• zakoupeno v Bioplace.cz před 8 měsíci

více než týden po zaplacení a zboží stále není odesláno

Reakce obchodu Bioplace.cz

předem mi dovolte Vám poděkovat za Vaši zpětnou vazbu. Situaci jsme prověřovali a došli jsme k následujícím závěrům:
    • Vaše objednávku jsme v pořádku přijali dne 15.1.2021. Vybrala jste platbu bankovním převodem a na email Vám byly doručeny informace jak objednávku uhradit.
    • Dne 19.1.2021 Vám odešel email s opakovanou výzvou k úhradě objednávky
    • Dne 20.1.2021 jsme kontrolovali, zda byla Vaše platba připsána a bohužel nikoli. Vaši objednávku jsme zrušili a byl Vám zaslán email s informací o zrušení objednávky.
    • Dne 21.1.2021 byla připsána Vaše platba, avšak jsme to zkontrolovali až 31.1.2021, neboť jsme nepředpokládali, že nám Vaše platba ještě dorazí.

Závěrem mi dovolte vyjádřit svoji omluvu za způsobené nepříjemnosti, a ještě jednou Vám děkujeme za zpětnou vazbu. Pokusíme se procesy ve firmě upravit tak, aby se podobné situace již v budoucnosti neopakovaly.

S přátelským pozdravem
    Z Bioplace