• dobré ceny
    • je to na dlouho

Pokud nepospícháte, tak nakupte. Jsou trochu ve skluzu. Platí se příkazem - pokyny dojdou až druhý den po objednání, platbu potvrdí třetí den. Za to mají dobré ceny.

Bez mapy se obchod těžko hledá a z obchodníků kolem nikdo neví, kde malý obchůdek nalézt. Předání v pořádku.

supr

• Příjemný obchůdek s množstvím potravin zdravého stylu, příjemný personál. Co nemají na skladě, to pro zákazníka objednají u výrobce.

velmi rychlé dodání, možnost osobního vyzvednutí, příznivé ceny

Rychlé vyřízení objednávky, příznivé ceny, zboží skladem, aktivní komunikace obchodu ohledné objednávky. Milé jednání na místě. Doporučuji a ráda přijdu zas.

rychlá reakce na objednávku

• 0
    • zrušení obj obchodem,stále čekám na vracení peněz

Reakce obchodu Biostyle

Paní si objednala zboží deklarované v e-shopu i při objednávce "pouze pro osobní odběr" a zadala poslání na Zásilkovnu. S omluvou a vysvětlením jsme objednávku odmítli. Navíc v obchodních podmínkách i při přijmutí objednávky je uvedeno, aby kupující vyčkal na výzvu k platbě. To samozřejmě opět paní neakceptovala. Peníze došly 20.4.2021 na účet a odeslány byly 23.4.2021, což považujeme za dostačující na vrácení nevyžádané platby.
    Paní vlastně ve svém každém kroku pochybila a v konečné verzi nás za svojí neschopnost dodržet obchodní podmínky trestá touto recenzí, ačkoliv jsme se ničeho nedopustili.

rychlá reakce na objednávku

v pohodě

• Příjemný přístup

Bez výhrad

velmi spokojena

Velka spokojenost. Personal mi poradil ohledne vyberu. Urcite ne posleni nakup

• Z domova si pohodlně nakoupím, co u nás neseženu.

Obchod se vůbec neozval. Teprve na můj dotaz mi přišla za dny odpověď s tím, že zboží není dlouhodobě (proč ho nabízejí) na skladě a že mám počkat, až se ozvou.

Reakce obchodu Biostyle

Omlouváme se, jde opět o dlouhodobě nedostatkovou násadu kombuchy. V době objednávky bylo vyznačeno, že zboží není skladem a je dostupné podle skladu dodavatele. Čili si zákaznice kdykoli mohla ověřit, jestli již je zboží skladem, nebo ne.

Spokojenost, jen chyběly dva výrobky, nejspíš neměli na skladě.

• Zbozi mi zatim stale nebylo doruceno. J

Reakce obchodu Biostyle

Omlouváme se, ale násada Kombuchy, o kterou se jednalo, najednou zmizela nejen z obchodu, ale ani dodavatel jí nedodal a zřejmě není na celém trhu. Proto si zákazník najednou všiml našeho e-shopu. Na tento produkt přišlo více objednávek a proto jsme nemohli všechny vyřídit, ale čekali jsme na dodání dodavatelem, což se bohužel nestalo a proto logicky nemohlo být zboží doručeno. Po opětovném nedodání zboží dodavatelem byl zákazník informován.
    Děkujeme za pochopení

• dostupne mhd
    • nalezt prodejnu v prostorach o.c. je jako pionyrska bojovka (ach jo,kde jsou ty casy)