 čtvrtek ,ač již bylo vše připravené a hotové se stříbrným štětcem v jejich nabídce a mohli mi vše poslat už dříve.Čekání se vyplatilo
    • Navíc vám i poradí co a jak dělat či použít tzn.pudr Lille + cestovní štětec LILLE
    • Rád se do této firmy vrátím,jelikož je kvalitní,vstřícná,lidská a levnější než některé firmy v ČR nabízející stejné zboží ( v případě egyptské hlinky je jich málo,ale Slovensko BIOSTYLE 24.CZ či BIOSZYLE24.SK- firma vévodí
    • DOPORUČUJI DALŠÍM A NOVÝM ZÁKAZNÍKŮM,KTEŘÍ VÁHAJÍ.NEVÁHEJTE A OBJEDNEJTE A VYZKOUŠEJTE SAMI
    • jeden den to pošlou ze Slovenska a druhý den máte zboží v ČR doma.Neuvěřitelné,ale pravdivé
    • NEVÍM O NIČEM ŠPATNÉM

DOPORUČUJI DALŠÍM NOVÝM ZÁKAZNÍKŮM

• Výběr

Jsem velice spokojena, doporučuji

Super doporučuji.Dnes jsem objednala i kamarádce . Děkuji

Moc doporučuji,super jednání a rychlé doručení

• Vše bylo dodáno velice rychle

Objednávka nepřišla kompletní, ačkoliv zboží bylo předem zaplacené, faktura v balíku byla z roku 2010!!!! na úplně jiné zboží. Řešila jsem to emailem, jelikož eshop je na Slovensku. Pán mi ještě týž den zavolal a slíbil nápravu. Nevím jestli ještě budu objednávat

• Skvělá komunikace s obchodem

Zboží dorazilo v pořádku a celkem rychle.